Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Postřílet lidi můžeš, ale dát někomu do huby ne. Tomu já říkám fail a mělo by to snížit známku hodnocení.
  • Ano přesně tak ta možnost tam být měla. V AC jsi byl taky kladný hrdina ale klidně jsi mohl zprasit civilisty. Myslím, že téhle hře by víc slušela lineárnost než open world.
  • Tak městskou akci jsem si představoval trochu jinak. K čemu jsou tam ty NPC na ulicích? Očekával jsem trochu víc možností než nechat vybouchnout kanál. *1* *facepalm*
  • jo trojec byla humusarna *1* hlavni protagonista byl nesympatickej masak *1*
  • k poslednímu odstavci: Důkaz místo slibů *3*
  • AC1, AC2 + Brotherhood byli nejlepší. AC 3 absolute crap a ten přiteplený blond pirátek...to už je výsměch. AC by se mělo opět posunout dále do historie. Ještě tak další 2 pokračování a bude z toho blb s všemocným mobilem *11*
  • Viděl jsem u kamaráda co má lepší železo. Hrál to asi dvě hodiny a přišlo mi to neskutečně nudné. Stejné aktivity pořád dokola, žádná výzva jen press q abys udělal toto nebo támto, nebo spíš víceméně vše. Taková technicky(až na ten pr fail s grafikou) dobře zvládnutá hra s nemastným neslaným gameplayem. Šeď a nuda. Tedy až na spider tank, to mě připomnělo Saints Row a vypadalo to na skvělou zábavu.
  • Mart9
    V čem byla ta dvojka lepší? Mě jednička právě omrzela po pár hodinách a další díl už jsem se kvůli tomu ani nenamáhal hrát. Tak jestli to za to stojí.
  • wenceslaus
    Pokud ne on, tak já ano :-)
  • facepalm *6* to nemyslis vazne *15*
  • prvni assassin je stale nejlepsi
  • prvni Asasin byl docela spatny. Tato hra s udesnym pribehem, ktera je zaroven synonymem slova stereotyp, me srala stejne jako WD - z nejakeho mne neznameho duvodu totiz mela (hodne) fanousku.
  • Podle mě jestli budou dělat další díl, tak už to bude lepší. Vzpomínáte na první díl Assassin's Creed? Ten byl taky takovej dá se říct nedotaženej, ale dvojka už byla perfektní. Možná to dopadne stejně, kdoví.
  • Telefon schovat jde a popisky s vypínají právě schováním telefonu, lidi umí uskakovat solidně - to je proto, že v téhle hř nehraješ za magora. Aiden nechce přejíždět lidi a hra ti ničí reputaci, když někoho přejedeš. Proto jsem dost rád, že se NPC umí klidit z cesty. Rozbíjet hubu náhodným lidem nejde ze stejného důvodu - Aiden jako postava to prostě nechce dělat. Tady bych ale byl rád, kdyby mi to tvůrci dovolili a dali tam možnost klasickýho melee útok. Přece jen kdo chce přejíždet lidi tak můze, stejne tak by mohl mít možnost volby ten. kdo chce občas nekoho zmlátit.
  • Mart9
    Před 10 lety to asi nešlo.
  • kennyB
    Mě ta masáž trailerů a ukázek ze hry před vydáním spíše od koupení odrazovala, ale pak jsem si u známého hru vyzkoušel a pořídil si jí. Pro mě to tak špatná hra zase není, ale nejlepší také ne.
  • ani na torrentu to nemusis sirit kdyz nechces *3*
  • Mart9
    Torrenty už jsem nestahoval asi 10 let..., když už tak nějaké datové servery, kde si to legálně stáhneš, když to nešíříš. Jenže mě by tam zajímal i ten multiplayer, to by asi u warez verze nešlo.
  • dostali zaplaceno za to, ze hru strhaji jo? aha
  • proto existuje Pirate Bay *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit