Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro me ta hra nema zadny styl, je to splacanina vseho mozneho dohromady... trailery delaji luxusni a mnohdy i zabavne.. ovsem tim to konci.. a pvp pro 40lidi? vic neprehledny bordel jsem uz dlouho nevidel.. opravdu ne..
    • Spades
      Arény jsou od toho aby byly přehledné a taktické.
      Warplots jsou prostě o tom se vyblbnout.

      Ber to jako třeba Battlefield a Counter-Strike. Jedno je kompetitivní, jedno je casual.
  • Docela me dostal nazor Kripparriana na tuhle hru. To je clovek co v Path of Exile dokazal kvuli leveleni chodit cely den porad dokola jeden dung. A ve Wildstaru tvrdi, ze leveleni pro nej bylo tak neuveritelne nudne, ze to proste nedokaze hrat.
    • JJ, osobne si ale myslim ze Kripp je voci MMORPG uz dost negativny od kedy hral GW2. Hra sa mu brutalne pacila a vracal sa do nej stale naspat aj po 2och ci 3och banoch ci kolko ich vlastne mal :) Nakoniec to prestal hrat lebo ano, pre HC hracov tam ten final content chybal. Faktom ale je ze v GW2 neexpis, v GW2 sa hrajes, a vo vsetkych sucasnych hrach este stale "expis". Pre MMORPG novacikov si myslim ze Wildstar bude vhodna volba, pre ostrielanych ale co zazili DAoC, L2, LOTRO, WoW a GW2 to bude asi len dalsia 3-6mesacna zabavka.

      Priznam sa ale ze som WS velmi nesledoval, videl som par beta videi a nijak ma to nenadchlo, hlavne z dovodu questov apod, no v tomto videu, ak samozrejme neklamali, to ukazali v celkom peknom a zabavnom svetle. Hrat to urcite nebudem lebo GW2 mi na moje casual vecerne hranie zadara bohate staci, no priznam sa ze bral by som naspat svoje stare internatne casy s WSkom :)
  • RockStar
    tuhle hru sleduji už delší dobu, má super propagaci, nejsou tak brutálně vlezlý, prostě příjemný. Zkoušel sjem si i open betu a zde je pár mých myšlenek.

    Za tohle mě roztrháte, ale mě nějak nebaví se uklikávat k smrti... Ať si říká kdo chce co chce, ale je to nejvetší pohodička nakliknout a autoattackovat:) Samozřejmě myšleno jen v PvE:)

    Vadí mi vždy stejná starovací lokace:( Škoda WoW má ze startu asi ten nejlepší feeling.

    Já nevím všichni chtějí všechno měnit redefinovat žánr a kde si co si, ale já hledám WoW: TBC.))
    • wildstar JE vanilla wow 2.0, aspon co se obtiznosti tyce. Dej tomu sanci.
      • Myslim, ze cloveku, ktery dava prednost autoattacku bude jedno jestli je Wildstar tezsi(vic hopsaci) nez WoW. *3*
  • BoB.2
    No na dvojitej výskok by mě dostaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit