Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz na to lidi cumi, tak je to asi nove fenomen. Ja tomu nerozumim, ale respektuju to.Lidi se zivi dneska ruzne, nic spatnyho v tom nevidim. Kdo jim zavidi tak mate taky moznost,moc se o to nezajimam ale myslim ze kvalitni cesti letsplayeri nejsou.Tak nezavidte a bezte tocit, mame vsichni stejnou sanci uspet!
  • tonnymontana
    YT do bobre na mluvene manualy k programum kde se clovek uci opravdu rychle, je take dobre pro moje podnikani diky tomu ze mam kam nahrat videa a nasledne je dat na muj web. Sledovani neni sice nejake zavratne ale je to bonus k psanemu slovu coz je super a prehraje to snad kazdej takze komfort. Mozna bych tam sel jeste mrknout na dokument nebo nejakou music.

    Ale sledovat nekoho jak hraje to je silene. Jednou jsem to zkusil a to neustale hekani ci mluveni hrace je silene.. Asi je to jako vetsina bussinesu dneska pro nactilete 12-16 tzn to i docela chapu a chpau i ze bez hekani by nebylo tolik sledovani takze to jde mimo me. Kdyz si chci neco zahrat tak si to zahraju od toho se to jmenuje hra:D asi je to tim ze jsem starsi rocnik. Ty hrane videa bych hodil do jednoho kosiku s F*uc*k book a posobnejma blbostma.

    Jedine video kde nekdo hraje hru na ktere jsem koukal byla recenze nekolika andoid her primo na tabletu jelikoz jsem nikdy zadnou nehral nechtel dat 2kila za baldurs gate pro nic za nic:) nastesti uz se hreje na SD karte a nelituju:D

    dodatek lodnimu deniku: uprimne vetsina her je dneska extremne nudna pro lidi kteri napocitaji do peti a predstava ze to nehraju ale sleduju + rve do toho nejakej nactiletej krecek nebo zhulenej traged je siiiilenaaaaa vic nez silenej max..:D
  • flash789
    Tohle všechno je celkem ok, ale největší narez jsou lidi co ,,dohravaji,, hry na youtube...
    me osobne většinou u lets play videii nejvic vadi clovek co do toho keca, az na par výjimek na které jsme si dokazal zvyknout (angry a tak)

    PS: dobrej clanek pane Bach:)
  • XXHUGOXX
    Z českých letsplayerov je dobrý asi len agraelus. Všetci ostatný stoja za prd.
  • Mato1987
    Výborný článok, díky. Ja som napríklad doteraz nemal ani šajnu čo alebo kto sú títo ľudia. Registroval som len totalbiscuita a to len preto, že ho tu väčšina ovečiek spomenula pár krát. Neviem, mňa niečo takéto nikdy neoslovilo.
    • solomon.short
      no, on nejvetsi prinos TB je v jeho serii "WTF is...", kde poznam spoustu novych her a ve spojeni s jeho stylem komentare se bavim. Neni to klasicky letsplay, spis prubezna recenze...
      • Mato1987
        No moment, nepovažujem sa za odborníka na jewtube, ale len tak letmo som si prešiel pár informácii o ňom (a treba podotknúť, že skromnosť mu nechýba "YouTube's #1 PC gaming critic" LOL) a dočítal som sa, že tie videá "wtf is" nie sú recenziou, ale jedná sa skôr o prvé dojmy z hry. Je ale zaujímavé, že niekto dokáže sledovať tie videá alebo počúvať ho viacej ako 1 minútu, to skláňam poklonu, lebo ja u toho viacej ako 60 sekúnd fakt nevydržím. Je ale srandovné sledovať koľko ľudí ho v podstate uctieva ako modlu a všetko čo povie je overená pravda a chráň boh aby ho vôbec niekto verejne kritizoval.
        • resshi
          Proč ho nevydržíš poslouchat? Kvůli hlasu nebo snad říká nepravdivé informace? TB není neomylný, ale nemá problém uznat, že neměl pravdu, tak nevím odkud se bere tento negativní postoj. "WTF is..." samozřejmě nejsou recenze, ale jak jsi sám řekl - první dojmy - tb na to stále poukazuje.
          • Mato1987
            Tak určite, tón hlasu má neuveriteľne iritujúci, pôsobí veľmi povýšenecky a ono nejde tak o nepravdivé informácie ako skôr o nepresné a často zavádzajúce informácie aspoň podľa toho čo som si len tak námatkovo pozrel.
            • Mato1987
              ty si normálne detektív clouseau, napísal si presne to isté čo prispievateľ pred tebou
            • "tón hlasu má neuveriteľne iritujúci, pôsobí veľmi povýšenecky"

              az "cynicky"? mozno preto si hovori TotalBiscuit, The Cynical Brit ;)

              "ono nejde tak o nepravdivé informácie ako skôr o nepresné a často zavádzajúce informácie"

              to bude asi tym, ze jeho "WTF is..." su prve dojmy, vobec to neskryva. je to dokonca priamo na jeho YB stranke: "WTF Is...? - First Impressions of videogames"
  • Ty celebrity uz tu sou dlouho jen az te sou na svetle, namatkou vzpomenme AngryVideoGameNerd ci Nostalgia Critic....na celou analyzu by stacil jeden odstavec pojedvanajci o nvoe generaci, rychlejsim internetu a ze prakticky kazde multimedialni zarizeni ma dnes pristup na YT. Ale ten Pewdipie ci jak set o pise to je hruza, takovych love, takovou babu ma, sakra :D
  • bach se probudil z komy a zistil že existuje youtube tak napsal tenhle članek jak prase. btw tl dr
    další članek o ničem na games
    • kennyB
      Podle toho, jak jsi napsal tenhle koment by se dalo spekulovat o tom, kdo se z komy probudil *1*
  • Doporučuju kanál Tyrannicon. Je to chlápek stojící za Great Battles of Skyrim, Throthgarem, TJ Laserem apod. Podporuju ho od první bitvy, což je už přes dva roky a půl dlouhá doba.

    Jsem jeho patronem, má každodenní content. Humor... Je to angličan, takže to nemusí být pro každého. Každopádně se na kanál podívejte, stojí to za to!
  • taky mam kanal a vydelavam velky prachy dokonce sem dal vypoved z prace, neni to o hrach ale jmeno nereknu protože je tady stejne jen hate *7*
    • Mart9
      všichni ti strašně závidíme.
    • flash789
      bez spat, uz je po desaty hodine..
  • jindra.veliky
    njn, jste dedci.....

    na Pews koukam casto, kdyz se chci pobavit nad nejakou tupou hrou (baking simulator atd.), totalbiscuit mi rekne o hre vic nez se doctu na vsech ceskych serverech dohromady, =3 pobavi vic nez vtipny TV porady...

    akorat vsichni cesti tvurci jsou dost trapny....treba ten Valda, stacilo mi par video a je mi z nej na bliti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit