Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Vavra je xenofob? :D ako to
  • maros.goc
    odporucam vzite suslove "legendarny P. Molyneux" upravit na "legendarny klamar P. Molyneux"
  • super prace... , kdyz pominu PM tvorbu zkrz minulost... tohle je fakt.... dejte nam prachy, at vyrobime neco,co z vas muze dobre zdimat prachy.... sad....
  • sevastopol
    Peter Molyneux je lhář, který udělal jedinou dobrou hru a od té doby žvaní, slibuje a produkuje špatné, nebo žádné hry. Trochu mi to připomíná Vávru, ovšem ten má k tomu ještě komplexy a je to xenofobní nula, takže ho v podstatě nikdo nebere vážně. Molyneux má ještě nějaké zbytky respektu, ale Godus bude poslední hřebíček do rakvičky.
  • XorxoxTalarius
    Jak pisu nize, pocitat od porjektu P. Meolyneuxe ze dopadne jak rika, je na vraceni obcanky :)
  • VaZqeZ_EU
    Za 20 let, budeš se slzou v oku vzpomínat, jaké to byly tehdá skvělé časy, když ještě hry měli Early Acces... *15*
  • Sorry, to měla být reakce na "erikse", uklikl jsem se.
  • I tak je % nedokončených projektů docel vysoké a to hlavně háže špatné světlo na všechny.
  • Rozhodně bych neřekl, že u většiny. Některá studia toho zneužívají nebo měly zpočátku velké oči, to ano (Zdravím Interstellar Marines), ale stačí být ostražitý a umět si dobře vybrat projekt, který podpořit. Od Petera Molyneuxe, byly nesplněné sliby docela předvídatelné.
  • walltar
    Já si osobně myslím, že každý kdo přispívá na KS chápe že takové riziko prostě existuje.

    A každý kdo má s takovým rizikem problémy čeká na Launch.

    Osobně jsem přispěl na dost projektů a vždycky počítám s tím, že to nemusí vůbec vyjít, nebo že to nebude dobrá hra. Ale dost projektů, které z KS vzešli už ukázali že tak vzniknou i velice dobré hry a projekty.

    Vidím, to tak, že sem jim šanci dal a pokud to jedenkrát nezvládnou, tak už jim peníze znova nedám... Ale když někdo vytvoří parádní hru a potom chce peníze na pokračování, nebo na další projekt, tak mu s radostí přispěju. Takže je na každé společnosti jako to dělá... Viz třeba Shadowrun.

    Early Acceess a podobně mě nevadí... Pokud se dělá pořádně. Ale nakonec jde vždycky o přenesení risku na zákazníka/backera. A každý z nás si musí rozhodnout jestli mu za to takový projekt stojí. A dost toho co už z KS vzešlo a co by jinak neexistovalo za to určitě stálo.
  • XorxoxTalarius
    U vetsiny ne, problem je ze vetsinou ty studia ktera takhle dopadnou, maji za sebou nejakou hodne znamou osobnost a tak se o tom vice pise
  • XorxoxTalarius
    Za tohle nemuze ani Early Access a ani Kickstarter. Za to muze lidska blbost a zapominani na fakta. Prece jenom zapomenou ze Molyneux je stary tluchuba a neda se mu verit ani nos mezi ocima, je ten nejvetsi problem. Psal jsem to tady uz kdyz tu hru oznamil ze to bude fail a mel jsem pravdu.
    Aspon ted vidite ze faktor s tim ze do toho neinvestuje vlastni prachy plati nejenom v byznysu obecne ale i ve hrach.
    Tak snad konecne dostali ti posledni blazni co mu verili pres drzku a bude zase dobre v hernim svete. Protoze dokud bude nekdo ochotny mu verit a dat mu prachy, tak do te doby ten clovek nic kloudneho nevyvine.
  • erikse
    Early acces je mor dnešní doby, zdá se mi, že to využívá čím dál víc studii jen kvůli tomu aby se co nejdřív napakovala a ty hry potom neodpovídají ani z minima co slibily. Nehazím všechny do jednoho pytle, ale bohužel mě přijde, že u většiny to tak je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit