Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No aspon tam nebou zombie :D
    • No zombie v CoD sérii jsou náhodou jediná věc, za kterou jsem ochotný je pochválit, jediný důvod, proč vůbec instalovat pětku.
      • XorxoxTalarius
        Tak kdyby mi prodali treba za tri stovky jen SP, tak si to i koupim ... ale jinak si radsi skocim na pivo ...
    • Nagashi, i ty Brute? :)
      • XorxoxTalarius
        Ello :D
        Vis jak, jsem presicen vsim co se tyka zombii, takze za tohle maji ode mne vlastne plus :D
        Ale jinak novodoby CoD fakt rad nemam, hrozne kratky (na Xboxu 360 jsem to na nejtezsi dohral za nejaky 4 hodky bez auto aimu :D ) a hlavne predrazeny a nema to hlavu ani patu ... jo treba Call of Duty 1 & 2 ... to bylo jiny kafe ...
  • Ethy
    Zdá se mi to, nebo od MW2 jenom obměňují zbraně a přidávají rok od roku víc a víc výbuchů, atomovek, nechutných scén, přičemž grafika, fyzika a chování zbraní zůstalo opět o pár let pozadu ? Hej jako sorry, ale prostě BF3 je ve všem lepší, ale to asi fanboyům nevysvětlí nikdo :/

    Uvidíme, snad lidi dostanou rozum a konečně přestanou rvát nesmyslný peníze do hry, která za to nestojí a koupí si radši něco lepšího :)

    Na druhou stranu jsem rád, že pořád ty CoDka vycházej, páč se rád koukám na http://www.youtube.com/watch?v=bj3rIUxhxhQ :D
    • pani tohle je clanek o BF? jsem nevedel *6*
    • spam
    • XorxoxTalarius
      JJ, mas pravdu :D The Online Gamer je naprosto krutej :D :D :D Za tohle muzeme byt CoD vdecni :D
  • Musím říct nádhera ! Jde poměrně poznat že grafika je vylepšená už se těším. Ale pravda je že je to příšerně podobný MW 2 to se musí nechat.
  • Ty animace tech zastrelenejch vojaku by fakt uz mohli udelat novy...
  • Podle me tam bylo zbytecne moc momentu, kdy hrac nedrzel strelbu.
    V tehle hre by se uz mozna vyplatilo udelat leve tlacitko mysis jenom jako prepinac strilet/nestrilet, at si hraci zbytecne nenamahaji drzenim prst.
    • Teďka jsem se díval na dojmy z hry Really Big Sky a mohli by to udělat tak, jak je to tam tz. že bys držel tlačítko pokud bys nechtěl střílet. *1*
    • Hral jsi to vubec nekdy?
  • I když si na grafice potrpím, tak u CoD to je pořád dostačující. Chtělo by to změnu v hratelnosti, něco nového, originálního. Hraju CoD od 1 dílu a skončil jsem MW2. Už jsem si vážně připadal, jak když hraju pořád to samé dokola. To byl pro mě impuls zkusit Bad Company 2 (úplně jiná hratelnost) a byl jsem nadšený a proto je pro mě tento rok jasný BF3. Ale CoD se nebránim, ale chce to prostě změnu (nemyslím grafiku, i když by to taky neuškodilo) v hratelnosti, je to pořád to samé.
  • :D:D:D:D:D a dokazes me vyvratit ze to neni pravda? :D ..... vsechny posmesky na demenci hracu jsou z CoD, zadny z MoH nebo BF ... pokazdy jen CoD, vsude hromada trapnejch fragu stylem 360 no scope kill... a ty me tu budes povidat jak je to vazna a uznavana hra :D

    dej si facana a prober se dite ...
  • ehm draha Redakce, proc nam uzakujete zabery z 3 roky staryho MW2?

    jo aaaha tohle je MW3, ja to nepoznal, protoze ono to vypada uplne stejne graficky jako MW2 ... vidim ze grafika je docela nextgen :D
    • Jsem si všiml až zde v diskuzi, že je to vlastně nový díl *8* Ta grafika je pořád stejná a hratelnost vlastně taky. Tenhle díl mne asi uspěšně mine, tohle nemá cenu ani sosat někde z warezu.
    • Lidičky, hlavně si uvědomte, že tohle dělají zase úplně jiní lidé, než dělali CoD1,2 a MW + MW2. Tým jako takový odešel a zůstalo tam jen pár, né zase tak důležitých lidí.
      Takže tady už se v podstatě bavíme o jiné hře. To že si to Activision převzal a pokračuje s "jiným studiem" (vlastně dvěma - což naznačuje ještě větší slátaninu) je nanejvýš prasárna, ale když z toho tečou peníze, tak proč ne, že? :)
    • Další expert na grafiku......ohraná písnička fakt, ale jo, proč si nerýpnout po milionté a ukázat jak inteligentní jsem. Šašku.
      • mno expert ne ale neco o ni vim kdyz ji delam uz 3 roky :)..

        takze pac a pusu :)
        • v tom pripade bys mel vedet ze enigne se do vydani nove generace nezmeni.

          diky tomu ze to jede i na konzoli v 60fps to asi hraju protoze je to pekne pruzne, rychle.

          takze tim padem uz vubec nechapu proc se ktomu vubec vyjadrujes. jestli bdues argumentovat BF3 jako zbytek stáda, to snad nevíš že next gen grafika BF3 se dela jen pro PC?

          pac a pusu znalče
        • No pokud ji děláš roky tak proč tu ze sebe děláš debila to potom nechápu. Jo já zapoměl, rýpnout do Codka je nutnost že. Jak jsem řekl - Šašku.
          • cim delam debila pane chytrej? :D .. tohle neni rejpani ale ryzi konstatovani viditelnyho faktu, ze to je posledni 3 roky stejna hra jen pokazdy v lehce odlisnym prostredi :)

            a dole jsme psal ze jsem CoD hraval... 1,2 i MW ...takze opravdu jsem aspon trochu zpusobilej hodnotit, narozdil od tebe co si zacinal mozna tak na MW2 , ja narozdil od tebe jsem u ty hry od zacatku a vidim jak ta hra jde kazdym rokem vic a vic do haje :)

            a ano prodava se , to mas pravdu ale opravdu ejn diky 14 detickam co si delaj 360 no scope killy na xboxech.... mam dost kamosu , i dost lidi z progamingu a vsichni an to mame stejnej nazor... od MW ta znacka jde do haje :)
            • Co věta to perla, ano CoD má hnusnou grafiku a hrají to dětičky.....bože toto fakt nemá smysl, nechte si vaše hlubokomyslné názory pane, já končím diskuzi. S šašky se odmítám bavit. Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem
  • Doufám, že tu bude aspon 50 hate postů. Je pěkné vidět jak vždy šulínci vylezou z děr, když je nějaká novinka o CoD a hned začnou hezky plivat a nadávat. Smutné......
    • Smutné je že ještě existují lidé jako ty kteří jim to ještě pořád žerou.
      • spam(2)
    • Njn, u nás je v médě plivat na codko jen proto, že to je CoD. Stejně si to všichni koupí a budou u toho trávit stovky hodin jako každé Call of Duty zatím, jinak by to ty rekordy neustále asi netrhalo. Ale dětičky tady to nepřiznají a řeknou že to hrají jen tupé americké děti.....sám znám více dospělých co hrají CoD jako večerní odreagovačku po praci.
      • Naštěstí jak vidím komenty nezahrnujou jen retardy jak je tomu na games.cz u diskuzí k COD dobrým zvykem :)

        To jsem rád... survival asi nebude pro mě, těším se hlavně na MP, už aby to bylo a mohl hrát místo pročítat stupidní příspěvky :)
        • Přesně tak, taky jsem rád, že tu je někdo s mozkem (vlastně já zapomněl, já žádný nepoužívám, dle kolegů, co tu krásně flamují...).
          Já se těším, jak si užiju super předscriptovaný a předpřipravený singl a akce v něm, MP si pak dám spíš pro zábavu a odreagování, míchám ho s hrama jiného druhu, převážně BF:BD 2, proto se těším i na Battle 3 :-)
          A pro flamisty... Zkuste si najít na internetu hru Battlefield 1942, tátu všech battlovek... (ti starší znají, 10leté americké děti, co tu vykřikují, ne :-) ), možná budete děcka překvapení...
      • ja jsemt aky hral CoD ale to pravy CoD , coz byl 1 a 2 dil ze 2SV... tohle je vysmech, se na to podivej, 3 roky starej engine i grafika, nic novyho tam neni, akorat kupa new modu ktery nikdo nechce a kazdym rokem je ta hra vic a vic arkadovitejsi....

        nebudu rikat ze BF3 nebude Arkada, jasne ze bude.. ale aspon ma nakou uroven a vyvojari tam nevymejslej kupu hovadin .... velice se tesim jak tenhle rok pujde CoD konecne do hajzlu a prestane se delat dalsi , diky BF3 ..

        Peace out girls
        • Jedíné CofD co dodnes hraju je 2 v MP jinak to stojí za .... *16*
        • srovnávání BF a COD prostě nepřestane :DDD sice to jsou jabka s hruškama ale nebudu se vysilovat. Stačí mi že sem chodí taky normální racionálně uvažující jedinci.
          • jo a dke ti jedinci jsou? :) moc jich tu zatim nevidim :) jen deti co nedokazou priznat ze ta hra je fail uz 3 roky
            • Ja to hraju nemam potrebu si tady nic dokazovat :) nelibi? tak proc prudis?

              jsem "konzolista" mam cca 15 kamaradu z mesta kde bydlim vsichni hrajem COD a bavíme se:)

              tak o co jde ?

              tedy bude fail neco jineho :)
        • Mulý pane "engine a grafiko"... Je to hra, pro mě je důležité, jestli to má dobré levely, jestli po příchodu z práce u toho budu dokázat příjemně vypnout a zrelaxovat, abych další den nemusel vystřílet půlku kanceláře...
          Jestli to bude 8-bitové na enginu Prince nebo tradičních LOH a ZOH z dob dávno minulých, mi je docela fuk, hlavně ať si pořádně zastřílím, zakřepčím a pak budu spokojený, a to rozhodně MW2 i MW1 splňovalo, stejně jako WaW, takže... Jasná volba a jasná koupě!
          • kdyz nejsi narocnej a mas chut jen tupe strilet nez aspon lehce zapojit mozek a delat naky koordinovany utoky tak budiz :) ... CoD je presne pro lidi jako ty, zadnej mozek jen drzet W a ssprejovat co to jde :)
            • Presne tak, ale to ma na tom bavi. Mozog dost namaham v robote, doma chcem vypnut. Ale to pochopi len dospely clovek.
        • Si vážně hodně najivní to ti teda povím. MW3 už ted má větší předobjednávky než měl Black Ops což byla hra dosud s nejvíce předobjednávkami na světě. Rozhodně tu je větší šance, že to kopírování CoDu bfku nevyjde a skončí právě série battlefiled, protože EA se ztrapní a další prachy do toho už nebude chtít dávat.

          A říkat, že se cod vůbec nemění může jenom troll, ano grafika se nemění, ale hratelnost pořád, stejně tak kupa novinek v každém dílu a já preferuji hratelnost před grafikou, kterou má cod navíc naprosto dostačující.
          • hratelnost? vzdyt je to vysmech.. sprejujici decka co prostrelej 4 baraky pistoly , protroze kazda stena je prustrelna :D ... milion perku a lajdaku co kempej :D ... mno BF3 ma asi o 150% vic obejdnavek nez bad company 2 ...

            a mylis se :) po BF3 je bude delat na predelavce Battlefield 2142 ....

            ja se tesima z pristi rok zas vyjde to vase CoD s nazvem Modern Warfare 4 :D ... 4?? seriously? :D ... a ta hra bude opet naprosto stejna :D
            • Raziel_cz
              To .. (anonym): DLC si klidně počítej a já ti napočítám datadisky pro BF1942 a BF2, včetně rozšíření pro 2142. I když vynechá Heroes a Play4Free, pořád má Battlefield víc dílů. A že nevidíš, že i u něj se mění akorát kulisy, případně nějaké ty herní módy... no, asi by sis měl pořídit brýle.

              Vietnam je DLC, to vím taky, jenže jeho obsah se rovná prakticky datadisku (což je pozitivní), takže ho počítám stejně jako zmíněné United Offensive pro první CoD.
            • To: Raziel_cz
              Sice hezký jak si to spočítal ale narozdíl od CoD neznám díl battlefieldu který by byl kopírkou dílu předchozího. A vietnam není datadisk ale pořádný DLC jak má být a za stejnou cenu jako DLC pro black ops. To bych mohl taky spočítat každý DLC k black ops a dostal bych se na jiná čísla a pokud se nemýlím tak Battlefield 1924 je tu od roku 2002 a CoD 1 od roku 2003 a počítat battlefield play for free a heroes je kravina to nejsou žádné plnohodnotné díly.
            • Raziel_cz
              Nevím proč se těšíš? Abys mohl mít zase rádoby tvrďácké komentáře tady v diskuzi? Mně osobně se zatím líbily všechny CoD od Infinity Ward, takže se Modern Warfare 3 nemůžu dočkat, ale už mám předobjednaný i Battlefield 3. A víš proč? Protože vypadá parádně. Skoro jako CoD.

              Jinak bych rád dodal, že o 150% víc předobjednávek než Bad Company 2 není žádná výhra. V Activision chodí s úsměvem na tvářích, protože vědí, že to není ani půlka prodejů Modern Warfare 3.

              A když už jsme u těch pokračování - Call of Duty má na PC dílů kolik? Modern Warfare 3 bude, tuším, osmý. A Battlefield? Pokud budeme počítat i Heroes, Play4Free a datadisk Vietnam k BC2 , stejně jako jsem počítal United Offensive u CoD, dostaneme se s Battlefieldem 3 na nějakých dvanáct kusů, tak si tady moc nevyskakuj, jak se těšíš na Modern Warfare 4. *3*
            • Je dobře, že jsi nezapoměl opět zmínit dětičky......

              Hratelnost je věc subjektivní, víš někoho (většinu) baví call of duty právě proto, že je takové jaké je. Hráči něchtějí zmeny v grafice, enginu, chtějí se u hry bavit a každý rok dostat pozměněné zbraně, mody, mapy, perky, ks atd aby se mohl idalší rok skvěle bavit. Opravdu nechápu odkud se ty a tobě podobní berete a neustále musíte na CoD plivat. Je to smutné a hloupé.
    • :D dočkáš se, toho bych se nebál. možná bude i víc jak 50. Já už si chci hlavně zahrát :/
      • Ved si zahraj MW2 to je to iste!
  • Tato hra by mala vyhrat Fuck You Player Game Edition of the Year.
    Ale tak ked si to ludia kupuju tak co sa cudujeme....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit