Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teo, obávám se, že nemáš pravdu, protože oba svaté texty obsahují explicitní nenávistná poselství, která si může "mírumilovně" vyložit jen neortodoxní vyznavač daného náboženství. S Islámem je to ještě složitější, protože explicitně zakazuje jakoukoliv reformaci a selekci a neuznává církevní autority. Mírumilovný muslim je v podstatě jen neortodoxní musilm, což v Islámu v podstatě znamená špatný muslim i když si to o sobě tito "umírnění" nemyslí. Faktem ale je, že ignorují, nebo nedodržují některé kontroverzní části Islámu, které ortodoxní fanatici dodržují a proto se chovají, jak se chovají. Je to jako kdyby se nějaký stoupenec nacismu rozhodl ignorovat výzvy k vraždění "podlidí" a přesto by byl stále nacistou. Je to v podstatě nesmysl, ale je to tak.
  • tomekbobek
    Připadá mi to, že polovina diskutujících tu jenom dokolečka omejlá jméno Molyneux s jeho sliby, což by bylo v pořádku. Kdyby se o jeho existenci nedozvěděli před pouhou půlhodinkou a nedušovali se, že ho znají několik let a hráli od něj tamto a tamhleto. Je to pak frustrující se přesto dostávat k nějakym kloudnym příspěvkům, který mají nějakou hlavu a patu. Proto ty vylhance prosím, aby si nevymejšleli. Dík.
  • sevastopol
    Žádnej židomil. Stačí nemít nasráno v hlavě abys neodsuzoval ostatní jen na základě jejich pleti nebo občanky.
  • Islam je nabozenstvim miru a tolerance. Na rozdil o krestanstvi. Staci se podivat do Anglie, Francie, Nemecka, severskych zemi. Jaky tam delaji Krestane bordel. A imamove je v tom podporuji.
  • Tak nějak a i když nebylo splněno uplně všechno, na co jen pomyslel, tak většinou dodal solidní produkt, který byl zajímavý a měl dobrou hratelnost. Kolik velkých studií si řeklo v půlce, tak to nebude a změnime to, protože narazili na nějakou zasadní překážku. Blizzard třeba též několikrát překopal jejich hry a vytvořil "odlišný" produkt.
  • Shania
    Je to v podstatě rukopis, bez finalní editace která se dělá před tiskem. Takže je k dispozici o pár měsíců dřív.
  • Firingo
    No já takhle nesleduju co dává na fb ani na twiter takže nevím co propaguje, chtěl jsem jen říct že ho nechci kvůli tomu odsuzovat, at tam dává cokoliv. Ale kouknu na to at jsem v obraze *3*
  • Si robim prcu, za 70 mega? - to by v tom musel byt cert, alebo Derek Smart aby sa to nedalo hrat.
  • walltar
    Taky se budu smát jak bude "hotovej" Star Citizen... Bude celkem sranda se podívat na všechny ty předpovědi a hatery a zasmát se. *5*
  • Roberts ma bachor ako Molyneux papulu, "hotovej" bude az ho prestanu donekonecna backovat.
    - Este jeden milionik a na hajzlaku budu Disney postavicky, za druhy budu navzajom sulozit, za dalsi nam zaspieva smoulinka...... atd.
  • Průběh vydání jeho her mi přijde asi takto - super vize, příslib revoluční pecky, polovičaté provedení, shitstorm, sypání popela na hlavu, odmlka, oznámení nové hry, super vize... a tak dokolečka *1*
  • Jednička, tedy. Dvojka byla špatná.
  • BaW je pro mě dodnes jedna z nejlepších her.
  • Hahaha, díky, pobavil jsi mě.
  • Nechtěl si spíš napsat "Molyneux v kostce, ..." ;).
  • Tak hlavně že Ty jsi židomil, že jste se tedy s Vávrou navzájem vyrušili...
  • Kolik lidí (diskutujících) vůbec ví, kdo to je P. Molyneux... Populus, Black and White...
  • Magic Carpet :)
  • kickstarter v kostce, naslibuj tunu hovadin a pak to nedodej. obycejna stranka na rejzovani penez podvodem.

    nejvic se budu smat az bude "hotovej" star citizen
  • MickeyMutant
    S Games to jde z kopce. Už ani Molyneuxovi se tu nevěří. Co bude dál? To už rovnou můžete začít pochybovat třeba o Danu Vávrovi. Přestože tihle titáni třeba nejsou neomylní, vždy dokážou svou chybu pochopit, uznat a normálně lidsky vysvětlit: https://twitter.com/PeterMolydeux/status/564478556441686016

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit