Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PravyMonty
    První assassin byl jediný dobrý, tudíž nejlepší.
  • Ano já to nemyslel ironicky. Rockstar je the best!
  • Běhání převzaté s AC, jedna střela týpek mrtvý, sekání u super sestav, žádný patch, omluvy. Takhle hra je největší letošní sh*t. Strašné zklamání, volný pohyb je dost omezený, okolím, textury jsou hnusné, a nebe vypadá jako vyblitý sníh rozprsklý po obloze, ano voda jediná se na téhle hře skutečně povedla, a místy jsem si užíval i to de*lní ovládání aut, no ale hrozně přyhopovaná hra která má nedostatky tak šílené že tomu snad nejde ani věřit. Ve všem mě utvrdilo když po několika hodinách začal exe soubor psát chybu 0x000007b která se mi nikdy u jiné hry neobjevila, možná to bylo znamení ''Míšo, drž se od té sra*ky dál'' naštěstí jsem poslechl. 4/10 a ostuda po výborné práci jiných nádherných her typu AC relevations -> Unity, Call of Juarez : Bound in Blood, tak se dělá příběh a nádherná příroda. A netřeba 20 let vývoje a marketingová kampaň za polovinu nákladů. *11*
  • tak to víš o torrentech s prominutím úplný houby tam sdílíš i když máš jen zaplého klienta a aktivně neseeduješ, a seeduješ i když se ti to tváří jako že to máš vyplé, prostě to nejde, jestli sis ovšem nenaprogramoval vlastního klienta, možná to jde u nějakého firewallu nastavit, ale pochybuju, všechny klienty co znám to mají ošetřené, a navíc, přes torrent se stahují jen filmy, každý normální slušný pirát hry kupuje *5*
  • Kdepak, tohle platí jen na muziku a filmy, když stahuješ hry nebo jiné programy, tak je to nelegální a je jedno jak sis to sehnal
  • Přeně tak, kdo hrál alespoň první 2 díly tak by měl pochopit, že jednička byla pouze dlouhé techdemo, jenže tvorba enginu je základ, teprve pak začíná práce na těch zábavných věcech(pro hráče) o kterých píšeš ve svém příspěvku. AC1 BY MOHLA být skvělá hra, kdyby se OBTĚŽOVALI udělat zajímavé a rozmanité questy a dobrý příběh, jediné, co mě nutilo hrát dál je to, že mám špatná kolena ale líbí se mi strašně parkour a tohle byl v té době způsob jak ho provozovat, plus samozřejmě nový princové, kde byl parkour místy spíš frustrující
  • Co přesně? Že Rockstaři nejezdí na herní výstavy? To je pravda. Že jsou herní novináři prodejný putas? To je též pravda.
  • úplně ve všem, má to totiž jednak příběh, a není to tak, že se opakují 4 typy questů pořád dokola, máš vlastní sídlo, kde sbíráš obrazy a je u nich vždycky nějaká zajímavost, je tam víc rozmanitějších měst, nové typy zbraní, které lze v sídle vystavit a změnit za jiné, speciální mise kterými odemykáš výstroj ve stylu tomb raider puzzle atd., je to asi tak 100x lepší hra než jednička a to zcela objektivně, jednička mi příjde jako dlouhé technologické demo, kde ukázali pár možností enginu a nějaký příběh nebo questy nebo jakýkoliv zajímavý obsah vypustili úplně nebo zredukovali na nutné minimum
  • Jack1947
    Možná v příštím tisíciletí možná. *15*
  • Herní mechanismy a atmosféra jsou ve 2jce dotažené k dokonalosti, jednička je generická nuda s nudnými neustále se opakujícími questy a to finále? Série nekonečných bitek? Vážně? Ve hře co má název assassin? Spíš bych řekl, že jednička po vydání 3jky už není nejhorší. V jedničce vytvořili krásný svět, zajímavý bojový systém, parkour atd. a pak to pohřbili tím, že se totálně vysrali na questy
  • N0isy
    Já též. *3*
  • Nechtěl by jsi to nějak rozvést? Variabilita misí, struktura příběhu, celkové produkční kvality stouply až u AC2. AC1 byl, alespoň dle mne, spíš ve stylu "Podívejte co umíme, chcete toho víc?"
  • tak tuhle hovadinu sem smazal asi po 10ti hodinach, spis o dost dřív, FUJ!
  • AC1 je nejlepší! *1* Ach ta atmosféra těch měst a Altair mi byl ze všech nejsympatičtější.
  • http://www.eurogamer.cz/articles/2014-05-31-tema-100-1-nedostatk-watch-dogs-pro-nejsou-nextgen-zaitkem

    Ty vole dost dlouhý seznam hodně podstatných nedostatků *8*
  • A ja sa pripájam
  • neznámej duvod je ten, že si uplně XXXXj
  • Takže to je takové GTA kde hraješ za Neda Flanderse? Místo úderu pěstí řekneš tidly dudly dadly přítelíčku. Zábava tak max. pro Ježíše Krista (tím myslím toho zdejšího :D)
  • No tak jestli to je tak jak říkáš tak to je ultimate fail
  • Za mě krásných 6/10. Herní svět se jim povedl a líbí se mi i grafické stránka hry, ačkoli nejedu na max. nastavení. Je tam ale příliš moc nesmyslnů a upřímně, samotného hrdinu nemám rád hned po několika minutách hraní. Asi nedohraju. Prakticky mě baví jen objevování herního světa. Už aby bylo GTA V na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit