Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte jak je to s kokpitama pro bombardéry? Co jsem to hrál naposled, tak tam pořád nebyly a to je škoda. Teď jsem to dlouho nehrál, nemám na to bohužel čas.
    • Od 1.49 majú pridať prvé a postupne pridávať...
    • První mají přijít z aktualizací 1.49
      • wenceslaus
        Soon... popravdě to není první aktualizace, se kterou mají přijít. Ohlašují je už dva roky.
      • *s
    • Ještě nejsou... Ale prý se na nich pracuje.
  • wenceslaus
    Jak zničit Maus? Potřebujete Sovětský tank, alespoň tier I... hmm, možná bude stačit i rezervní :-)

    http://www.youtube.com/watch?v=UY2FR8YFYpY&t=2m30s

    BTV Je to z dev serveru, ale podobný věci se stávaj (viděl jsem takhle zničit Tiger II Ruským 37mm AA)
    • Rusky 37mm AA me znicilo v Tigru 2 nekolikrat ale v poslednich verzich se to uz nastesti tolik nestava.
  • a za chvilku to dopadne jak WoTko *7* a tak dobře ta hra začala..
    • Kozy
      A i tak dobře pokračuje.
    • drasta
      Ja myslim ze je davno jasny ze tohle jako Wotko nedopadne.
      • tak proč tam museli nacpat tanky co ve 2.sv nikdy nebyli?
        • drasta
          Protoze to neni o tom co ve druhe svetove bojovalo a co ne! IS3 je ve WT uz docela dlouho a Sabery to samy. Nikdy snad nikdo netvrdil ze tam bude jen technika z 2. svetove.
          • Keyz
            Snad tam bude i Leopad 2a7....
          • wenceslaus
            To netvrdil, ale upřímně - bylo by to lepší.
            • picek: Však to je jediný možný argument :D Ty možnosti tam jsou, já bych třeba klidně uvítal i tanky ze studené války a časem i moderní, tak si prostě vyber, co chceš hrát a hraj to a na zbytek se vykašli. Nevidím důvod stěžovat si, že si můžeš vybrat.
            • drasta
              Jj on ani King Tiger moc boje nevidel a IS2 taky ne. Ja nejradi rank 2 za rusko nebo americany :D
            • drasta: Ja to tak udelal a zatim mi to vyhovuje.

              --- to ja ti taky neberu *4* , jen mi vadi takovy pristup ve stylu "a kdo ti brani ..."
              osobne si taky myslim ze s vrtulakama je vetsi zabava *15*
            • wenceslaus
              V ranku IV potkáváš už poválečné tanky... ale ano, hraju jen eventy a nebo tier 3. Jen pozdějčí stroje si díky tomu nezahraju a to mně trochu mrzí.

              Taky by mohla být hra už dál, kdyby tam nebylo tolik strojů (kokpit bombardérů, Britské tanky... atd.)

              Ale nečíkám, že to nejde překousnout - jen na to mam jinej pohled
              :-)
            • drasta
              Ja to tak udelal a zatim mi to vyhovuje.
            • drasta: Nemuzu uplne nesouhlasit ale uprime kdo ti brani skoncit na Ranku 4 a vys uz nejit?

              --- uprimne tahle argumentace mi prijde strasne zcestna
            • drasta
              Nemuzu uplne nesouhlasit ale uprime kdo ti brani skoncit na Ranku 4 a vys uz nejit?
        • a proc x hracu lita se sovetskym spitfirem, americkym spitfirem, a proc a proc a proc ... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit