Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tohle bude , zajiste prvotridni parba *3* .
  • Doporučuji ti začít u předložek a pádů. Když zvládneš gramatiku pro 5. třídu, určitě se ti začnou víc líbit i některé složitější hry.
  • a když máš dvě hry, obě se skvělou hratelností, ale jedna má navíc fotorealistickou grafiku a scenérie ze kterých ti spadne čelist na každém rohu, kterou si vybereš? (aby bylo jasno, počet kotoulů v soubojích u mě není kritérium hratelnosti)
  • ta je ovšem u Zaklínače 2 také na dost vysoké úrovni
  • Pochybuju ze vyroba stoji 200 milionu a vic...Spis nez se nacpou vsechny ty kapsy pohlavaru co stoji nad vyvojovym tymem...Kolik opravdu stoji ciste vyroba to by me zajimalo..
  • Ja nehraju hry kvuli tomu jak vypadaji, ale kvuli zabave, kvuli jejich hratelnosti.
  • co nezměnily, ale většina adventur do dneška nemá ani ty 2-3 řešení jednoho problému a náhodné generování řešení co bylo ve Fate of Atlantis *1*
  • je fakt že souboje ve dvojce občas připomínají soutěž v metání kotrmelců, ale vizuál u mě smazává jakékoliv drobné nedostatky, protože tak nádhernou grafiku člověk jen tak nevidí, určitě v top 3 nejlépe vypadajících her co kdy na PC vyšly
  • Mě se jednička tím stylem taky víc zamlouvala (akt v bahnicích byl naprosto geniální) :) jenže dvojka proto rozhodně není špatná hra :) (jak tvrdí jedinci kteří mají očividně radost z toho si nechat nadávat). Soubojový systém je sice diskutabilní, ale ten zbytek pořád překonává všechny ostatní moderní RPG.
  • Těžko si představím člověka co příběhovou hru nedohraje :) minimálně proto aby viděl jak to skončí :)
  • To je Vávra engine ne ?
  • Mato1987
    a ty si si taký istý, že oficiálne informácie čo ti poskytne vydavateľ sú 100% foolproof? :)
    nebuď naivný.
  • DeDy
    No a teď se podívejte např. na hru Frontiers a za kolik vzniká *14* Pozor: není to ještě hotové. Ukázka ze hry je ve dvě 2 minuty.
    http://www.kickstarter.com/projects/railboy/frontiers-explore-discover-survive/posts
  • Přesně tak když hraju jedničku mám pocit že by se to mohlo odehrávat v sousední vesnici to mi u dvojky chybí.
  • LA Noir má krásné animace při interaktivních cutscénách, v normální hratelnosti jeho animace nemohou konkurovat GTA IV (nemá ani Euphorii = vliv na animace). Mluvím pouze a jenom o animacích v normální hratelnosti.
  • Kr.Pa
    VSechno sou spekulace, jestli se tvuj nazor zaklada na spekulacich ...
  • Vogon
    Jedná se o to, že dvojka nebyla tak "slovanská" jako jednička.
    A s tou klikačkou nesouhlasím, já jsem hrál se zaměřením na znamení, tudíž jsem často využíval i taktiku.
    O dvojce by se taky dalo říct, že je to jenom klikačka.
  • ty svymu psychiatrovi.
  • Ty by ses místo her měl radši víc soustředit na školu.
  • Tilwaen
    Tak snad pro lepší pochopení - "pro s*čku každý s*ačka"? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit