Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co ještě máš rád? *15*
  • ouuu... nějak nejsi ve formě... hodně slabý trolling *8*
  • Ideální. Jak drsný tak roztomilý.
  • Štěňátka ve vězení?
  • Dokonalý bude nahrazen ještě dokonalejším, tomu se říká evoluce *4*
  • Ten čas co věnují textu by se dal využít na nějaký pěkný foto rámeček. Za mě štěňátka nebo vězení.
  • treba proto, ze pood tu mys potrebujes nejakou pevnou plochu, nejak si nedovedu predstavit kam bych tu mys dal, kdyz sedim na gauci. Mohl bych ji dat na konferencni stolek, ale to bych se u toho hrbil a nevydrzel to moc dlouho. Nevim kam si chces dat mys, kdyz jsi rozvalenej v gauci...
  • Presne tak. Ved to aj tak nikto necita, ide predsa o fotky:) Podobne ako u Playboya:)
  • C-BEAM
    samozřejmě je to dobrá věc, kombinaci gamepad + myš používám už dlouhá léta, mám raději plynulý přechod z běhu do chůze a naopak jakož i možnost jemných korekcí. Klávesnice bude samozřejmě vždy rychlejší, Quaka bych s gamepadem nehrál ale například na stealth hry je to jako stvořené.
  • Tak tak, od recenze hw cekam především skvele fotky srovnatelné s oficialnimi produktovými fotkami. Zrcadlovku, lightbox, photoshop jsou zaklad pro hw recenzi. Kvalita textu, gramatika a informace jsou vedlejsi
  • Hnisavec
    Naco nahradzat najdokonalejsi nastroj na hranie hier gamepad?
  • Paulcz
    Nejdříve bych se naučil alespoň trošku fotit, vyčistil bych komponenty a pak bych se vrhl na recenzování HW.. :)
  • TheGGG
    Nepotřebuji, ale pro nějakého nooba co přešel z M+K a nemá v prstech cit to asi bude dobrý začátek... LoL, trololo
    ale vážně, je to blbost.
  • mám rád nové věci
  • Mně se ten koncept líbí.
  • jack
    podivam :)
  • Veskoslav
    Hybrid je vždy zlo. Pokud chci vzít od obou platforem to dobré, tak většinou vyjde jenom to, že oboje je podprůměrné. Navíc tahle sada vypadá jako od kazetových her, co prodávali větnamci tak před 15 roky. Levné, plastové, ošklivé. Když chci páčku, vezmu gamepad, jinak K+M. Ale nebudu se otravovat s takovým hybridem. Myslím, že mačkání WASD pro chůzi+myš je mnohem lepší než páčka a myš.

    A když jsem se podíval na cenu, tak to si fakt koupí jenom blázen. 3800 za tenhle plastový žďorp?
  • ale ja pevne verim, ze pri tyhle prudky herni evoluci si nakonec konzolisti zahrajou i se skutecnou mysi *5*
  • Mrkni na YT, pár videí z hraní tam je a co jsem koukal, tak to použitelné překvapivě je.
  • My o vlku... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit