Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Je to dobrý a těžký, doporučuju.
    • Veskoslav
      Jo? Já se právě bál, že tam bude nějaká chybka. Ale musím počkat až do dalšího měsíce:) Ale dík za tip.
      • Kozy
        Jo, taky jsem chtěl počkat, ale moje mariňácký srdce by to asi nevydrželo.
      • MickeyMutant
        Chybek tam bude podle Rockpapershotgun požehnaně. Už na tu recenzi upozorňoval mAser v diskuzi:

        "THIS CAN NOT POSSIBLY BE AS STUPID AS THIS WHAT IS GOING ON WHAT YEAR IS THIS IS THIS ON THE VIC-20?"

        "And that really sums this scrappy, boring adaptation up. A lack of care. It’s about as bad as it could possibly be. I’ve played through half of the campaign missions, missions that are close to my heart, and I’ve hated every one of them."

        "It sickens me to think that some people will play this game and think that this is what Space Hulk is – a leaden, dated bore."
        • Ty máš čoveče v hlavě slámu ne? Když vytrhuješ z kontextu věty, který jsou myšlený ironicky nebo se týkají stolní verze.
          • netykaj, v hot seatu (minimalne hned po vydani) jsou videt pocty genestealers
        • Veskoslav
          “Space Hulk … is one of the greatest games ever designed.” – Rock Paper Shotgun

          “… a distillation of the very best turn-based strategy mechanics.” – Rock Paper Shotgun

          “What an achievement” – Rock Paper Shotgun

          A taky psali i toto.....
          • MickeyMutant
            To si děláš určitě legraci, že jo?*3*Tohle přece psali o původní stolní hře.
          • stěžuje si že nejdou vypnout animace postav, jsou tam bugy a v hotseatu nejde vypnou ukazatel kolik je genestealerů pod žetonkem, to mi všechno přijdou jako věci co může vyřešit nejbližší patch
            • Veskoslav
              Dík. Já taky nepočítám, že bych to kupoval dříve jak za dva měsíce. Snad to do té doby bude opravené.
        • Ja ne spík Ingliš
          • MickeyMutant
            http://translate.google.cz/
  • tohle vypadá na prevedení stolní hry na pc 1:1. Akorát omezení, ktere jsou prirozene u stolní hry, tady vubec nedavaji smysl. Navíc nasazení terminatoru do tak stisneneho prostoru, ve kterem se nemuzou ani otočit, je z taktickeho hlediska nesmysl.
    • Veskoslav
      Akorát, že Termínátoři se vysazovali právě do takových situací, protože jejich keramitové zbroje, výška a zastavovací efekt byly v prostorách maximálně využity. Navíc útočná družstva terminátorů jsou vždy chráněna taktickými družstvy.
      • jo tam budou ohromne uzitecni když se zasekne v nejake chodbe a nebude moct pokracovat. Jak rikal Bob dole, meli ty chodby udelat malinko širší
        • Veskoslav
          Jasně....Je vidět, že jsi hodně četl či hrál hry s tématikou W40k. Třeba u výsadku při obsazování nepřátelské lodě nad svatou Terou byli vysazeni Termínátoři do tak úzkých chodeb, že neprocházeli. Zkus hádat k čemu mají těžké plamenomety a tzv. "Heavy hands"...
          • ok tak beru tu vytku zpet
  • Vas "kolega" (OLOL, ZOMG) z rockpapershotgun tyhle hre prave udelal novou diru do p*dele. Zamrzi, hlavne, protoze tyhle matlaci maji na starost dalsi Jagged Alliance.
    • vsemocny rockpapershotgun, diky, ale názor si udelam sam, muzu?
  • Vypadá to na reinkarnaci Incubation a to je skvělý.
  • BoB.2
    Trochu mě vadí ty úzké chodby , zkusím aspoň DEMO.
    • mne taky
    • Black_Hand
      uzky chodby jsou podstatny pro space hulk. rekl bych dokonce jeho zakladem. nuti vyuzivat marinaky po jednom, ci napadat ze strany nebo vystridat. terminatori jsou totiz strasny bestie. kdyz mas treba pet vedle sebe napr. s autocannonem, heavy flamerem a pripadne s power swordem nebo s thunderhammerem a riti se proti nim, rekneme, hora orku, tak to jsou jatka. na space hulku jsou ale jak zatky a musi premyslet nad rozmistenim tak, aby si pokryl vsechny pristupovy cesty a pritom se porad bojis, ze se v chodbe objevi 5 genestealeru, ktery se na tebe sesypou jak srsne.
    • *1* To je jako by jsi řekl , že ti na červené karkulce vadí právě karkulka a vlk ....
      • BoB.2
        Původní hra šla mimo mě.
        • Black_Hand
          protoze te nebavila nebo protoze si ji nehral?
          • Určitě protože nebyla česky *1*
      • Black_Hand
        tak ja se pisu s celym odstavcem a ty to shrnes v jedny vete. ze se nestydis :P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit