Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem se prisel podivat co zase Dan Vavra udelal spatne a koukam ze jsem nasel to spravny misto. Doufam ze to tady cte aby mohl nacerpat spoustu skvelych napadu a okusit trosku zdejsi konstruktivni kritiky :D
    • To se spolehni, že to tady čte. *4*
      • Ten zjev stále žije! Asi chyba sebereflexe... Jinak by jsi to již vyřešil.

        Ostuda zbytečného člověka a jeho pokusu být přínosem...
        • Tyjo, ale skutečně na sebe dávej víc pozor. Přát někomu smrt, to si fakt koleduje o malér. Nemusí to přijít hned, ale pak si vzpomeneš...
          • Hanzales
            Pak už si nevzpomene, až ho trefí karma kamiónem.
            PS: Na hru se taky těším a dobu vývoje plně chápu, i odhodlání všem úskalím čelit.
            PS: Přesně tu ruštinářku co nás začala učit anglicky (ejmiridiam, pimiridiam) si pamatuju.
            Nicméně někdo na fonetickou výslovnost cit má, někdo ne, někomu se ten jazyk učit trvá déle, někomu to jde samo a horký brambor nepotřebuje. No a Vávra mluví jak mluví, rozumím mu krásně a angličan/američan si alespoň odliší tu výslovnost s přízvukem ruským.
          • Jistě. "Příběh zbytečného člověka"
            • Něco mi říká, že to píšeš o sobě. Ale s tvojí krizí identity ti nepomůžu.
  • Minule Dan na Facebooku okomentoval pár konkrétních příspěvků odsud z diskuze a tak je tu teď nablito ještě víc než obvykle ve snaze být dnes mezi vyvolenými *7*
    • Na Vávrovo nahnědlej Facebook se*e pes, Baníkovče. Poslední místo, kde se krotí a píše něco, co se dá číst, je Jáma pekel v LEVELu. Ale co, každej jsme nějakej. Mě nezajímá Vávra, ale hra, na které Bakalovo studio pracuje.
      • Zajímá tě hra a a Vávra ne, ale jeho angličtině se vysmíváš?
        • Ano, protože jí mluví o té hře. Duh...
      • Umři. Svět bude lepší.....
        • Karma je děsnej prevít. Já ti přeju, ze srdce přeju, aby se ti za tuhle větu nezakousla do zadku... Ale není to v mojí moci a asi si na tuhle chybu už brzo vzpomeneš.
          • Karma není. Když nebudeš o nic nikdo nepřijde.
            • Myslet si můžeš, co chceš. Já vím svoje.
  • kudrnac jak vsechno odkejval, zaslouzil by pamlsek *1*
    • Jak by řekl můj čoklík: mňamku. *1*
  • No man sky po česku?
    • walltar
      Hmm tak když to lidi srovnávali s bannerlordem, sem si řekl "Tak jo, aspoň je to obojí ve středověku" ale srovnávat příběhovku, která se odehrává na celkem malé ručně dělané mapě, se sci-fi sandboxem, kterej je kompletně procedurálně generovanej už je moc.
      • zase jsi pres sve ego nepochopil co tim chtel trolit.. ok klasika
  • Jako obvykle, opet nic o hre jako takove. Vavra si precetl zrejme nemale mnozstvi příslušné odborne literatury, ale myslim, ze nabyte vedomosti mel manifestovat radeji nejakym dokumentárním serialem, historickym blogem nebo treba knihou. Bohuzel si vybral asi nejmene vhodné medium, kterym chce verejnosti stredovekou atmosféru zprostredkovat - videohru. To kvuli tomu, ze trpí utkvelou představou, ze je znamenitym hernim vyvojarem. Není. Koncept Paskvildomu je cim dal roztristenejsi, katastrofa v podobe alfy vyvojare zrejme nepoucila, ackoli meli dostatek zpetne vazby, jak hru vylepsit. Predevsim se potvrdilo, ze cely koncept je chybny, resp. prilis ambiciozni. Je třeba puvodni plany trochu zkrotit a přizpůsobit schopnostem a moznostem teamu. První akt by nemel byt openworld sandboxem, je to zbytečné, stačí poctive podany hlavni příběh, nastineni loru (ktery bude tim nejobtiznejsim, protoze se potáhne celou případnou sérií) a zakladni herni prvky (boj, rpg prvky, crafting,..). Napechovat sem vse, co Vavra nasliboval, je nemozne a je opravdu potřeba si tuto skutečnost konečně uvědomit a chovat se podle toho. K cemu je takova video prezentace o stredovekem boji, kdyz ve hre jde přece o úplně neco jineho - o zabavu. Hra musí byt v první druhe i treti rade zábavná, vse ostatní je druhorade. Takove video je mozne schovat mezi bonusy, ale boj ve hre je zatim (dle alfy) priserne nudný a na tom by se melo usilovne pracovat namisto sekani a bodani do prasecich kadavru. A (pseudo)realisticnost rozhodně neni omluvou. Vavra si neuvedomuje, ze je se svym produktem jiz v prodlení a stale se zabyva marginaliemi. Opravdu si myslim, ze se bohužel do puntiku vyplnuje, co jsem rikal uz na zacatku projektu, a sice ze Vavra nikdy nemuze byt schopnym vyvojarem kvuli svemu osobnostnimu profilu. Je příliš narcisistni, zahledeny do sebe, nesnese kritiku, je přesvědčen o svoji pravde a neni svolny k jakymkoli kompromisum. Chybi mu pokora a realisticky, objektivni nahled na vec. Lituji jeho vyvojarsky tym, protože svoji zatvrzelou zabednenou snahou o vytvoření megalomanskeho projektu pohrbi snahu vsech, kteri se na nem podileli. Rysuje se zde totiž propadak formatu No Man's Sky. Jenze v jeho případě ma z ostudy kabat pouze 15 lidi, zatimco ve Warhorse jich pracuje nekolikanasobne vice..
    • tl:dr
      • dr:tl

        did read
        troll low
    • Já jsem ten boj osobně nezkoušel, tak nevím, ale možná to tak špatný není. Jako vyloženě blbý mi to nepřijde. Akorát ty animace jsou příšerný.
    • Kvalitní výkaly. Děkujeme..
      • Podle zápachu tipuju he7he...
  • Llour
    Já pochopím objektivní kritiku, ale tady se zase sešla banda blbečků, co si léčí svoje mindráčky. *7* *7*
    • Ja Vavrovi fandim, jen mam obavy, aby kvuli perfekcionismu mu nedosly prachy a nemusel vydat polorozdelanou hru s neodladenymi mechanismy.
    • Ale no tak. Vždyť je to legrace. V době, kdy jsme byli spolubydlící, pošťuchovali jsme se prakticky furt. Taky jsem si jistý, že je mu to tady zdravě fuk *3*
      • Llour
        však tebe jsem na mysli neměl
  • Didly weapon *1* A jak tam Hellboy stál vedle toho čuníka, propuknul jsem v šílený smích... aby si je tak spletli *1* Nic ve zlém, sám nejsem hubený, ale je ho kousek...
  • Paulcz
    No tohle video bylo asi spíchnutý horkou jehlou, boj mě zajímá ze všeho nejméně, ale na hru se fakt těším. Na prvních záběrech jsem si říkal, že s tou herní grafikou nějak kouzlej a on to byl dron :)
  • Warhorse krachuje a Vávra šedne. Do toho horníci skoro bez práce....

    Příšerná firma kterou sponzoruje zloděj...
  • Krescz
    tvl na tom dela jeden clovek ve sklepe u rodicu? se to táhne jak smrad ta výroba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit