Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby se ten lowres nehejbal ...

    GTA je lecos, a vmnoha ohledech je to spicka, ale po graficky strance rozhodne ne.
  • "Animace postav jsou v GTAIV nejlepší ze všech her vůbec." Ty jsi asi nehrál L.A. Noire nebo DMC Devil May Cry co? Zahraj si ty hry a uvidíš, jak mají vypadat animace.
  • Programator/grafik/... bude dostavat +- totez, jako kdekoli jinde. Rozdil je predevsim v tom, ze molosi zivej hromadu nicnedelajicich kravataku, poradaj vsemozny predvadecky, kde pisalkum vsechno platej ... coz samo mensi studia nedelaj => nemusej to platit.
  • Sak pokud kolujou po netu odhady nakladu na trebas swtor, tak se to pohybuje kolem 200M ... a z toho ze tak zhruba pulka na marketing ... tudiz ukazkovej megapru…ser ;D.

    Navic pokud je hra dobra pro herni strance, tak provedeni neni tak podstatny, jen se tvurce nesmi snazit, aby to vypadalo "pseudorealisticky". Pokud to pojme trebas jako komix, tak naklady na grafiku padnou na setiny.

    A ani uber realisticka grafika nezachrani spatnou hru.
  • No byl tady nekde rozhovor o nabirani novych lidi pro nejake studio s tim, ze nastupni plat programatora, je u nich prepocteno na czk asi 110k korun. To neni tak spatne
  • smejki
    Jestli se nepletu, tak si stěžoval jen na obstarožní ovládací schéma, ne?
  • sory za preklepy, zkousim tablet a virtualni klavesnice mi nejak nesedi
  • Zaklinace miluji, toho knizniho a predevsim toho povidkoveho. Ale ty hry me nebavily. Prvniho zakůinace jsem zkousel hrat trikrat. Vzdycky jsem se dosyal do tohp vnitrniho ,esya a yam me to prestalo bavit, ale uz probohani tech bazin bylo nudne. Dvojku jsr, zacal hrat jednou, skoncil jse, hned na zacatku po predstaveni soubojpveho systemu - otresnost. A pokud se nekdo pta na kvalitni zabavne rpg, tak treba fallout, baldurs gate, neverwinter night, system shock, jagged aliance 2, nektere dily final fantasy, z novych treba rdr, dark souls nebo dragon's dogma.
  • Mato1987
    tématika okolo indiana jonesa ma nikdy nejako nelákala, takže som tento jeho komentár ani nezachytil :)
  • Mato1987
    Tak tomu never kamaráde :) Pri witcher 2 bol marketing velice drahou záležitosťou
    viď
    http://www.eurogamer.net/articles/2012-02-10-cd-projekt-witcher-2-intro-cinematic-the-most-expensive-asset-we-ever-created
    http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/35033-development-cost-for-the-witcher-games/
  • Mato1987
    ale prečo by bolo pre mňa čítanie titulkov taká obtiaž priatelu? Ozrejmi mi to prosím ťa :)
  • Robotron3
    Třeba jak řikal, že je Indiana Jones and the Fate of Atlantis špatně udělaná hra a má špatnej příběh.
  • Mato1987
    Kedy nemal Dan Vávra pravdu :)
  • Nedelejte si iluze ze u vysokorozpoctovych her jsou samotni vyvojari nejak extra placeni. Cast sezerou i licence na komercni technologie, ale hlavni nadilka jde asi na marketing. Uz jenom ty cg filmecky neco stoji. Dale angazovani znamych ksichtu ktere maji tu hru propagovat a samozrejme armada kravataku, kterejch platy muze nakej modelar akorat tise zavidet. Pokud by se meli naklady pocitat jenom z toho co hru skutecne vytvari...
  • Keyz
    Tedy bych to shrnul. Dana Vávra měl pravdu. *5*
  • CHápu, že pro někoho čtení titulků může být strašně namáhavé oproti jedničce kde to měl pěkně nadabované ( no i když ten Gerald ) *1*
  • Vzdyt je to sranda ;) v praci je stejne nuda tak co ;)
  • Kr.Pa
    Marketing jim delal pan Sapkowski jiz 20 let se svymi knihami. Takže málo peněz.
  • Robotron3
    Aneb jak ta pani v Pepících klipu Wohnout: "To nemáte co na práci, hoši"?
  • No nevim kdo to je takze trapcis tu jen ty. Kazdopadne uz na tebe dlabu jsi nesvepravne decko co do kazdeho jen kope nedej buh kdyz ma opacny nazor ;) usmevne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit