Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm kravinky, videjka, naleštěná grafika, epicky promo a pak skutek utek, nuda, stereotyp...tak tyhle bullshity by jim šly. Už jsem se u Ubisoftu "proškolil", žádny preordery, Watch Dogs 1 a The Division stačily. Zvláště na tuhle společnost si už dávám sakra bacha!
    • náhodou The Division nebylo špatné a sice mělo taky viditelný downgrade v grafice, ale že by to byl prů*er jak Watch Dogs, to rozhodně ne
      • No oproti WD to alespoň lépe běželo v den vydání, jinak stejnej matlanec.
        • Veskoslav
          Division jsem dohrál a hrál ho i potom. Watch Dogs jsem po 5 hodinách prostě odinstaloval a nejspíš už se k němu nikdy nevrátím.
  • Ajajaj. Mladí a neklidní. Frikulíni, rebelové, fakáče do objektivu. Ne, díky, raději asi nekňubu Aidena :D
  • z trailerů mě tohle příjde jak když Homefront The Revolution meets Watch Dogs..doufám, že to tak neskončí i gameplayově..hlavní hrdina může být cool..až na to že tu hudbu mu do character traileru dával nějaký vů*..a k tomu ten pán zažehnul Eminema a kilo trávy k tomu..
  • Magister_Peditum
    Z té hudby je mi blivno.
    • mne je blivno z tebe. *11*
      • Mě je blivno z tý hry. Jak to jen říct. Nechutně prvoplánovitá gangstacoolswag kktina...
      • Magister_Peditum
        Nech sa páčí. *2*
  • Som zvedavy co spravia hlavne s hratelnostou.
    Lebo jednotka nebola to co som si predsavoval - co slubovali.

    Takze ziadna predobjednavka, az ked uvidim gameplay videa po vidani hry sa rozhodnem.
  • Tak to jsem vazne zvedavej jak bude skutecne vypadat hra. Zacinam mit pocit ze Ubisoft investuje vice do oblbovani lidi nez do vyvoje. *15*
    Mimichodem volba typu hlavniho hrdiny je urcite spravna, protoze miri v Americe na nejvetsi cilovou skupinu. Nezajem o vzdelani, natoz o praci, gangova kriminalita a ti hodnejsi se jenom vali doma a pari u konzoli. Mozna ma Ubisoft ambice snizit kriminalitu a tu "hodnejsi" cast rozsirit. *1*
  • palver
    Nemám problém s hlavním hrdinou černochem. Ale těžko se ztotožním s hlavním hrdinou, který je oblečený, jako by právě vylezl z popelnice... *7*
    • Morraw
      Postavu si budeš moci vyoblíkat ještě víc než v předchozím díle. Aidena jsi taky mohl obléct jako gangsta hejhuláka nebo jsi mu mohl střelit luxusní kabát a fedoru ;)
  • Veskoslav
    To podporuje rasové předsudky, že černí jsou zločinci *1*
    • dey dindu nufin.
  • Odpad
    arogantný černoch mladý z geta!
    Bah!

    Jedine co ma zaujalo grafika...az niekedy som myslel ci sa pozeram na PC alebo realne video.
  • Inquisitor
    Uf

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit