Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    najvacsia vykrádačka herneho priemyslu a early access hier , odpad, kazdy normalny clovek to uz nehrá. Dokonca dayz mod pre armu 3 je sto krat lepsi, aj h1z1 :D nez tento grcajs ktory sa za 2 roky nikam neposunul , len k horsiemu. Ale tak youtuberkom a detom to asi stačí, nieco ako minecraft, ale ten je aspon seriozny
    • Jack1947
      H1Z1? to snad nemyslíš vážně... ta kravina *7*
  • Jack1947
    Nejen tady ale hackeři, cheatery bych pálil ale ty zmetky co to nabízej lidem za prachy by měli zplynovat pro jistotu i s celou famílii protože jednou zmetek pořád zmetek... Cheaterství je zmetkovství největšího kalibru, je to v každé hře a pěkně to štve. Dayz hráči např využívali bugy kdy propadli pod zem nešli zabít a těch věcí je tam stále více... neopravených. Co se týče Dayz výjde potom už jen ten slibovaný patch a nakonec hra přejde do Plné full verze a kdoví (třeba i retail) navíc bude stát asi 2x tolik no. Na kampan jsem zvědavý.
  • TheGGG
    no jo, rusáci a číňani, ti uměli vždy vše jen zničit a rozvrátit...
  • mrtvá hra *7*
  • Asi jsem přeslechl ale kdy je datum vydání plná verze?
    • Krescz
      2020 vyjde další patch
      • ...kterej přidá dvě nový čepice a jedny kraťasy.
  • Bude někdy nějaké to SP?
  • Myslim si, že Arma 2, Dayz, Arma 3, Dayz stanalone by mohli vyhrat nakou anketu o nejvic zabugovany hre vubec. Dayz me celkem i bavilo, ale to se proste nedá hrat kvuli vsem tem bugům stravite 2hodiny nakym hledanim veci, utikanim rped zombikama atd atd a pak stejen zabije nakej debilni bug a to se mi stalo snad 1000x to je totalně k nasraní. Až sem si proste jendou řek že už na to nemam nervy a odinstaloval to. A myslim si že lidi v bohemce by se nad timhle už fakt meli zamyslet , protože vic zabugovanou hru neznam a zacit s tim neco dělat.
    A dayzstandalone jestli nekdy vyjde bude fakt zazrak ( Zabugovanej zazrak)
    • Ona spousta bugů vyplývá z komplexity hry a jejich mechanismů a obrovskýho otevřenýho světa. ArmA III byla v tomhle ohledu poměrně bezproblémová, respektive zásadních bugů tam bylo jen minimum. Kupoval jsem asi půl roku po vydání a kampaň jsem prošel na první zátah bez problémů, žádný zamrzlý AI, kvůli kterýmu nešlo dodělat misi, žádný vyložený nesmysly, běžělo to ok. Což je nezvyk když zavzpomínám na první a druhou Armu. Mise s odpálením mostu v první Armě je legendární. Dvacet pokusů a dvacetkrát prostě tanky na most nevjely a místo toho hráli destruction derby ve vesnici, případně se utopily v řece. Což je daný především tím, že první dvě Army měly naprosto směšnej rozpočet. Za to by většina studií jako Ubisoft navrhli koncept, vytvořili pár modelů, možná napsali první verzi příběhu a došly by jim prachy. To číslo jsem někde četl a teď ho nebudu hledat, ale fakt to bylo směšně málo. A nebejt DayZ modu, kvůli kterýmu šel prodej druhý Army masivně nahoru, tak by třetí Arma byla asi v tomhle ohledu stejná. DayZ Standalone je kapitola sama pro sebe. Bohemka dlouho nejspíš pořádně nevěděla, co s tím. Ty čísla prodejů je asi dost zaskočily, protože to původně mělo běžet na enginu Army 3 a vůbec to mělo bejt mnohem skromnější. S jejich postupem úplně nesouhlasím a myslím si, že by si teď Bohemka sama přála, aby Standalone nebyl vypuštěnej ven tak strašně brzo. Jenže to ještě tenkrát sami nevěděli, jak jim s tím lidi ruce utrhaj a že si řeknou, že to teda vezmou vod podlahy a udělaj z toho takovej detailní post-apo sim. Osobně jsem to už rok a půl nehrál, protože to nemá smysl. Ten lagfest je nesnesitelnej. Ale když se tam občas na chvíli po delší době připojím, tak vidím, že se na tom pracuje a že to bude jednou super, jestli to bude. Ale dokud prostě nebudu mít na náměstí v Černogorsku přes aspoň 40 fps, tak mě tam nikdo neuvidí.
      • Myslis ty bugy, ktery tam sou presne stejny uz od Flashpointu? Nebo ty novy, ktery tam navalej s kazdou dalsi verzi?
      • Jack1947
        Zlatej Flaspoint tam aspon realita dávala smysl, ne jak v Armě kde si realitu vynahrazuje cheatovací AI která vás vidí ale vy jí ne.... Dayz SA, náměstí 40fps ? na to zapomen, navíc to nespolepracuje s AMD a přes upravené nastavení pomocí různejch tweků to nejede ve městech dobře aspon mně to nejelo.
    • Lukyz
      Taky mám osobně v třetí Armě "pár" hodin, ale na nějaký drastický bugy si nevzpomínám *6*
    • Vůbec nevím o čem mluvíš. Na A2 a A3 mám něco přes 2000 hodin, přitom si nijak nevybavuji který bug by mě zabil, ano, v A2 jsou známé bugy, (zmáčknutí V před překážkou, která tě zláme v textuře + "skok" z 2 a více schodů), ale po 10 hodinách se je naučíš a už je neděláš. Ale u A3 neznám bug který by tě zabíjel (možná s DayZ modifikací).
    • Mně je naopak líto, že není více her jako Arma II, III, Take on Mars, Take on (jen to s těmi vrtulníky). S bugy se dokážu smířit.
  • RedEagle
    Možu byt ešte radi :)) v takom Counter Striku GO v každej hre z 20 hračov 10 cheaterov a tvorcovia hry to maju u -prr-r.d.ele :))
    • nahodou, zucastnujem sa Dozoru, a uz mi prislo oznamenie ze jeden typek ktoreho som oznacil za cheatera dostal BAN.

      mimo to v hre 20 hracov je cheatovanie povolene, zakazane je v hre desiatich teda 5v5. Takze ak mas s cheatermi problém tak hraj kompetetivne zapasy.
    • jindra.veliky
      hadam ze si v Silveru :D :D

      nejaci hraci holt umi pouzit mozek, predpokladat taktiku protihracu, koukat na minimapku, peclive poslouchat a nechodi jen jak blbci po mape :D
    • Ty jsi jeden z těch kteří nazývají cheaterem každýho, kdo je lepší jak oni (takže prakticky všichni :)), viď?
  • Proč nějaký boj proti cheatům... stejně to za chvílu přestane hrát většina hráčů a zbytek budou jen hardcore fanoušci co cheaty stejně používat nebudou.
    • myslím si, že nejen tvůrci DayZ vedou boj s hackery (a podle článku ve mě zůstal dojem, že jim to moc nejde). Ptát se proč vést boj proti cheatům? Vážně hraješ rád hry, kdy ti dá nějaký nedomrdlý zakomplexovaný kr.pl headshot prakem z větviček ze vzdálenosti dvou kilometrů skrze kopec a město? Ono to totiž odrazuje normálně hrající hráče i ty hardcore (a poškozuje hru samotnou).
  • cheaterum bych sekal ruce a vam vsem co furt nadavate na dayz i KCD bych nafackoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit