Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nostradamus hadr
  • dal jsem ti plus, doufám, že si neusnul *5* ne nejsem tak škodolibej, ale chápu, že si dali s recenzí na čas, kdybych já měl hodnotit podle toho hypu a těch reklam všude okolo tak bych tomu dal tak o 3 body míň než si to skutečně ojektivně zaslouží
  • Jsi hodne dobry.
  • Nemáte pravdu ani jeden ale přitom ji máte oba. Takže asi tak...
  • Psychotic
    To je tak - když utopíš mnoho času a peněz nabýváním vědomostí nebo schopností, které jsou úplně k ničemu, přesvědčuješ se potom, že ti, kteří je nemají, jsou vlastně pod tvojí úroveň, aby ti to nepřipadalo jako úplná ztráta času.

    Pan Asta nabyl mnoho vědomostí o hardwaru a softwaru, investoval mnoho peněz do herního počítače a podobně, protože si myslel, že se díky tomu nějak u her bude víc bavit, a teď vidí, že někdo jiný nic takového vůbec nepotřebuje, koupí konzoli a hraje, nemusí se zabývat HW a ovladači a nastavením a U-Playem a DRM a... prostě hraje. A navíc často i hry, které on hrát nemůže, protože jsou exkluzivní.

    Tak se snaží sám sebe přesvědčit, že to on je vlastně ten správný "hárdkór" a že je výš, než ostatní... Ale to nic, buď jednou pochopí a nebo se dočkáme doby, kdy hraní na konzolích i PC bude zastaralé úplně stejně a problém se vyřeší :-)
  • Nějak sem nepochopil jak to myslíš , proč na konzolích hrají casual hráči když tam mají 95% všech pc her a navíc konzole sou někdy i dražší než dobrý pc třeba ps4 za 12k k tomu pořádná full hd tv to máš kolem 10k a jenom na začátek si každý koupí několik her a to ho třeba stojí i 5k takže bych neřekl že je to až tak casual hraní a navíc musí kupovat vše co chce a na pc to můžeš obejít když nemáš třeba prachy
  • spook.y
    Videorecenze mě jen utvrdila v tom, že téhle hře se vyhnu obloukem! Už jen ten začátek mi vadil...přiblížíš se k člověku který je k tobě bokem, ale jak se spustí "instant kill" animace tak se teleportuje do pozice kdy je zády. Je to jen detail, ale mě tyhle věci prostě vadí a je na tom vidět, že se na to někdo vykašlal. Celá hra mi přijde jako jeden velkej nedodělek. Poslední dobou se utrácí peníze spíše za marketing a pak ty hry vypadají tak jak vypadají.
  • Ja uz se na zadnou recenzi od grygara nemizu divat. Uplne mne stve jak se stylyzujes do role moderatora paskvilu. Jenze ty nejsi LP fish. Uplne jsi okopiroval jeho dikci. Ale komplet kopirka.
  • jasne, ze dostali zaplaceno. Ta reklama, ktera tu bezela mesice neni jen tak. Tohle byl dobrej kauf. + samozrejme jsou zivi z toho kolik lidi si hru pres jejich klik koupi. Ale na tom nic neni, to je normalni. Tim nerikam, ze dostali uplatek- proste jenom takova spoluprace, ktera ma nejaka pravidla.
  • mikezz
    Na nv770 mi to hádzalo slušné framedropy, čo ma vie teda dosť rozčúliť. Na PS 4 len 900p a 30 fps, tak to mi nejak uniklo..to teda nič moc. K tomu AC vs WD. Hry od Ubisoftu hrajú na prostredie, Chicago a aj to ako žije, spracovali perfektne, s tým určite súhlas. Rovnako prostredie Assassinov, teda okrem posledných dvoch, ma vždy pohltilo a Unity (so stealthom) vyzerá, že nebude výnimka. Tiež dúfam, že WD dostene v pokračovaní svojho Ezia, ktorý dal druhému AC charizmu, pretože pánovi Aidenovi som mal niekedy chuť vraziť päsťou do ksichtu. Okrem iného aj za jeho oblečenie a cool batman hlas..
  • Jack1947
    Achjo, to jsem si bláhově myslel že už o tomhle díle neuslyším... *7*

    Jestli nebudu mít do rána aspon 50mínusů, v klidu neusnu. *3*
  • Ono to není tak jednoduchý, třeba na PC se o tom ještě dá bavit, ale konzole = většina lidí jsou casual playeři, lidi, kteří to až tak neřeší, nerozumí tomu tak do hloubky, prostě vidí ukázku/reklamu, koupí, čtvrt roku hrají a hotovo... to není jak pařani na PC, kteří přesně vědí co kupují a nadšeně to za 3 dny mají dohrané. Neplést sem prosím lidi, kteří hrají na konzolích, protože nemají pořádné pc. Bavím se o obyčejných lidech.
  • wat? Co se plánuje s gothicem?
  • Ale když je tak špatná a o ničem proč se ji prodalo tolik ? nemyslím jenom u nás ale celkově ,každý nadává na Ubi ale nejlepší trest pro ně je si to nekoupit ne ? a nebo koupit a pak psát někde na games.cz jak je o ničem ? MĚJTE UŽ ROZUM hry nejsou monopol není to nájem ani jídlo nikdo nikoho nenutí kupovat takový hry kde je 5 hodin herní doby a když někdo řekne že ne tak ani neví o čem mluví protože 5 hodin zbyteční dema 5 hodin se jezdí po stejný trase od questu ke questu
  • Paul_cz
    Huh ? optimalizace sice není ideální, ale těch 40-60fps to na 1080p/ultra moje 280x dává, a vypadá to (a hraje se to) mnohem lépe než např. PS4 verze (900p/high a omezení na 30fps). A to i bez modů.
    Jinak WD mě bavilo víc než jakýkoliv Assassin, a dohrál jsem je všechny (ty hlavní). Chicago se jim povedlo skvěle, a narozdíl od AC má WD opravdu kvalitně provedený stealth.
  • Měsíc před vydáním hry, jsem napsal, že ta hra je nezdravě nahypovaná, že bude mít tuctový připitomnělí příběh, že to celý nakonec zachrání multiplayer a slušná atmosféra. A víte co? Měl jsem pravdu. Dokonce jsem správně tipoval i hodnocení na gamesech 7/10. Nedělal jsem žádný ukvapený závěry ani nepodléhal davové psychóze a hatu. Akorát jsem si dal dohromady to, co jsem viděl, a jelikož Ubisoft nalil do reklamy víc peněz, než do hry samotné, bylo se nač dívat a z čeho taky vycházet. *5*
    Takže chlapy, za dva roky, tu nejspíš bude další díl. Komu pak se zbíhají sliny na psíčkovou? *1*
  • Ristoro
    Naprostý souhlas. Dohrál jsem, ale nikdy už to nenainstaluji. Ano, přiznám se, nekoupil jsem, tak nějak jsem tušil, že to nebude můj šálek kávy.
  • Keyz
    Fyzika není silnou stránkou hry.
  • Me by spis zajimalo, kdy bude ta recenze modu do Gothicu 2, o kterem ste se bavili v nejakem podcastu pred par mesici, Janchor rikal ze to chysta ale od te doby nic
  • Auta vypadají jako vznášedla. Jako by vůbec neměla kontakt s vozovkou. Jako by je tam někdo vlepil ve Photoshopu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit