Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O co jde? Sem to nejak nepochopil.K cemu to jako je dobre?Yutube pouzivam max na nejaka videa a to je tak vse.
    • Mato1987
      v skratke ide o to, že si niektorí jedinci urobili z jewtube celkom dobrý a výnosný biznis.
  • Ocelot
    jo taky bych se tim rád živil :D Vydělám si tam tak 2000 za 3-4 měsíce svojema starejma videama... což není špatný...asi to zkusim znova rozjet :d
    • tohle je ten typ videí kterej bych klidne zakazal. nepridavas tam nic vlastniho (komentar nebo gameplay) jen reprodukuješ naky skripty
      • Ocelot
        1. To,že to nějak hraju už jé mé vlastní
        2. Mám i videa nad jejich tvorbou jsem zabil dny času ne jen záběry ze hry...viz. http://youtu.be/ufosqZlXyYA nebo http://youtu.be/etqVKj2lSJ0?list=UUnPZUoBS6qyiKjPuVCk3k6Q a nebo http://youtu.be/MFzRZs0--7U?list=UUnPZUoBS6qyiKjPuVCk3k6Q
        Ale to je jedno nabídka určuje poptávku...dokud budou lidi tyhle videa chtít tak je budu dělat :)
        • A jak si pánové vyděláváte ? Povězte *3*
  • taky sem to kdysi rozjel ve velkym, neni to žadny kumšt natočíte video a pak jen používate klikaci bot programky ktery vam na to klikaji. vydelaval jsem tim i 1000€ mesíčne ale ted mam lepší job a tohle jsou pro mne prakticky drobny tak jsem s tim prestal. (navic mi to prijde i nemoralni)
    • 1000 forintov mozno
  • TheGGG
    Smosh, Pew, NigaHiga, *14* *14*
    • TheGGG
      Díky za mínusy diskuzní rambové.
      • kennyB
        Já ti dal plus. Řadím se k vychrtlejm typům, kterých se César tak děsil.
      • Mart9
        Diskuzní rambo zní moc hezky. Dal jsem ti mínus, abych jím také mohl být.
      • Musis mat hodne smutny zivot ak ta trapia minusy od anonymov na internetoch.
        • TheGGG
          musíš mít hodně smutný život, když nedokážeš vyslovit "ř"
          • Trololo, řekni Ř! Neřeknu, ty by ses mi řehtal.
            • Ze vahas, Ctrl+cudzie, Ctrl+vlastne.
            • TheGGG
              tak napsat ho bratře (nebo zkopírovat) asi dokáže i ten nejposlednější maďar.
  • Já v tom nevidím problém. Ať youtube zavede 80% marže pro Youtuber nebo spoplatní nahrávání na youtube a je to. *4* *4*
    • RangerCZ
      You mad bro ?
      • to nevis ,ze v cine je zadarmo?
    • internet ma byt zadarmo, když nekdo zavede spoplatneny obsah rychle skončí
  • Paulcz
    Žebříček vede kluk s růžovým mikrofonem, debilním chováním a slovním průjmem :) Klasika :) Většina se zřejmě snaží svézt na podobné vlně, hlavně Češi asi teda. Internetovým médiím ale fandím, vede to k rozložení trhu, nedá se to tak snadno kontrolovat a regulovat jako TV apod.
    • TheGGG
      Svědčí to o tom, že si netolerantní diskuzní rambo, který si myslí, že je něco víc, než miliony Pewových fandů. Nemáš ho rád, nestarej se.
    • Gordar
      Tohle sou jen kecy. Je zábavný, umí skvěle mluvit z patra, prostě něco co zvládne velmi málo lidí. On to umí evidentně nejlíp.
      • To ale neznamená, že se musí líbit každému.

        A ad "umí nejlíp" - dějiny ukazují, že to, co se nejvíc líbí, je obvykle totální kýč, kterým každá příští generace pohrdá a nechápavě se ptá, jak tomuhle proboha někdo mohl naletět? *13*
        • jj Hitler se taky mnoha nemcum a rakusanum libil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit