Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, mě se hra osobně moc líbí. Myslím si, že se asi bude více líbit starším hráčům, jelikož se nejedná o mainstream, ale to vůbec nevadí. *3*
  • "Pozice Vampire: The Masquerade na trůnu upírských her tedy zůstává bezpečně neohrožena"

    Tohle je hodně amatérské, většina světa ti řekne, že to je Symphony of the Night, když už to chceš napsat, tak to napiš alespoň tak, aby to nevyznělo jako nějaký fakt,vydávat to za fakt z tebe dělá amatéra, rozhodně ne novínaře.

    Tohle by nemělo projít skrz šéfredaktora, pokud si chcete udržet nějakou solidní úroveň novinařiny, zatím však směřujete na úroveň Blesku.
    • "většina světa ti řekne, že to je Symphony of the Night"

      lol, cililink
    • Femťáček dorazil i s náklikem...
    • nightborne
      Pravda, jak velice amatérské srovnat nejoslavovanější upírský RPG do hloubky zkoumající lore upírských klanů s novým upírským RPG zkoumajícím do hloubky upírský mýtus. Měl jsem se tam vytasit s plošinovkou, ve který účinkujou upíři. No jo.
      • můžeš dodat nějaký fakt/důkaz, že je nejoslavovanější?

        já ti můžu dodat fakt v recenzích, kde to Symphony of the Night natře Vampire neskutečně. Jsem zvědav ty profíku *1*
        • To snad ani nemůžeš myslet vážně tento komentář... Bloodlines aby to natřela nějaká hopsačka ?? to snad neeee *1* *1* *1*
          • Hele, pacient už si dorovnal náklik... :D Zoufalý člověk...
          • Tohodle člověka bych ignoroval. Je to místní soulsboy naklikavací fanatik Femto/Alucard. Mimochodem, hlavní postava v SOTN je Alucard hahahaha... co dodat...
        • Corvus
          Jen pro vyvážení: V životě jsem o Symphony of the Night neslyšel. O Bloodlines ano. Hra, kterou mám permanentně na disku a nikdy ji nemažu. Asi tolik k tvé "jistotě", že nejznámější vamp-titul je Symphony of the Night... *5*
          • To si jako vážně neslyšel o Castlevanii? *7*
        • nightborne
          Mhm. A Metal Gear Solid V je lepší hra než FIFA 18, co ;)?

          Bavíme se v rámci žánru, samozřejmě (což jsem, nejspíš naivně, předpokládal, že není potřeba explicitně zdůrazňovat, ale jak tak koukám...), vyzdvihovat na závěr textu o upírským akčním RPG plošinovku s upírama by byla naprostá kravina, proboha. Asi jako závěrem recenze na Northgard doporučit God of War, protože tam jsou taky seveřani.
          • Pane Slavíku, čtenář není cuchaci pes, opravdu čtenář nemůže něco předpokládat, vaše věta je napsana zcela jasně, ze to obahujete tím, ze čtenář to musí domyslet, je vyloženě hloupá výmluva, tím se sám podryvate ve vaši pozici.
            • Mě se naopak líbí novinářský přístup, který předpokládá, že čtenář bude při čtení přemýšlet.
          • mozna lepsi strilecka, ale stealth urcite ne...

            uspesne faulovat nekoho za zady rozhodciho, je vetsi challenge
  • Jj souhlas, já bych tam rozhodně přidal stealth schopnosti.
    • To měla být reakce na Ristora
      • Ristoro
        S tím musím souhlasit taky, u upírů to přímo vybízí ke stealth postupu. Snad příště :).
  • Khanemis
    Pěkná recenze...plná informací a zdá se, že vedená s velkou snahou o nějakou tu objektivitu (jak je to jen u recenze možné). Děkuji. V zásadě se názor Honzy Slavíka ztotožňuje s tím, co říkala Šárka v gamesplayi, jen se nezdá být z toho až tak znechucený:)
  • Jack1947
    Dal bych tak 5/10 za ten souboják, není zto o ničem jiném než se dostatečně až do zemdlení expit ( nebo ke konci páč už to je fuk vysát NPC) kdyby to byla adventura a o polovinu kratší byla by to super upírská hra ale takhle je toho tam hodně a funguje správně jen něco, sice Remember me stejné hodnocení ale bavilo mě to tehdy snad i více. Ty bosové to byl spíše bolák než že by překvapily i když někteří měli i svůj charakter a do jisté míry i nějaké to charisma 😐tak snad příště.
  • Asheran

    Ano ,hra měla své chyby,ale i tak jsem se nakonec skvěle bavil. A to bych rozhodně po prvních pár desítkách minut hraní nenapsal.Jenže vás časem určitě vtáhne do děje. A to si dovoluji napsat ,jako zkušený gamer , který začínal na osmibitech.)))

  • Radši to napíšu i sem, protože podle mě je to důležité. To není hra od lidí, co dělali Life is Strange. Tohle je hra od lidí, co dělali Remember Me - alespoň na vedoucích funkcích (porovnejte si jména na Wikipedii - designer, writer). To může možná ledasco vysvětlit (například hodnocení 6/10).
    • tak pro to je to mnohem lepší než Life is Strange. Díky za info...
    • Remember me jsem nehrál a ani nechci, Life is Strange miluju a Vampyr mě neskutečně baví :)
      • remember me je docela super, blbě se to hraje, ale hudba, vizual, atmosféra docela top..
  • jen je mi trochu divné, že v LP se Šárka zmiňovala, že to musela hrát, i když ji to nebavilo, protože měla napsat tu recenzi... bude její recenze v Levelu?
    • Draken69CZ
      Ano bude v LEVELu, v LP to zmiňovala.
      • cms.sarka-tmejova
        Nebude, psala jsem ji pro Re-Play, kterej bude tuhle sobotu.
        • Draken69CZ
          Asakra *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit