Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P1trs
    Zaslouzi si WD 4m prodanych kopii? Ne. Nicmene gratuluju. http://i.imgur.com/ZYKBr.gif
  • Sranda je že asi nevis jakej je rozdíl mezi vydavatelem a herním studiem
  • Paralela Watch dogs filmu Vrtieť psom.
    Marketing, media... presvecia ludi v co maju verit, aj ked to moze byt iba vymysel.

    A inak sice sa chvalia ze nova znacka a ako sa super predava.
    Ale povedzme si na rovinu. Ludia v tom videli GTA s lepsou grafikov...
    Takze aj to podla mna prispieva k tomu predaju... kedze GTA V akosi na PC stale nevidime.
  • Prodeje valí a valí na konzolích a konzolové verze technické problémy nemají.
  • Srandovni je ze FarCry 1 nedelal Ubisoft, ale Crytek.
  • Neboj, proletariát jednou zvítězí a hrající lid nebude trpět pod dekadentní botou konzumu francouzského buržoázu
  • Ristoro
    Řekl bych, že AC4ka je ve všech směrech dál, než WD. A ani nepotřebovala takový hype.
  • Abys mohl tvrdit, že je špatná, musel bys ji hrát. Abys ji mohl hrát, musel bys ji koupit, takže by to byly i Tvoje peníze. Tak jak to teda je??
  • Pilgrim66
    Ať si lidi kupují co chtějí. Podle mne je ta hra dost špatná (poměrem k tomu co prezentovali/co se očekávalo), ale moje peníze to nejsou.
  • GTA jsem hrál hned po jeho vydání a dohrál za 3 odpoledne. V první chvíli jsem byl celkem zklamaný, přišlo mi to krátký, sice zábavný, ale takový plytký a s nulovou znovuhratelností. Ale ted, zhruba po půl roce, když to hodnotím zpětně, tak ta hra v mých očích neskutečně stoupá, jelikož mám plno vzpomínek, jako třeba když jsem se poprvý dostal do tý savany (zatím nejhezčí ztvárnění tohoto prostředí ve hře), nebo když jsem jen tak sedl do auta, abych si projel celej svět kolem dokola a poznal každý kus mapy...
  • Tvá již skoro tři týdny trvající obsese WD? Ano
  • Keyz
    Spíše to dopadne jako minule. Velké hry hry to vyhrají, protože to prostě hraje více lidí a když více lidí hlasuje tak to má velkou váhu a lehce přehlasuje menšinu co o tom debatuje *9*
  • frag.ment
    Old gamer ty seš snad nastrčenej Ubisoftem ne? :-) Zdá se mi, že nenávist vůči EA už tak nefrčí, tak se hateři rozhodli nadávat na Ubisoft. Kdo bude další? Já se těším, až si zanadávám na CD Project po vydání Zaklínače 3, který taky nenaplní očekávání, to se vsadím..
  • od začiatku hra vypadala divne ale keď sa to rozbehne je to celkom dobra hra , len škoda že na PC to spackali hra trhá pri jazde a hrač ju nutený si znižiť kvalitu hry čo nie to to prave dufam že to opravy nejaký patche ta hra si to zasluži ovladanie aut je citiť nie je to GTA len škoda že sa tak neovlada bola by tato hra lepšia ako GTA čo sa týka života v meste
  • Letos uz vyslo tolik spatnych, a nedodelanych her ze vybrat zklamani roku bude fuska. COD:Ghost, Thief, Watch Dogs, a prodeje vali a vali, nechapu.
  • Vždycky to tvrdím - dejte mi 100 mega na propagaci a prodám vám aji 4 miliony hoven. Lidé jsou velice jednoduše zmanipulovatelní..
  • Keyz
    Sra*ka to není určitě.
    Ale oproti konkurenčním hrám, kterou jsou navíc staré toho hodně postrádá.

    Ale jestli tě to baví tak jak to je, tak to je pro tebe určitě jedno. Jak píšeš. Zábava je důležitější. To je pravda. Zase je dobré připustit, že někomu záleží na více aspektech anebo pouze na grafice, na příběhu atd. aby se mohl dobře bavit.
  • flash789
    a hype jede setrvacnosti dal, jestli uz nic tak v tomhle je ubi dokonalej....
  • Keyz
    Trapné *5*
  • Mart9
    Bez toho hypu by to bylo mnohem cennější. Takhle to bude ostuda, když se neprodá alespoň 10 milionů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit