Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že v diskuzi ke hře jménem Godus to není uplně od věci *1* *1* *1*
  • S tím jinak nazvaneým placeným betatestem souhlasím.

    Btw už se inspirovaoi i pár dalších vykuků co nabízejí za penize "zážitky", přitom ještě nedávno šel tok peněz opačnou cestou:

    http://www.rajzazitku.cz/24-originalni-darky-pro-muze/551-pasackem-ovci-a-koz.htm

    nebo takové to rodičem na zkoušku za 999,- na den :) - potřebuji pohlídat dítě a nechce se mi platit za chůvu.
  • sevastopol
    To máš pravdu, až na ten detail že to hlásá a propaguje docela hutně.
  • "ve finále se tak mobilním zařízením přizpůsobuje i PC verze"

    rozvoj mobilních zařízení zatím solidně ku*ví hry. Hlavně že jim to sype.
  • Keyz
    http://www.thesixthaxis.com/wp-content/uploads/2014/12/jazz3.jpg

    Asi potřebuje vydavatele aby ho někdo kontroval, protože sám jaksi neumí určit realisticky cíle. Přitom dělal na řadě skvělých her jako Dungeon Keeper apod.
  • Firingo
    reakce na Teo:
    Tak sice si myslím že tohle už na herní web moc nepatří ale krásně řečeno pod to bych se podepsal *3*
  • Firingo
    I kdyby to byl nácek pokud udělal dobrou hru ve které se to nesnaží nijak propagovat a nehlásá to na veřejnosti nevidím v tom problém. V tom je snad podstata dnešního svobodného světa ne? *3*
  • Firingo
    Vidíš o tom jsem nikdy neslyšel *1* Nedokážu si to moc představit na to budu asi muset kouknout. *3*
  • Firingo
    Jo to je fakt je to uplně něco jiného. Už jen proto že když ve filmu něco pokazíš tak nevydáš opravný patch musel bys to natočit prostě znova *1*
    Ale zůstává problém že platíš za nedokončený produkt který nevíš jestli dokončen bude... ale tak to už samozřejmě závisí na každém z nás jestli tomu budem věřit a ty peníze investujem *3*
  • Nic nove pod slnkom, keby mal Molyneux propagovat Skodovku, cely svet by si myslel ze Boleslav vyraba Millenium Falcony.
  • sevastopol
    Aha, takže kdyby vyšlo najevo, že je to vlastně celou dobu nácek, tak by to bylo všem jedno, protože přece udělal Mafii a tak jeho názory o systematickým vyvražďování nikomu nemusí vadit? To asi těžko. Mně jeho názory byly šumák dlouho taky, ale za poslední půlrok ze sebe udělal takovýho kokota, že naprosto lituju příspěvku na KC, a nejsem sám.
  • Já jo a psal jsem mu to i na zeď. Problém není v křesťanství nebo islámu, ale v tom, jak si ho lidé interpretují, tedy v lidech samotných. Podle jeho logiky by bylo nejlepším řešením spálit všechny bible a korány světa, což je absurdní. Krom toho jsem názoru, že i ten ateismus či kapitalismus či vědecký pokrok je svého druhu víra a náboženství *3*
  • Firingo
    Taky se toho obávám ale nechci to odsuzovat předem *3*
  • Shania
    I knihy mají předčasný přístup (e-ARC) a funguje to velmi dobře.
  • Já se mu nedivím :-)
  • Ale ono už mnoho Early Access her vyšlo. Máš tedy ve své úvaze faktickou chybu.
  • Já už jsem si zvykl, že P. Molyneux říká nám, jak pěknou kachnu dostaneme a nakonec jsem rádi za opelýchané kuře. Z toho důvodu již hry od něho nekupuji, zvlášť ne v early access.
  • ...mnohem méně linearity a více interakce. To znamená více proměnných a tedy více možností a "více zábavy".
  • Anebo mu postavit sochu za to, co dokázal v Bullfrogu. I kdyby už měl do konce života jen kecat a neplnit sliby, svůj odkaz hernímu světu zanechal a těžko se mu něco vyrovná *3*
  • Přirovnání ke knize nebo filmu je zcela mimo. Obojí jsou totiž přísně lineární, neinteraktivní médium. Hra ti může nabídnout mnohonásobně více zábavy i v nedodělaném stavu, protože má ve srovnání s jinými médii mnohem méně linearity.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit