Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No je videt ze ses poradnej tupan ... tu cestinu samozrejme PRODAVAJI, nebot je ten bazmek presne takto inzerovan - vcetne ceske lokalizace. A me naprosto nezajima ze tam naladovali odnekud sosnutej fan preklad, kterej ani nevyzkouseli. Navic to ze je neco fan preklad jeste neznamena, ze to musi bejt takova hruza jaka to je. Znam hromadu prekladu, kteru jsou na profi urovni a casto dalece presahujou lokalizace delany za prachy.
  • Přesně uvažuju o tom, že si založím sro a budu dělat mody(čti patche na vysoké rozlišení) a chtít za ně peníze jako za novou hru, protože si to ovce(čti fanoušci kam se bohužel v případě EE BG taky počítám) koupí. Lidi uvědomujete si, co to sponzorujete? Chápu jediné - chcete to na tablet, ano to beru, to je jediný argument proč enhanced edici tvořit, já na tabletu nehraju, takže pro mě EE nemá hodnotu, prodat jí bohužel nemůžu
  • tak to si pleteš pojem dungeon a koridor, kde se dá jít jenom dopředu a nebo zpátky jen jednou cestou(ano poslední dungeon v bg 1 je takový), a bg 1 měl otevřený herní svět se spoustou map, bg2 má míň map na povrchu, ale jsou zase rozmanité a jsou tam promyšlené questy, za mě v ID 1 byl akorát jeden s bardem, to je celé, jinak styl vyrubej průsmyk, který se klikatí nahoru/dolu/doprava/nahoru/doprava/dolu atd. ale jdeš po klikaté cestě není kam uhnout celou dobu, jediná vyjímka je kuldahar, kde není co dělat, něco jako první levely dungeon siege 3, ale co bys chtěl po lidech co udělali ID sérii a pak se z nich stal obsidian, který udělal právě zmiňovaný DS3, oni ty koridory fakt milují, jedinou hru, kterou udělali lepší než originál byl neverwinter nights a teď klohní pillars of eternity, tak ještě uvidíme, ale jsem skeptický, protože obsidian
  • napsal bych stejnou větu, jenom vynechal to "na"
  • Beamdog jsou neskutecny amateri. Vlastne nedelal zadny enhanced edice, spis upravej UI k horsimu a to je vsechno. V BG neskutecne pohnojili veskerou grafiku interface, i samotny menu je proste hnusny a amatersky. Staci, ze v menu se pres sebe prolinaj ruzny graficky prvky :-D

    Ale absolutne nepochopim jak si muzou dovolit davat do IW stejnej HUD a stejny ikony jako do BG EE. Chapu, ze to chtej mit tak jak to podle nich funguje, ale tak snad to aspon prekreslej a daj jiny rozmisteni, pokud mozno odkazujici na puvodni hru. Kristepane to jsou fakt tragedi. Pro me nejhumpolactejsi herni studio soucasnosti.
  • No mám nainstalované obě, některé lokace, jako jsou třeba hroby do kterých můžu jen s hexxat jsou pěkné, ale v nich se mi děje víše popsané, takže ano nějaký obsah navíc tam je, ale nefunguje tak jak má a to ještě nejsem v underdarku, kde jsem byl před týdnem v klasické původní verzi solo s berserkem importovaným z původní jedničky a naprosto bez problémů, toho se trochu bojím. Já baldury nepřeinstalovávám jednak proto že je hraju skoro pořád a jednak, že jsem je přeinstalovával tolikrát, že se bojím že se mi seškrábou origo dvd a cd, radši bych, kdyby na steamu byla i původní verze, ano je na gogu ale já chci steamovou a za tu klidně dám víc než za EE verzi, klidně i přes litr, je to srdcovka, originálky mám několikrát, ale ty bych radši nechal v poličce a až pořídím nový komp tak instaloval už jen z netu, nakonec mi asi nezbude nic než gog.......... co se dá dělat, už teď používám uplay, steam a origin, cena za levné hry *1*
  • Tak snad se poučily, Protože ano Tohle vypadá jako skutečná Vylepšená edice, a né tahání penež z hráču. když to počítám tak by mělo vyjít 14-20 hodin hrání navíc, mimo pivodní obsah.
  • Corvus
    Přesně tak. Jinak stejný kurzor má dokonce i chystaná Pillars of Eternity (2014). A je to tak správně!
  • Reakce na tunaka.
  • Drtivá většina přispěvatelů to tak chce a je nadšena. Vykradačka ui BG to asi není. Jediné co je trochu podobné je okno s rozhovory. A kurzor? Mají ho snad všechny infinite hry mám pocit, že jsem ho viděl i v pár strategiích, takže klid.
  • Tos trochu neodhadl situaci ne? Většina překladů jsou fanovské záležitosti a můžeme být rádi, že vývojáři byli tak hodní a implementovali ji. Opravdu tu nikdo neprodává češtinu. To by na tom asi moc nevydělali. Přepni se do angličtiny a předstírej, že tam není když ti tak vadí.
  • VaZqeZ_EU
    Hmm.. Co ti na to mám napsat? Věci, co tu popisuješ, se mně jednoduše při hraní nestali a vše šlape, jak má. S Hexxat jsem sice nehrál, ale nemáš tam třeba u ní nastavený nějaký chování? Máš poslední patch?
    Je mi opravdu líto, že ti ta hra nefunguje jak má. Jediné, co bych ti nakonec poradil, je Enhanced verzi nehrát a vrátit se k té původní. Když vydím, jak se u toho rozčiluješ, tak to za to nestojí. Život máme jen jeden no ne? *4*
  • Nevím, na mě v druhým BG máloco zapůsobilo tak jako Kuldahar (myslím místo jako takové, v BG jsou samozřejmě nejpůsobivější trochu jiné věci). A kdybys zkusil takzvaný vynikající příběh BG2 trochu rozebrat, zbyde ti zase high fantasy hra na zachraňování světa plná klišé, pravda, tentokrát trochu sofistikovanější (zejména ale první díl, druhej už byl pro mne trochu na hraně). TOB už nekomentuju vůbec, ten celý sáze BG nasadil pro mne velmi nepodařenou korunu.

    Nechápej mě špatně, BG mám hodně rád, ale začínám být alergický na dneska celkem běžné tvrzení, že to byla extra inteligentní hra. Proti Mass Effectu? Jistě. Proti Falloutu, PT, Morrowindu? Pořád bych ji zařadil na první místo (ano, i před příliš afektovaný PT), ale jen tak tak.

    A dlouhých klikatých koridorů, které mne pěkně štvaly, jsem si v BG užil požehnaně.
  • vydali jsme hru a za 3 roky bude hotová? Ne díky, mě stačil TW Rome 2. Takhle se to prostě nedělá a ta hra je i teď zabugovaná jako prase a to jsem jí hrál před půl hodinou, původně čistě solo, teď zkoumám questy s hexxat a ta je tak příšerně zabugovaná až to bolí, pořád odchází z party aniž by se cokoliv dělo, klikal jsem na ní nebo jí někdo ubližoval, hodí mi věci do inventáře a uprostřed souboje jí 10x musím říct že je to omyl a beru jí zpátky, kde to sakra jsme? vždyť už je to skoro rok!!!!!! vydaná hra, to ti jako nevadí, že je to furt nedodělaný zmetek? modifikace Ascension, udělaná zadarmo tvůrcem throne of bhall má 100x větší hodnotu a žádné bugy
  • Atmosféra a hudba vítězí nad herní mechanikou a skvělým příběhem, nic si z toho nedělej, ne každý musí mít vytříbený vkus. Ano hudba v ID je super, ale proto hry nehraju. Navíc BG má stokrát lepší atmosféru a vždycky když vejdu do chrámu lanthandera tak koukám jako blázen, co má icewind dale kromě dlouhých klikatých koridorů a jednoho údolí s kořenama gigantickýho stromu?
  • Orgasmus. *14*
  • To mi je vcelku uprdele, pokud nekdo prodava shit, tak to je shit, navic tam samo (narozdil od puvodni verze) byla hromada technickych chyb, rozpadajici se grafika, nektery objekty neklikatelny a bylo treba nekolik reloadu, nez neco slo ... za podobny svinstvo rozhodne platit nehodlam a to ani korunu.

    A mimochodem, je celkem rozdil, pokud nekdo nekam nahodi fan preklad, a neco jinyho, pokud nekdo totez prodava za penize.
  • DeDy
    Přesně vystihuješ to, proč i já měl Icewind Dale radši než BG. Asi nebude špatné si tento herní zážitek zopakovat.
  • to me pripomina.. ze ID2 z gogu me nesla spustit, ach. *13*
  • *1* myslím, že většina pamětníků se asi shodně, že pravila jedničky vyhovovala víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit