Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že se nebude střílet do nohy za pomoci gamepadu,to by taky mohlo být dávno po diskusi, než by tou neohrabanou páčkou zamířil *1*
  • Nebo si snad vy konzolisti namlouváte, že je zábava prát se s nepřesnym nepohodlnym ovladačem?? *7*
  • Lepšì výsledek = vyšší efektivita, tedy lepší, na tom není co řešit, o tom že je zábavnější vyhrávat snad diskutovat nemusíme
  • Psychotic
    Pokud by zábavnost hry byla závislá na "výsledcích", možná by tenhle argument dával smysl. Takhle nedává.
  • jinak navážu na ten stealth. Pan C-BEAM to samozřejmě řekl naprosto správně, u Stealthu je potřeba regulovat chůzi a nic ti nedá lepší ovládání u stealthu než analog, zkuste si to u MGSV.
  • Ok, ale nechám to zajet dva lidi, co hru nikdy nehráli a trať vidí poprvé, jednoho na padu, druhého na K+M, jinak by to těžko bylo objektivní, pak to zkusím minimálně v 10 dalších hrách různých žánrů, pokud bude mít K+M lepší výsledky ve většině her, znamená to, že je to objektivně lepší ovládání *1*
  • myslím, že když budeš vytahovat další a další anonymní nicky nic to nevyřeší, jen se budeš střílet do své vlastní nohy..
  • cože? Nikde jsem nepsal, že jsem konzolista. Ty ten svět vidíš moc černobíle. Oni existují jedinci, kteří mají PC a k tomu gamepad. A ano, vymezuji se proti fanatikům jako jsi ty nebo ti ostatní na druhé straně.
  • Draken69CZ
    pCARS vyber trať auto zajeď to na klávesnici nebo myši jak chceš a pak porovnáme čas *15*
  • To nikdo nemusí říkat, tak to prostě je, objektivitu lze snadno dokázat měřením výsledků, skóre a času splnění misí v různých hrách
  • CBeam: Plynulý pohyb s gamepadem? :D To je akorát tak zpomalený pohyb jak v nějakém deliriu. Ty v realu chodíš zpomaleně ? Větší troling jsem snad ještě neviděl *1* *15*
  • A koho zajímá nějaká noob socka s ktopinkovačem, která vůbec netuší o tom jaké to je hrát na pořádném pc s klm.
  • říká kdo? Ty? Já říkám, že nejlepší ovládání je gamepad! A kdo má jako pravdu? Nikdo! Přesně je to subjektivní...
  • Mam pro tebe kamaradskou radu ktera zvysi kvalitu zivota vsech na games.cz vcetne tebe.
    Kdyz nemas co napsat nebo se v danem tematu vubec neorientujes tak NIC NEPIS.
  • na tom, źe K+M je nelepší ovládání snad neni co řešit *7*
  • Bij se LV, bij, ty to vybojuješ! Není důležitější světové téma, než jediný správný hardware!
  • Jack1947
    Zdá se že jsem nnic nenapsal ale tak nějak nevím co napsat noo... *7* Nemám tak nějak slov a sílu se k tomuhle komediantskému předraženému náčiní vyjadřovat.
  • až bude mít více starosti, tak to přestane bavit...
  • Draken69CZ
    Ale dyk LVému to je úplně jedno jak je vidět *15* sám to někde psal "hraj si na čem chceš mě to je jedno" jen asi když to není K+M tak je ten dotyčný deb*l *15* logika *15*
  • Trošku smutné mně připadá, že se tu někdo bije za herní periférii. Ať si každý hraje, na čem ho to baví více...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit