Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 10 milionků? To jsou jen drobný.
  • Drakens
    Držím Polákům palce a přeji jim mnoho dalších úspěchů jako byl Witcher 1 a 2 . Ja si rozhodně Witchera 3 koupím.
  • Veskoslav
    Přeji jim hodně úspěchů. A stejně jako mám oba Zaklínače v edicích, tak i třetí díl si touto cestou pořídím:)

    P.S: Pro srovnání vývoj, marketing a vše okolo SW: ToR vyšlo na 200 miliónů dollarů. Jenom na platy dabérů pro hru bylo "vyhozeno" 2 miliony dollarů:)
    • Stal se zázrak Veskoslav má palec hóre!
    • rikam porad, ze dneska ty nejteplejsi aaaaaaaaa (to je asi od toho zivani nudou u nich) pseudohry, stoji samotnej vyvoj jen zlomek deklarovanych nakladu (tak pulku sezere hype-reklamy, a z toho zbytku se jeste dost jenom nesmyslne "prozere", nikdo mi nenamluvi, ze na drobne upravenym enginu v temer linearni hre stoji vyvoj kazdyho dilu desitky miliony dolaru, tomu veri jen ti joudove, co to pak kupujou *6*
    • God-of-War
      Taky jim přeju. Dvojku bych rád zapařil, ale to bych musel potunit kompa, což se mi už moc nechce. Třeba se časem objeví i na PS. Jinak je to celkem hustý, že je to stálo jen 10 mega. Holt musíš umět hospodařit s prachama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit