Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to ti gratuluji k výhře! *3*
  • fallanga
    Tohle vyhlašuji nejomezenějším názorem v diskuzi.
  • Já si zase vzpomněl na Gunfright.
  • PreidaQ
    Fajn recenze. Jenom jsem čekal, že se dozvím rozdíl mezi browserovou verzí hry zdarma a tou na steamu za patnáct éček, což se nestalo.

    Jinak stylizace se mi zrovna u takovéhle westernové hry dost líbí a skvěle k tomu sedí.
  • pokud by lidi chteli top grafiku, tak uz davno nehrajou na konzolich, takze takovyhle hry tu budou mit vzdycky svoje misto *3*
  • me zas prijde usmevne, ze kdyz vyjde hra v pixel artu, tak se kazdy ihned rozplyva, jak je to genialni a graficky v podstate super apod, a kdyz vyjde hra v 3D a engine dane hry neni uplne na spici , tak uz je grafika hned v minusech. Jako samozrejme ze o grafice to neni, ale napr kdyz designuji mpau do nejake indie hry, tak to neni zrovna nic tezkeho (vlastni zkusenost) zatimco kdyz delate mapu do 3D hry, tak mistama to je celkem zahul, napr GTK Radiant pro hry bezici na idTech 3 enginu. A nazor vyse ohledne retra v podobe coin-up her je hodne trefny, tohle je retro, ne hry, ktere se na retru jen vyvezou. A pokud bych mel pouzit stejnou formulaci jako autor recenze, tak se da rici, ze je retro a RETRO.
  • jako free hříčka někam na mobily by to nemuselo bejt zlý
  • To mal moj Gameboy lepsiu grafiku
  • Já nevěděl že to je recenze na COD :)
  • tento způsob myšlení mi přijde mnohem škodlivější, proto že mnoho lidí má pak zafixováno, že indie hra=hnusná grafika, přitom to tak nemusí být a jde to dělat i jinak
  • já spíš hledám důvod, za co psa pochválit, asi něco jako "je to starej, hluchej ošklivej olezlej podvaťák s blechama, ale je hodnej" *4*
  • To máš těžké, kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde. :)
  • to je mýtus, stejně jako u filmů jde udělat dobře vypadající nízkorozpočťák za pár šupů, když se na to jde chytře, licencovat engine dneska nic moc nestojí a pak už je to jen na lidech co na tom makaj, ale chápu že to dá víc práce, než udělat pixelart blitku
  • Me zivi prave ta vyroba her, tech velikych AAA ..... a s klidnym vedomim muzu rict, ze tu pises naproste nesmysly.
  • Pta se spravne ... nadherna grafika je brzda ... pro kterekoli studio, ktere nema milony a miliony dolaru na vyvoj cele hry ... je to totiz na cas a pocet lidi nejnarocnejsi cast vyvoje jakekoli hry. Ale to se zdejsim odbornikum na vyvoj tezko vysvetluje.
  • já hlavně nějak z té recenze nepochopil, za co dostala těch 8, hra je podle ní krátká, ošklivá a zjevně nepřináší nic nového, tak za co?
  • ptáš se špatně, ptej se, "odkdy je nádherná převratná moderní grafika brzda čehokoliv?" *4*
  • Luxusní diskuze tu. Posílat lidi hrát hry na MS-Dos. Fajn, ale vy jste tu ti, co sem nepatří. Tohle je recenze nezávislé pixel-art hry. Nelíbí se mi, tedy sem přijdu a žačnu štít síru. To je totiž to jediné co umím.:) A ne, nehodlám tuhle hru hrát. Indie mám velmi rád, ale uznávám ,že pixel-artu jsem přesycen. Každopádně nelezu štěkat svou pravdu. Kór pod recenzi hry, což je paradox. Vidím ,že je to recenze, vidím pixel art, který nemám rád. Tak proč nenapsat do diskuze, jaká je to sra*ka. Tleskám
  • já bych je hnal, naučtě se dělat v Cryengine, lemry líný! *1*
  • Já jsem rád, když si občas můžu zahrát dobrou hru, a nemusím u toho spouštět emulátor :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit