Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne to pride ako fre to play hra. Nestiahol by som si to ani zadarmo
  • "na druhej strane je to mozno viac vyrovnane pre vsetkych od zaciatku"

    "Potom to nevyzera tak, ze nejake stastlivec zoberie silnu zbran a ownuje vsetkych naokolo.To bol asto problem v Q3A"

    On to nebyl problém, protože rotace / timing respawnovaných zbraní byla součástí taktiky, takže to v pokročilejším hraní nebylo o nějakém šťastném picknutí zbraně, ale skillu. Takhle je to sice víc vyrovnané, ale snižuje to samozřejmě skill ceiling = nováček má větší šanci se do hry dostat.

    "Mas dobry aim? Daj si sniperku (ak tam nieco tak je). Mas skill predvidat nepriatelov pohyb? Daj si raketomet."

    Další zjednodušení (viz loadout v Quake Live). Dřív si musel umět všechny zbraně, protože každá byla dobrá pro jinou situaci a nešlo dost dobře hrát jen s jednou nebo dvěma. Jako šlo, ale ten, kdo měl nasbíráno víc zbraní byl vždy ve výhodě. Pokud stačí naskillovat jednu / dvě zbraně a dávat si je od začátku, tak je to daší snižování skill ceilingu, tj. cesta dnešních FPS.
    • *reakce na chujoslava*
  • Nechápem prečo v roku 2016 nespravia poriadnu fyziku. Vojak s tým brnenim váži povedzme 120 kilo a ked vyvinie taku rýchlosť tak to potom treba aj ubrzdit. Nemoze okamzite zastavit alebo zmenit smer pohybu (zotrvacnost). Zoberte si ako priklad šprintérov ako dlho im trvá za cieľom kým sa zastavia.
    • Pán asi nechápe princip EXOSKELETU. Vememe-li vpodtaz exoskelety ze SCIFI ( ne ndes dosahnutých a v blízké budoucnosti dosažitelných, pak by měli nositeli zvýšit sílu, rychlost, reakce a samozřejmě ochrana.
      • Exoskelet je neco podobneho jako by vojak sedel v aute. Tam mas taky brzdnou drahu, pokud se nachazis na povrchu planety kde je silna gravitace.
        • Pokud jde ciste o scifi, lze si jednoduse predstavit podrazku z nanomaterialu, ktery zvysuje prilnavost.
          Kdyz bys dokazal docasne lokalne zvysit gravitaci, mas podobnej efekt.
          A tech vysvetleni jde samozrejme vymyslet mnohem vic.

          Ale za to se nestyd. Clovek bezne inklinuje k tomu, brat za nesmysl veci, ktere jsou nad jeho chapani. :-P
          • a jak vysvetliš že chybi prechodova animace mezi zmenou smeru postavy, proste se jen otočí na miste o 180 stupnu. to bude asi nejakej mikrowarp že?
            • Asi bych to vysvetlil chybejici animaci, nebo nezapojenym blendovanim. :-D
            • Aha pán je koukám herní znalec :) ... přečti si cos napsal a přemýšlej :)
            • animace tam asi nebude protože pridani dodatečne animace by zpomalilo hratelnost;
            • Kámo ty si hodně jetej mimoň. Je rozdíl mezi tím co řešíš .... a otačením postavy tam je animace a vzhledem k tomu že je teprve Beta tak se dá očekávat že to není vyladěné. Přemýšlej jantare než porodíš zase takovej kec.
          • proste hra ma odflaklou fyziku, to co pišeš jsou jen vymluvy
    • Rozumíš rozdílu mezi hrami a skutečností?
      • Ano a taky rozumim rozdil mezi simulaci, arkadou a uplnym nesmyslem. Proto taky resime v NFS jizdni model a v COD chovani zbrani (napr. recoil)
        • Veskoslav
          Maxíku jdi hajat, zase jsi zapomněl psát slovensky.
        • Vysvětlíš mi zásadní rozdíl mezi arkádou a úplným nesmyslem? Dík.
  • frag.ment
    A je u PS4 betaverze potřeba PS+ ??
    • Není potřeba
    • Lol, jen si zaplať za online ty scrubíku.
    • Ano
  • No tak si necvrknite, nikto vas nenuti si nic customizovat. Ja som hral asi pol hodinu uzavrenu betu (viac sa nedalo, pretoze mi to furt padalo do windowsu) a nahodou to je klasicky oldschool multak ala Quake alebo UT. Asi tak 5 minut som zomieral a nevedal vobec po com mam strielat, predsa len ked clovek v poslednych rokoch hral z FPS max rozne battlefieldy, PS2 a pod, je to dost sok vratit sa k takejto zbesilej akcii, ale potom uz to islo a citil som sa ako pred 10+ rokmi, ked sme s kamosmi mastili Q3 a UT. To s tymi 2 zbranami..to uz nie je take oldschool, na druhej strane je to mozno viac vyrovnane pre vsetkych od zaciatku. Mas dobry aim? Daj si sniperku (ak tam nieco tak je). Mas skill predvidat nepriatelov pohyb? Daj si raketomet. Potom to nevyzera tak, ze nejake stastlivec zoberie silnu zbran a ownuje vsetkych naokolo. To bol casto problem v Q3A, pokial ti slohli zbrane, mal si dost nevyhodu. Ale to je moj nazor.
    • Souhlas prvni 2 hry sem tezce nevedel ktera bije ,ale potom se do toho dostanes a uz se to da .Jedine co se me teda vubec nelibi a feeling ze hry posila uplne nekam na dno je ten trapnej voice anouncer .By me zajimalo kterej ko+ot vymyslel takovej hlas zlatej q3arena.
  • Krescz
    to radši ten novej UT
  • To je tak plytka a detska strielacka nic pre mna
  • Máte chybu v nadpisu!
    • jako vždy...
  • Opět HATE. Opět jenom zasranej HATE. Forum na Games je plne opravdu toxickych lidi, notorickych stezovacu, ze je mi z toho smutno.
    • ovšem, tvůj příspěvek taky vysokou mírou hate-free sluníčkovosti zrovna neoplývá, není liž pravda? *5*
      • spíš bych řekl, že hejtuješ to že lidi hejtujou a tím si jen zvednul celkovou hladinu hejtu v této diskusi *1*
  • Sr_Lobo
    Ano dát si na kvér růžový hvězdičky a pak k tomu ještě trsat... to je přesně to, proč fanoušci Dooma vždycky milovali *7*. Začínám mít fakt strach co z toho vyleze.
    • Nemusíš to dělat omg to je zase příspěvek. Teď si zahraju na The GGG: Nejraději by jste chtěli aby přestali dělat hry vůbec a hrát na 16bitých systémech to by se vám fakt líbilo. Všechny hry se přizpůsobují době která je a věř tomu nedělají to jen pro fanoušky DOOMa. Takže pokud ses konzerva tak si tohle nech pro sebe a zapni si Quake Live.
      Díky
      • Sr_Lobo
        Ano já nemusím kustomizovat, ale ostatní můžou.No a potom to právě vypadá tak, že běháš po mapě kde tečou potoky krve ještě větší, než když se na dívčím internátě synchronizujou periody a najednou proti tobě vyběhne růžová postavička s modrým raketometem http://postimg.org/image/aoy0i818n/ anebo igráček řízlej trasnformerem http://postimg.org/image/b00j1y3pn/ tak de atmosféra těžce do kytek.
    • Veskoslav
      Víš, že UT 2004 (pro mě osobně nejlepší díl série) má systém "trsání" taky? Nebo jsi už zapomněl a prostě budeme pičovat na cokoliv, co je u Dooma? Není to žádná novinka. Quake III to má taky např....
      • Sr_Lobo
        Kupodivu o tom nevim, protože mi takovyhle voloviny byly dycky volný,kort ve hře založený na rychlosti a postřehu. Nevim proč si hnet tak agresivní člověče. Já už mám předplaceno pěkně dlouho kvůli singlu. Doufal sem, že mulťák udělaj co nejjednodušší to pude, ale když sem si přečet o levelování a dvou zbraních v inventáři od začátku kola, tak sem začal tušit, že něco tady nevoní.
        • Veskoslav
          Proč agresivní? Protože prostě Ty hned nadáváš a ironicky poznamenáváš, ale přesto nevíš, že hry předchozí generace jako Quake a UT to měly. Proto tak agresivně. Protože mi prostě vadí, že lidi v době takových možností sehnání informací, tak na to kašlou a hned nadávají.
          • Sr_Lobo
            No ano ironicky poznamenávám na to, že upoutávát těmahle "featurama" mi přijde u takovéto hry jako volovina, ale chápu, že to ať řeknu cokoliv tobě to i tak bude vadit.
            • MalyZeli
              No, ja bych se vsadil ze kdyby udelali dooma uplne stejne jako prvniho, s dlouhou kampani,dobrej story, a hardcore fightama, pekne v novym kabatku, tak by udelali mnohem lip nez tady ten paskvil, hral sem mp asi 30 minut v bete, a je mi nabliti.
            • Veskoslav
              Proboha. Nepochopil jsi. Narážel jsem na to, že některé tebou kritizované prvky jsou i v jiných hrách, jenom ty o tom nevíš. A to je vše, klidně si piš, co chceš, ale vytýkat věci jako Taunt zrovna Doomovi mi přijde dost na palici.

              Quake taunts: https://www.youtube.com/watch?v=T6de3nqBpFs
            • Máš doma vůbec moderní PC nebo si skončil na 386 ? Víš jaké je století? Víš, že si dnes nemůže nikdo dovolit vydat hru jako před lety ? Si člověk ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit