Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No do vizualu Crysis 3 to ma hoodne daleko a kdyz si budu chtit jednou za cas zahrat nejake to ratata bum prask tak si mohu zapnout MP Crysis 3, takze nejak nevim proc bych se mel o dalsi produkt Cryteku vubec zajimat?!
    • Protoze je Frii tuu plej!! :-). Z gameplay videjek co jsem na warface videl to zatim vypada dost bidne. Panaci se hybou jako loutky, grafika horsi nez Farcry 1, zase je to zadarmo a muze si to zahrat kde kdo (jedine plus,co me napada).
  • No nevím, mám dost výkonný kompl, rychlý net, ale hra se mi sekala. Zatím nic moc
    • nepoužívaš nahodou chrome? ja jedu na IE. nesmis nalete na kazdy komercni chyták *5*
  • Lawliet
    Kam se hrabe cool of důty. Tím chci říct, že lidi co baví CoD by tohle měli zaručeně zkusit. Vypadá to na ještě svižnější fragovací akci.
    • conflig
      Já jsem warface už dávno přestal hrát kvůli hodně špatným TDM mapám.. jsou hrozně špatně nadesignované..
  • Tlumic sel pridavat uz v csku od roku 2000 .... :)
    • Keyz
      A kdo ve hře prvně vymyslel tlumič pro kulomet a pro brokovnici? *7*
      • To bylo v Postalu 2, tam se dala jako tlumič použít kočka :D :D
        • Keyz
          To netlumilo ale mňoukalo *15*

          Btw mohlo někdo přidat do hry krom tlumiče i nějaká silnič. Na kulometu by to lidem v nějakém okolí rvalo uší a dostali by postih. Jediná možnost by byla koupit si spešl helmu.

          Nový perk pro COD? *5*
    • Veskoslav
      A taky sis změnil mířidla, změnil typ zásobníku, přidal přední pažbu.....
      • To možná ne, ale u CS se koukalo na hratelnost, zábavu, tyhle serepetičky tenkrát nikomu až tak nechyběly. To teď je zvykem, že kvantita vítěží nad kvalitou.
        • Veskoslav
          No zrovna toto se podle mě CS dost blíží:) Není to žádná CoD sranda.
      • co je, pokazil se mobil? zapomel sis odeslat 20 lajku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit