Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zas bude tunel jak minuly dil a sem tam nejaka ventilacni sachta aby se nereklo
    • A?
  • Ta cedule ve videu je nerealistická. Ještě tam maji bejt zvlášť šipky pro cikány, muslimy, chudý lidi, homouše, huliče atd. *1*
    • Magister_Peditum
      Netřeba, ale zásadním nedostatkem je, že cedule nepamatuje na transgender lidi! *15*
  • "Bez otaleni". Uzasna cestina. Plus dalsi prapodivne pseudoceske napisy v minulych trailerech/obrazcich (takhle z hlavy treba nektere agresivni prupovidky policajta z nadrazi nebo popisky obchodu na tom temnem trzisti).

    Nenechat si udelat preklad (ci jeho korekturu) od rodileho mluvciho mi prijde u triackoveho titulu... nehorazne - a nepochopitelne.
    • faitheater
      Problem bude spis v tom, ze prekladatele obvykle dostanou text bez jakehokoli kontextu. "Tady mas excel s 1000+ slovy a babo rad".

      Ale nijak to neomlouva preklad "No loitering" :-)
      • Jo jo, presne tak, proto jsem zminil tu korekturu a nejen samotny preklad - dovedu si zive predstavit (vlastne jsem mel moznost sam to jednou zazit), v jakych podminkach bez jakehokoliv kontextu to probiha.
    • Asi mají malej rozpočet a nemají na někoho kdo v ČR byl a ideálně dále než na v centru jeden. Plus někoho kdo to umí přeložit....
    • Není to tak strašný. Zrovna "bez otálení" používám také i hovorově. Hatlamatilku jsem se naučil poté, co jsem pražákovi řekl například "bičuj" nebo "rožni" a pochopil, že tudy cesta nevede :-P

      Samozřejmě souhlas s korekturou. Dal bych to třeba scénáristům seriálů z Primy a Novy :-D Hlavně Vinaři bylo to nejlibovější, na co rodilí mluvčí dohlíželi :-D :-D
      • "rožni" to je hlaska dne :)

        Ptá se pražák ostraváka, hele co že vy mluvíte tak krátce? bo není čas, .. prave jsme u toho, zakazane slovo neni s dlouhym.

        Cesta nevede, no nevede, ale trocha hantecu jeste nikoho nezabila.
      • Problem neni "bez otaleni". Bez otaleni jsou krasna ceska slovicka. Bez otaleni se bezne pouziva.

        Problem je, ze cedule "no loitering" neznamena "bez otaleni". (A to ani nezminuji tu podivnost, co by takova cedule s napisem "bez otaleni" mela vubec znamenat.)
  • Deus Ex mám rád, ale nemyslím že bylo dobré umístit hru do tak brzké doby. 2027 je za 10 let a technologie se očividně ubírá jiným směrem. Když už, tak hru měli umístit tak do roku 2200.
    Teď je spíš pravděpodobně rozvoj AI a virtuální reality. S rozvojem AI dojde k nástupu robotů, spousta lidí se octne bez práce, vzroste propast mezi bohatými korporacemi, co budu vyrábět technologie a chudinou, co bude žít ve slumech. Technika augmentací je dnes v plenkách - a to jak těch bioelektronických, tak genetických. Takže AI a ne augmentáci. A nakonec se roboti vzbouří. Zdalipak tady někdo četl komiks Vzpoura mozků?
    • Souhlasím - vývoj se jednak ubírá jiným směrem a jednak nasazení augmentací za 10 let bude maximálně v experimentálním módu u pár vybraných jedinců a rozhodně ne tak masově rozšířené, aby to mělo globální dopad. Podobně si před pár desítkami let představovali, že po roce 2000 budeme mít osobní vznášedla a kolonizované planety ve sluneční soustavě - ale vývoj šel spíš do IT a komunikačních technologií než do expanze (ze zřejmého důvodu, že expanze nenese rychlý zisk).
    • C-BEAM
      naopak, AI je nadále pouze v plenkách a představuje běh na dlouhé tratě, přičemž práveže rozvoj například protetických končetin v posledních letech udělal obrovské skoky ve vývoji, daří se propojovat protézy s mozkem, jsou čím dál konstrukčně lépe řešené, lehčí a silnější. Také se dělají velké pokroky v oblasti bionických očí. O 10 let by to mohlo vypadat tak jak bylo zobrazeno v tomto videu.
      • myslím že nevíš o čem mluvíš. Nemluvím o human-level AI, spíš o narrow AI, která už teď začíná být všude - pattern recognition, computer vision, speech recognition, google hodně používá AI metody.
        Protézy jsou v plenkách a mají daleko do různýchh nanobotů a genetického bioinženýrství prezentovaného v Deus Ex.
      • Jj pred temi inzenyri smekam
        • taky, nachapu co maj lidi proti imigraci, inzenýry a doktory potřebujeme jako sul *16*
          • vtipalek *1*
          • Ono je vtipne ze tech par vzdelanych muslimu co sem jde nechape proc si sem bereme ty normalni vyzirky :p
  • Magister_Peditum
    Zrovna kolektivní vina po událostech na konci minulého dílu je docela namístě. Potom, co se všichni augmenťáci na světě na chvíli pomátli.
    • jamar28
      Souhlas. Jedna věc je nenávidět někoho za to, že má protézu. Druhá věc je mít strach z toho, že když jednou někomu jeblo a začal vraždit všechny okolo, tak se to může stát znovu. *1* Řekl bych, že to je od nějakého "rasismu" hodně vzdálené.
    • přesně, mohli za to uprchlíci
  • Super. Uz se tesim. Jen doufam, ze zmeni pristup ke konci hry, jak uz se nechali slyset. To mackani tlacitka na konci bylo peklo :-D Sejvnul jsem to a po loadu vyzkousel vsechny konce. Ikdyz jsem to hral trikrat, nikdy kvuli tomu, co bude na konci, grrrr.
    • se podivas na YT
    • Vlastne poprve jo
  • C-BEAM
    ta zápletka je docela infantilní, chápu. že hře cílené na široké masy potřebují dát nějakou plytkou, údernou zápletku ale u této série bych očekával spíše příklon k realističtějšímu a sofistikovanějšímu ději. No nic, doba se mění...
    • Infantilni je tvuj celej comment spolecne s temi naschval volenymi radoby chytrymi slovy. Doporucoval bych prestat se chovat jak naprostej i*diot, pravdepodobne stejne ani nevis co "infantilni" znamena.
    • jaka zapletka? :-D vzdyt to je spis shrnuti toho co se stalo mezi minulym dilem a dilem nadchazejicim...
      • C-BEAM
        no vždyť já narážím právě na Aug incident atd, jeden z důvodů proč HR skutečně nemusím. V MD na tyto blbosti budou muset navázat, celý ten nápad s apharteidom je prostě nezajímavý a plytký.
        • Náhodou by to mohlo bejt docela zajímavý, vzhledem k aktuálnímu dění. Záleží na tom jak toho využijou.
        • Tak ale o tom je vetsina dystopickych scifi - spojene korporace versus obcan, kterymu je vlada prd platna. At uz od her Syndicate Wars nebo Ubik (predloha Dick) pres filmy jako Johnny Mnemonic (predloha Gibson) klidne az po Blade Runnera (Dick). Tohle je nakonec Cyberpunk. Vyskytnou se sice vyjimky, jako treba Omikron: The Nomad Soul, nebo Shadowrun, ale to neni cistej cyberpunk, spis krizenec s fantasy. System Shock zas treba nerikal nic o okolnim svete. Az ve dvojce predstavoval vladu Rickenbauer.

          Popravde to stejny bude pravdepodobne i Cyberpunk 2044
          • Nebyl to Rickenbauer, ale Rickenbacker a navíc to byla vesmírná loď... *7*
            • "System Shock zas treba nerikal nic o okolnim svete. Az ve dvojce predstavoval vladu Rickenbauer."

              Navíc tohle vůbec nemá logiku, protože v prvním System Shockovi byla Citadel Station patřící korporaci TriOptimum, takže podle dmntní logiky tvojí druhý věty v prvním díle představovala vládu Citadel Station, čímž sám popíráš tu první větu, že tam nebylo nic o okolním světě, protože je to vlastně v obou dílech stejný. Lol...
            • Lol, dmnt. *15* UNN je název korporace, Rickenbacker název lodi.

              "Az ve dvojce predstavoval vladu Rickenbauer..."

              Loď skutečně nepředstavuje vládu. Tvoje snaha zakecávat vlastní fail už hraničí s těžkou deb*litou.
            • Myslis tim lod, jejiz cely jmeno je UNN Rickenbacker? *1*
            • Hmm. Mohl bych tě přiučit, ale to bys musel ovládat základní logiku, jako například že vládu představovalo právě UNN a ne nějaká loď, jejíž jméno ani nevíš. *15*
            • Ze to byla vesmirna lod tvl bych asi bez tebe nevedel :-D

              Prave Rickenbacker predstavoval vladu - UNN a Trioptium uz v jednicce byla predstavena jako korporace, ktera dychti po moci.

              Ale klidne mne zas pouc, rad se priucim :-D
  • Lukyz
    Tohle je přesně styl marketingu, kterým mě původně přilákal HR ačkoliv jsem byl po druhém díle hroznej skeptik. Super námět, trailer vtáhne 100x líp než může jakýkoli akční gameplay.

    I soundtrack byl tentokrát lepší, než doposud předvedli. Já tě se těším *14*

    #PurityFirst
  • Kravicka
    V Praze cela jedna ceska cedule, proste uzasne ..urcite ani nefixnuli tu vlajku. *15*
    • doufám že závěrečný boss bude cyber Zeman, jeho augmentace mu bude hadičkami do žil vstřikovat panáky Bechera, což ho bude dělat silnějším, nebo by mohl být jako Quirrell z prvního Harry Pottera a z druhé strany hlavy mít Ovčáčka
      • wenceslaus
        Augmentaci v CR nechceme!
        • Zarvi si ojoj, augmenta rozbij, s takovym sme*dem , nesmíš se sr*t! Napal ho pěstí, k zemi ho dobij, ted prisla tvá chvíle, ted mušiš se rvát!
      • Magister_Peditum
        Ne, Ovčáčka bude mít na zadku na levé půlce a Mynáře na pravé. Ať je to trochu originálnější. Akorát si asi nebude moci sedat.
      • OneLineMan
        Spoiler - Nakonec se zjístí, že za vším je diskuse na Games.cz, která si uvědomila sebe samotnou v temných útrobách internetu a začala nenávidět ty, kteří ji stvořili. Vymaže lidstvo a podle hesla "I flame, therefore I am!" se pojmenuje AM a nechá naživu pouze pět zbývajích lidí, po kterých bude neustálé řvát a dělat si z nich žertíky.
        Jedná se o ty, kteří ji stvořili o ty kteří svou maličkost přenesli na internet.
        Veskoslav, který bude donekonečna strašen klikáním myší, obrazy s mínusem, zřícenými figurkami a mírným nesouhlasem.
        LV426, jehož falus bude zesměšňován, jakkoli ho bude chtít skrýt.
        Dřizt, jehož nulová sebereflexe a realizace toho, že ví prd, se projeví v ďábelských rébusech pro první třídu.
        GGG bude uvězněn v mrazivém vězení, ve kterém bude donucen mast*rbovat nad obrazy Justina Biebera a jeho uši neuslyší nic jiného než ďábelský křik toho nad kterým roní slzy.
        A na konec ten ichtyl co si mění nicky, bude donekonečna přpoután ke knize "Příručka jak psát způsobem, který bude alespoň trochu odlišný od mého stávajícího stylu".
        • Magister_Peditum
          Nevím proč, ale připomnělo mi to jeden gaučový gag ze Simpsonů. :-D
          https://www.youtube.com/watch?v=m78gYyTrG7Y
  • Jen kdyz to nebude prehnane nabobtnaly. At uz v mechanikach, kulisach nebo v inventari. Kvatilu chci koncentrovanou na mensim prostoru, nez ji jako hrac hledat v absurdne velkym svete. Pak uz jen namichat ten sprevne zarezavajici se pribeh zhmotnenej v postavach z masa, krve a syntickych zlepsovaku. Se snad i tesim ☻
    • jakubc
      Deus Ex má velké mapy jen na poměry FPS her, absurdně velký rozhodně není. Ale velké mapy jsou prostě nepostradatelné a to hlavně pro gameplay - volný pohyb hráče.
      • Vydane dily nebyly. Ale vy jste uz pane mel tu cest s MANKIND DEVIDED, abyste to mohl tvrdit i o nem? Ja zkratka jen doufam, ze se tu behem vyvoje neprehodila vyhybka na popularni smer "opravdu velky svet a opravdu hodne cinnosti pro hrace". To jsou totiz koleje, po kterych nemam chut se vozit.
        • jakubc
          Mapy snad budou o něco větší než v Human Revolution, ale o nějakém velkém openworldu nepadlo ani slovo, hra má být +- to samé jako Human Revolution, takže ano, můžu to tvrdit s 99% jistotou. A neříkejte mi "pane".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit