Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli považuješ funkční to,když ti ta hra spadne v důsledku přeplnění paměti atd,tak nechápu tvé stížnosti na DayZ *1* Nebo máš asi vychlemtaný mozek a nepamatuješ si to,tak se běž radši projít *3*
  • DayZ jsem si koupil v early accessu za 50 éček... větší sra*ku jsem dlouho nehrál... Srovnávat to s funkčním minecraftem, kterej se za těch pár let dostal aspoň do finálního releasu.... mi nepřijde jako OK
  • Tak pravda, davat za alfaverzi penize muze leda chorej mozek. Ale leda podvodnik to muze nabizet k prodeji. Takovy verze se totiz rozdavaj zadara jako preview.
  • Myslis ty bugy, ktery tam sou presne stejny uz od Flashpointu? Nebo ty novy, ktery tam navalej s kazdou dalsi verzi?
  • Jako nevim co tu resite, hra ma pravidla, a ty urcuje zcela 100% tvurce. Uzivatel/hrac muze tak maximalne vyuzit tech pravidel na samotnou hranici, kam az mu tvurce dovoli. Nekdo to umi, nekdo ne.

    Vsechno ostatni jsou prazdny zvasty a plky, je to asi tak stejny, jako kdyz dam vojakum kvery, a pak jim reknu, ze v ramci fairplay je nesmej pouzivat ... lol.

    Je to easy, klient je neco, nad cim jako tvurce nemam zadnou moc, a tudiz musim brat v potaz, ze ho muze kdokoli jakkoli modifikovat. Pokud teda chci zarucit nejaky pravidla, MUSIM je resit na strane serveru.

    Kupodivu, u nehernich aplikaci je to naprosto normalni vec. Je to asi jako kdybych mel databazi, a opravneni resil na strane klienta ... tak si kazdej muze delat co chce.
  • "wollooloo" ........a "zukantá".....ty brďo :-D a že se ten Age of Empires I. dostal pod kůži......na to že jsem to nehrál dobrejch 17 let :-D
  • bigdaddy
    woodstock
    E=mc2 trooper
    reveal map


    víc si jích už nepamatuju.....přecijen, psal se rok 1996 až 1999, pak přišel druhý díl a nebylo třeba hrát dál jedničku
  • No jak jste tady obhajovali že to je v dárky acces a podobný věci tak se mi zdá že vlastně bohemka v tomhle má smysl pro humor akorát nevím proč nedali arma 3 taky do ea.
  • iddqd
    idkfa
    idclip
    dnstuff
    dnkroz
  • No jasně. A hlavně nevím, proč bych měl místo svých schopností používat robota, kterej za mě všechno vystřílí, nemusím přebíjet, neumírám. Fakt super zábava.
  • Ty jo, tak to je hodně zajímavý článek, ani jsem nevěděl, že výrobci cheatů jsou takováhle "mafie". Proto nehraji online hry, ale už jenom to, že může firma vydělat cheatem na přitahování předmětů několik milionů dolarů, to je hodně drsný. Chápu když někdo používá cheaty nebo využívá bugy v singleplayer hrách, kde to neškodí ostatním, nebo jsou to jen vizuální cheaty pro pobavení sebe a ostatních, ale aby byl někdo zažraný do hry tolik, že si za několik tisíc koupí cheat, který mu prakticky musí kazit i zážitek ze hry, který je v tom soupeření a porovnávání toho, jak člověk dokáže využít vyrovnané šance, to už je fakt přehnaný.
  • wenceslaus
    RIMMER: Ale nevíš, co jsem s kostkami udělal. Třeba jsem mu je nacpal do nosu a praštil mu nosem o stůl, až mu vystřelily z uší. To by se ti líbilo, viď?
    LISTER: Dobře, Rimmere. Co jsi s kostkama udělal?
    RIMMER: Hodil jsem pětku a dvojku.
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ...kterej přidá dvě nový čepice a jedny kraťasy.
  • Jack1947
    ¨Tak tomu se nelze divit, každý duchem přítomný vzal do zaječích dokud mohl a zbytek byl zlikvidován a vylidněn pomocí všudypřítomných banditů ... *3*
  • A také se vyznačuje nejmenším počtem obyvatelů :)
  • MikeR
    Přesně tak. Jsou věci, který se nedají uspěchat. Pravá dvanáctiletá Old Chernarus je jemná, bohatá, zbavená štiplavého cheatingu a nezanechává pachuť trollích ocasů. *5*
  • Nechápu lidi co pořád haní vývoj DayZ, vývoj zdárně pokračuje kupředu, český aktuální přehled novinek:
    http://dayz-sa.cz/novinky/
    DayZ je něco jako Minecraft, ten se taky stále vyvíjí a prodával se ještě někdy od prealphy verzec, což už je sakra dlouho..
  • Rejsek
    Tak 'člověče nezlob se' nestojí 15kil jak pc hry. Navíc člověku u deskové hry nemusíš nadavat. Můžeš ho taktně upozornit, nebo ho proliskat.....případně mu návrat hrací desku do držky a figurky do nosu, pokud nepřestane. U pc hry neudělaš vůbec nic. Občas sice pomůže relaxační třískání do klávesnice, ale to taky po čase začne bolet, žejo :-)
  • Rejsek
    Z mého příspěvku vyplývá akorát to, že jsou mezi námi zm*di :-) Z tvého nevyplývá vůbec nic. Je nesouvislý a nedává smysl. Asi se mě snaží nějakým způsobem analyzovat a nabídnout řešení, ale zapomíná na fakt, že já žádný problém nemám a jen hodnotím fakta, Problém mají možnámožná akorát tak ti zm*di :-D Každej z nás určitě někdy nějak zafixloval, ale charakterní člověk to nedělá v případě, že by tím někomu vědomě citelně uškodil - třeba zkazil hru, u které se dotyčný chtěl pobavit. No a pokud se ještě zm*d rozčiluje, když ho někdo klepne přes prsty, tak to už není zm*d, ale hyperkontinentalní ultrazm*d :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit