Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ales.smutny
    Ale já tam nehodnotím kvalitu či nekvalitu hry. Není se nad čím zamýšlet. Jde prostě o informaci o prodejích. Od toho ostatního je tu recenze a spol a zrovna Watch Dogs a případným problémům jsme se věnovali celkem dost. Tohle je jen o těch prodejích, co si z toho kdo vyvodí, to už je na něm :)
  • +1
    Obecne mam docela hodne rad hry od Ubisoftu, at uz to byl treba prvni FarCry (novejsi uz me moc nebavily), nebo Splinter Celly a AC, jsem spokojen.
  • Slabší střední třída? Kde žiješ, to je nepoužitelný šrot. Máš Fabii HTP a stěžuješ si, že ti na dálnici ujede každý Mercedes. Prober se člověče, máš low end kartu nepoužitelnou na nové hry + starý pomalý procesor.
    Takový jako ty miluju, šmejd pc a brečí. Kup si normální stroj a nebo konzoli, když na to nemáš a přestaň tu psát takové voloviny, to mě vytáčí.
  • veselé *4*
  • No tak to je jina.
    Ja jsem nezatizen sliby a ocekavanimi, dokonce me ten jejich marketing prudil a rikal jsem si ze neco takovy bych si nikdy neporidil ...no a ted jsem rad ze ji mam.
    Nic jsem necekal a jsem spokojenej.)
    Chapu ale ze vas co jste sledovali sliby Ubisoftu tohle mohlo zklamat.
  • Mně se hra líbí a baví mě. Dvojka tedy bude, fajn. Ubi si mě trošičku získává. AC4 bylo dost slušné. Teď tohle. Ještě aby FC4 bylo lepší než nudná 3ka (nějak mě to bloudění po ostrově a nudné zabíjení zvířátek nechytlo).
  • Uplay taky moc nemusim ale jeste ani jednou se mi u WD nestalo ze by nesel spustit Uplay.
  • Nevynika ale je zabavny a o to prece jde. Kdo chce hledat chyby ten bude, kdo chce hrat ten si zahraje. Sra*ka to rozhodne neni a GTA to taky nikdy nebude ale bavi to.
    Aspon teda me.
  • Proč dávat komentář do článku, který má být čistě informativní?
  • Nejde o to že by hra nebyla zábavná. Jde o to že Ubisoft nesplnil co sliboval a některý oblasti hry sou dost ošizený. Příběh je víc než průměrnej a technický chyby sou všude kam se podíváš. Hra prostě nesplnila očekávání. Total Biscuit to moc hezky shrnul moje názory na tuhle hru.
    /watch?v=IBb2BIVrV7M
  • Ok, tohle necham na vas mladsich, nemam uz tolik chut spamovat fora vyrobcu her aby neco zlepsili, chci si jen po praci doma dobre zarelaxovat, coz mi tahle hra umoznuje a az na zminovana auta mi tam az tak nic moc nevadi a to tu hru hraju fakt intenzivne.
    Takze ano, pokracujte kluci, ale zmente foru na forum Ubisoftu, tam to povede ke kyzenym vysledkum tady je to casto jen voda na mlyn odpurcum a pak tu jsou zbytecne konfrontace.
  • Keyz
    Jo. já vím. Kdyby tam games dodalo jen tuhle větu navíc bylo by to super. Možné se jeden člověk zamyslí :)

    + také tím nahraješ studio, které toho neprodá 4 mega ale budou se patlat s tím aby to udělali pořádně a hra bude na jejich poměry komerční úspěch.
  • owny
    smutné
  • Ristoro
    Počet prodaných kusů znamená prachy pro studia. A to je bohužel to, oč v dnešní době běží... Většinou na úkor kvality produktu.
  • Nápad dobrej ale než to dožene GTA to bude ještě trvat dva díly minimálně....Nicméně ta zabugovanost je opravdu frustrující...(Kord když si přinesete hru domů natěšení a spyware uPlay nejde pustit to je opravdu moc...)
  • Vrook
    Tak ono se neni čemu divit, když Ubisoft utratili víc peněz za marketing, než za vývoj hry. *15*
    Ty čísla nevypovídaj nic o kvalitě, ale o tom, že když kolem něčeho vytvoříte neskutečnej buzz a strukturovaně vytvoříte lidem v hlavách představu o tom, jak bude danej produkt vypadat a že bude naprosto na jiný úrovni než dosavadní hry, tak se to prostě prodávat bude..
    Smutnější ale je, že dost velká část hráčů nedokáže procitnout ani po tom, co se ke hře dostanou a nechtěj si přiznat, že je to v podstatě úplně vobyčejnej herní blockbuster titul, tzv. AAA, kterej naprosto ničim nevyniká (čimž nechci říct, že je to sra*ka).
    Čekal jsem větší rozruch nad tim jak hra oproti tomu, jak jí představovali (včetně mnohem lepší grafiky), dopala. Ale to jsem byl asi naivní.
  • Keyz
    Hlavně věta, že nehledá detaily...

    Autem jezdíš často i často bouráš tedy není to okrajová záležitost.
    Klidně mu to vadit nemusí, ale zase to + u živoucího světa dostává na frak, jakmile to jen nesleduješ a něco tam děláš. Ideálně nějakou neplechu. Tohle prostě měla dobře udělané částečně Mafie 2. Tam součástí živoucího světa byla nadzemní dráha s kterou nešlo nijak ovlivnit. Tedy ani nešla rozbít a udělat z toho prvku živoucího světa mínus :) Bylo to dobrá kulisa.
    To co tam šlo rozbít nějak s tím manipulovat bylo přece věrohodné.

    Prostě blbý, že prezentuje pouze vlastní názor. Pak se v tom vyznej, jestli máš hru koupit.
  • No sláva. Ubisoftu vytvořil novo herní značku a vyplatila se jim. Takže teď se Frantíci konečně můžou v klidu pustit do práce na next-gen experience. Z WD rozhodně tryská nevyužitý potenciál a teď, když Ubisoft nemusí cpát prachy do marketingu, můžou příště věnovat víc času a peněz na vychytávání much. A navíc se to příště obejde bez toho kolotoče hypu a hate. Teda jen hypu. Hate na téhle značce ulpěl, jak krev a hlína na bílém assassinském hábite, tak že ani Persil nepomůže.
  • Věřím, že minimálně PS4 a XONE verze je dobrá až na tu spoustu bugů a nelogických věcí (voda z hydrantu, která teče skrz auto, vlak, který zastaví z plné rychlosti hned na nulu atd.), které snad opraví patch.
    Ovšem PC verze je momentálně pro vysoké procento hráčů téměř nehratelná.
    Můj počítač patří spíše do slabší střední třídy: AMD Athlon X4 750K quad core procesor
    GTX 650 OC 2gb,
    Ram 8 gb.
    Hraji v poměrně slabém rozlišení 1366x768.
    Chápu, že takovéto otevřené a živé město si vybírá svou daň na výkonu, ale aby se hra takhle kousala i na střední detaily bez AA a ambinentní okluze to už je celkem humus vzhledem k tomu jak ta hra na tyto detaily vypadá (v jediných částem, kdy mi hra šlape jak hodinky je v koridorech).
    Tímto chci říct, že pokud si zákazník koupí produkt za plnou cenu (kupoval jsem za 1 199 Kč), tak by měl dostat kvalitu hodnou ceně.
    Těmahle podpásovkama na hráče si vývojáři sami způsobují, že hráči sáhnou raději po pirátské verzi, která bývá mnohdy mnohem odladěnější, než originální verze (viz Uplay).
  • Tady se minusuje uz i za "Napr?". Uz si tu pripadam jak na komunistickych a bolsevickych novinky.cz *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit