Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    otřesný trailer... kapuce, šílená hudba, rádoby rebel párty style... toto je holt dnešní francie... no radši nebudu zacházet do detailů, abych zas nedostal multikulti ban...
    • Starší generace má štěstí.

      Doba kdy jeli do Francie a poznali Francouze již bude méně a spíše pojedeš na vybraná místa kde se to bude držet. Obecně cestování. A to ve Francii již v minulosti bylo hodně černochů. Ale chovali se jako Frantíci.
      To když tam byl děda, tak projel vesnice, předměstí a supr.

      Dnes někam nemůže ani policie a to je teda výborné *15*
      • No jistě, dnešní národní tým Francie 7 černejch a 4 bílý *7* páráda však se zítra přesvědčíme
        a on si Benzema dovolí nazvat trenéra rasistou *1* No ano dovolil si vzít 4 bílý
    • francie italie UK německo, tot vzor náš na věčné časy, islámu 3x hurá a kdo ne tak do kamenolomu a stavět mešity
      • Uživatel nade mnou, je frustrovaný rasista. Nevšímejte si jej prosím.
        • to neklapne
  • Bože, taky někoho napadlo že to vypadá strašně nereálně a povrchně? Jako rádoby cool forma a přehnaná gesta + ta "správná" hudba. Nečekal jsem že z toho vyleze super drama a sonda do hackerské komunity ale proč už z traileru mě ty postavy tak neskutečně otravují. Příjdou mi absolutně umělé a nereálné, jasně je to trailer ale vsadil bych se o všechno na světě že tam zase bude narvaných klišé až napůdu. Namátkou třeba postava hackera který neumí komunikovat s lidmy a je věčně zalezlý někde v temném doupěti ovšem jeho schopnosti jsou fenomenální atd. Prostě klasika ale nebudu to zatím odsuzovat a počkám na další info.
  • Its all fun and games ale jakmile o Vanocich nekdo shodi ps network nebo steam, jsou najednou hackeri ti spatni
  • Morraw
    Tak robot bude a dokonce "živý" *14*

    http://store.ubi.com/eu/watch_dogs--2---wrench-junior-robot-collector-s-pack/574ff38fca1a6454678b4568.html?edition=Wrench%20JR%20Robot
  • Ubishitu nedám ani korunu kakám na ně.
  • bral bych nějakej sandbox v Moskvě
    • Tvl už se konečně někdo začíná chytat, pořád říkám, že by se měl někdo ujmout open-world RPG něco s názvem jako "At the Gates of Europe" Hrát za imigranta a dostat se až někde z iráku do německa, nebo ševédska, otevřený svět, můžeš jít kudy chceš, zkusíš italskou cestu nebo do turecka a přes řecko, samozřejmě spousta bočních úkolů jako, házení děcek přes plot v maďarsku, vyhazování humanitární pomoci do kolejiště, soustavné ničení vlastních dokumentů, výsměch policii do obličeje, až třeba po bonusové úkoly, znásilňování ženskejch na silvestru nebo při masopustu v něměcku, až po znásilnění malýho kluka na plavečáku, kdy se budeš hájit válama typu "byla to sexuální nouze". Prostě plnohodnotnej AAA titul.
    • Třeba za dětského bezdomovce.
      • jo, ale z devadesatych let.
      • proč ne? taky bych si přál The Sims s drogama a domácím násilím
        • komplexní simulátor prodeje drog dětem by mě bavil, vystavět si imperium, zahraniční obchod, strategie rozvíjení trhu, orientace na zákazníka, proaktivní přístup k prodeji atd
  • Morraw
    Dyť povídám, je to člen Dedsecu :) Půjdu tady proti proudu, ale mě se ten nový směr u dvojky líbí. Jednička měla být taková vážnější, ale né úplně se to povedlo. Tady budete v partě cyber-rebelů, kteří disponují cool udělátky.
    Hlavní postava může být fakt zajímavá, ono nějaký d*bil disponující slovnikem typu "yo, mothafucka" by asi nezvladl tuhle techniku.
    Viditelně to je děláno na tu kooperaci a určitě budou i nové a zábavnější MP mody. Že by jsme se dočkali toho appkou ovládaného drona jiným hráčem ? :)
    Nejsem naivní, hry od Ubi hraju ve velkém, ale cítím, že tady dojde k hratelnostnímu posunu dopředu oproti jedničce. Ono i s tím AC to vypadá, že Ubi chce začít dělat ty open world hry jinak.
    • ty hrajes dobrovolne hry od Ubisoftu? *1*
      • ty si asi nepamatuješ doby, kdy Ubi válelo, například AC II, Rayman série, Splinter Cell série, atd..?
        • nightborne
          ..Sands of Time...
          • Fred, Rayman, Rainbox Six, Ghost Recon, XIII, Far Cry...
  • Dalsi zbytecna hra od Ubisoftu, stejne jako Volani do dalky nebo Kredo Wragovo. Plytke, nudne, casualni, nahore huj dole fuj. Prvni dil je prakticky neprodejna sragora, takze delat dil druhy muze fakt jen Ubi, holt zabozrouti, myslej jinak. Navic tyhle mestky akce zacinaj bejt uz dost velka nuda...
    • Ne ubisoft dělá nejlepší hry na světě a downgrade mi nevadí protože jsem jelito :D
    • Žabožrouti? Jak říkají tobě? Hovnožrout?
      • S Flashem nemluv, je to zmatenej blázen...
        • my se zname?
          • Sorry s bláznama nemluvím, to ale neznamená že nečtu jejich komentáře. Odpovědi se nedočkáš, takže se tvoje ego nemusí obtěžovat cokoli psát učelem bylo varovat ostatní před diskusí s tebou...
            • tak jo, v poradku.
      • jak te tak ctu, ze ty budes ten co vita uprchliky chlebem a soli..vid? :)
        • MickeyMutant
          Jó uprchlíci. Těm se nevyhneš. V každé diskuzi na internetu je aspoň jeden.
        • Games.cz je nazi free zone. Rasisti táhněte, uprchlíci vítejte!
          • Magister_Peditum
            "Je to klaun!" Volaly děti.
          • TheGGG
            to může říct jen pomatený anarcháč z kliniky co nikdy žádnýho araba ani neviděl...
            jsi jak ty hackerský "rebelové" ve videu...
            mimochodem otřesný trailer, ale hádám, ale francouzi už jsou tak v ha*zlu jako národ, že to tak odpovídá...
            • TheGGG
              hlavně pozor, ať zas na klinice není nějaká "bomba"
            • a s těma nacionalistickýma kecama jdi taky do p®dele
            • Mám mezi turky, libanonci, maročany a syřany x přátel. zároveň jsem vynaložil x osobních finančních prostředků i sil na pomoc lidem v nouzi. Zato ty jsi klasický příklad sobeckýho parchanta, který dělá h*vno a do všeho kafrá.
          • Meow
            Tak ty máš dobře vymetýno, asi sis dneska nevzal prášky, pane hipstere :D
  • Tak ukažte jak to nebude vypadat :3
    • No tiež sme to u nás uznali, ako toto je špica, tak ako u predchodcu, lenže o koľko tried dole, bude ta hra naozaj vyzerať, keď bude vydaná.?,
      Ako Ubi je fakt najlepší (alebo len ) v predstavení nových hier a tých prvotných trajleroch či gameplay, lenže čo ma sere je, že výsledná verzia, bude vyzerať zase inač, čiže horšie.
      Jeden môj známy mi vravel že aspoň pokiaľ sú ich niektoré hry repetitívne, nech im aspoň ostane to vizuálne pozlátko . Napriek tomu máju niektorí, stroje ktoré to dokážu za vyššiu cenu, rozhýbať.
      Ja tým nemyslím len samotný vizuál ale v poslednej dobe, všetky ich hry prešli akýmsi hrubým orezaním, toho lepšieho.
      Tým chcem povedať , že kedysi boli hry predstavované tak , respektíve aby bol výsledný efekt ešte lepší ako samotná debutová ukážka, čiže predstavenie hry, teraz je to skôr naopak.
      Som rád ako mi to vysvetlil CD projekt , áno je za tím v poslednej dobe, zvýšenie výkonu konzol, či skôr samotné priblíženie sa možnostiam PC, viac ako kedysi, lenže i tak je to na míle ďaleko, ten rozdiel, mimo výnimky Uncharted, to uznávam.
      Keď sa niečo predstaví, tak finálny produkt by mal byť ešte lepší, či najlepší, nie polotovar demonoverziu. Všetko dobré
  • koukam, ze tihleti mladici zacinaj radit uz i ve hrach

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit