Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Warface taky má Fairfight a tam taky vidím tolik banů za několik sekund lol, radši budu šourat zem než abych použil cheaty a zkazil hru ostatním.
  • Jack1947
    Taktomu by si rozbil rovnou ciferník ne ? *4*
  • Jack1947
    Jn A3 má stále létajicí tanky no a zásek ve dveřích... prostě děravej engín skrz na skrz. *3*
  • Tady bych te rad opravil ze verze engine real virtuality na kterem jede dayz je vylepsenej engine z A2 s nejakejma prvkama z A3 ... ale realne i kdyz tomu pridavaji cislovky s kazdou dalsi verzi army a vydavaji to za novy engine tak je to stale porad jen upgrade engine na kterem bezel prvni flashpoint... je to videt i na tom ze je v engine stale par bugu a nedokonalosti ktere se za tech bratru 15 let proste nezmenilo... jde treba jeste porad svitit autem skrz zdi? V A2 to jeste porad slo... *7*
  • RezavejTank
    DayZ bude parádní hra. Jen ať si nechají záležet a ignorují negramotné trolly *5*
  • z tveho prispevku vyplyva, ze je to tak od jakziva. I kdyby, lide zili a zit budou a hodne z nich zije stastny zivot. V tom pripade bych doporucil nekoho fundovanejsiho, ktterej ti s tim tvym problemem muze pomoci.
  • a vieš, že áno. práve od takého človeka, ktorý je schopný podvádzať aj v človeče by som utekal čo najďalej a práve toto oslovenie by mu prináležalo najviac :)
    lebo ak podvádza v hre, čo asi robí v živote?
  • gesto
    Denuvo funguje, teď něco na tu cheaterskou špínu konečně vymyslet
  • klid. je to jen hra, nadával bys 20x do zm*dů někomu, kdo podvádí u Člověče nezlob se?
  • Rejsek
    Lidi se holt chovají jako....jaký bych to použil vědecký termín......už vím.....jako zm*di. Chovali se tak v minulosti a budou se tak chovat i v budoucnosti. Nezáleží na odvětví lidské činnosti, ani časovém období, zm*di jsou vždycky všude. Tedy i v herním průmyslu. Kdekoliv bude prostor pro podvádění a možnost "snadného" obohacení, tam bude vždycky nějaký zm*d, co toho využije.......aaaa....už jsem říkal, že lidi jsou zm*di?.....
  • Ty si myslíš, že oni nemají interní build? To, co je v early access je jiný, odlišný build.
  • Určitě bych souhlasil s tím, že jednou cheater, vždycky cheater. Bezesporu takový lidi kazí hru kompletně všem ostatním, nemyslím tím přímo shazování serverů apod., ale takový ti terminátoři, co vykosí celý nepřátelský tým jedním zásobníkem. Při hraní BF4 vidím v chatu, že každých 5 minut "Fairfight" zabanuje nějakého hráče. Trochu mě děsí, kolik lidí tyhle kraviny opravdu používá, protože těch banů je tam strašně moc. Já osobně nikdy cheat nepoužil, nevím proč bych měl. Nehraju kvůli statistikám ani z pomsty, ale po zábavu A hrál jsem třeba už stokrát proti borcům z NoVa Gaming, takže nasr4nosti jsem si ze hraní odnesl na rozdávání. :-) Ale to není důvod někde sehnat cheat, abych jim to pak natřel, to je ubohost. Jsou prostě lepší, jsou vlastně nejlepší. :-)
    Co se táče DayZ, trochu mě zaráží, že hra ještě není hotová nebo alespoň v lepším stavu. Už je to opravdu nějaký pátek co se to hraje. Chápu, že hra je nesmírně velká a komplexní, ale v tom případě vyvstává otázka - neukousli si tvůrci trochu moc velký sousto?
    Nicméně výhružky smrtí a podobný věci jsou naprosto mimo a měli by se tvrdě potrestat. Žádná frustrace hráče nikdy neospravedlní neco takového.
  • Jack1947
    Zlatej Flaspoint tam aspon realita dávala smysl, ne jak v Armě kde si realitu vynahrazuje cheatovací AI která vás vidí ale vy jí ne.... Dayz SA, náměstí 40fps ? na to zapomen, navíc to nespolepracuje s AMD a přes upravené nastavení pomocí různejch tweků to nejede ve městech dobře aspon mně to nejelo.
  • Jack1947
    Je jejich problém že mají děravej engine, zabugovanej navíc jede ještě starej Arma2 engine narozdíl od 3 na druhou stranu ted dalším updatem tam chtějí přidat snad DX11 a zdá se více bugů přibude a díky bugům to mají cheateři snažší holt.
  • klucino tobe nema cenu nic vysvetlovat, ty ses dutej jak to jen jde :)
    dam ti nake topicy co by sis mel nastudovat nez se zacnes zas snazit byt profi diskuterem
    1) zkus si zjistit co je to preprodukce a jak u normalnich projektu probiha
    2) precti si interview s devs abys zjistil ze vni figurovali vseho vsudy asi 4 lide (predstav si ze ve ctyrech lidech to tak rychle nejde)
    3) vyggogli si dayz mod a uvedom si ze vyvoj dayz modu neni to same jako dayz SA (lol na to tvoje 2012)
    4) uvedom si ze jedinej kdo se tu ztrapnuje svyma argumentama si ty, ale aspon sem se zhluboka zasmal :)
  • Nejak mi nejde do palice jak muzou z bezpecnostniho hlediska nechat v civilnim buildu debug konzoli (a vzhledem k tomu ze ji nejakym zasahem do hry jde vyvolat tak tam je a ne ze ne).
    Stejne tak nechapu jak neco co bezi vyhradne na dedikovanym serveru muze byt takhle derevy... treba to ze jde vubec zabit vsechny hrace na mape prostrednictvim hracskeho klienta je ze systemoveho hlediska fakt smutny...
    Nechci obhajovat cheatery a hackery, to v zadnem pripade, ale jak se rika kde je vystrceno, tam je dovoleno a v tomto pripade je ocividne vystrceno s velkou gracii :-/
  • Jack1947
    H1Z1? to snad nemyslíš vážně... ta kravina *7*
  • Ona spousta bugů vyplývá z komplexity hry a jejich mechanismů a obrovskýho otevřenýho světa. ArmA III byla v tomhle ohledu poměrně bezproblémová, respektive zásadních bugů tam bylo jen minimum. Kupoval jsem asi půl roku po vydání a kampaň jsem prošel na první zátah bez problémů, žádný zamrzlý AI, kvůli kterýmu nešlo dodělat misi, žádný vyložený nesmysly, běžělo to ok. Což je nezvyk když zavzpomínám na první a druhou Armu. Mise s odpálením mostu v první Armě je legendární. Dvacet pokusů a dvacetkrát prostě tanky na most nevjely a místo toho hráli destruction derby ve vesnici, případně se utopily v řece. Což je daný především tím, že první dvě Army měly naprosto směšnej rozpočet. Za to by většina studií jako Ubisoft navrhli koncept, vytvořili pár modelů, možná napsali první verzi příběhu a došly by jim prachy. To číslo jsem někde četl a teď ho nebudu hledat, ale fakt to bylo směšně málo. A nebejt DayZ modu, kvůli kterýmu šel prodej druhý Army masivně nahoru, tak by třetí Arma byla asi v tomhle ohledu stejná. DayZ Standalone je kapitola sama pro sebe. Bohemka dlouho nejspíš pořádně nevěděla, co s tím. Ty čísla prodejů je asi dost zaskočily, protože to původně mělo běžet na enginu Army 3 a vůbec to mělo bejt mnohem skromnější. S jejich postupem úplně nesouhlasím a myslím si, že by si teď Bohemka sama přála, aby Standalone nebyl vypuštěnej ven tak strašně brzo. Jenže to ještě tenkrát sami nevěděli, jak jim s tím lidi ruce utrhaj a že si řeknou, že to teda vezmou vod podlahy a udělaj z toho takovej detailní post-apo sim. Osobně jsem to už rok a půl nehrál, protože to nemá smysl. Ten lagfest je nesnesitelnej. Ale když se tam občas na chvíli po delší době připojím, tak vidím, že se na tom pracuje a že to bude jednou super, jestli to bude. Ale dokud prostě nebudu mít na náměstí v Černogorsku přes aspoň 40 fps, tak mě tam nikdo neuvidí.
  • michaliuz18
    najvacsia vykrádačka herneho priemyslu a early access hier , odpad, kazdy normalny clovek to uz nehrá. Dokonca dayz mod pre armu 3 je sto krat lepsi, aj h1z1 :D nez tento grcajs ktory sa za 2 roky nikam neposunul , len k horsiemu. Ale tak youtuberkom a detom to asi stačí, nieco ako minecraft, ale ten je aspon seriozny
  • Jack1947
    Nejen tady ale hackeři, cheatery bych pálil ale ty zmetky co to nabízej lidem za prachy by měli zplynovat pro jistotu i s celou famílii protože jednou zmetek pořád zmetek... Cheaterství je zmetkovství největšího kalibru, je to v každé hře a pěkně to štve. Dayz hráči např využívali bugy kdy propadli pod zem nešli zabít a těch věcí je tam stále více... neopravených. Co se týče Dayz výjde potom už jen ten slibovaný patch a nakonec hra přejde do Plné full verze a kdoví (třeba i retail) navíc bude stát asi 2x tolik no. Na kampan jsem zvědavý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit