Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    hmm názor na novýho wolfa zatím tak na půl, hru jsem ještě nedohrál, dávám si s každou hrou načas, ale zatím teda trochu rozpačité názory. Design nepřátel a gunplay opět perfektní, ale BJ je v tomto díle už úplně nesnesitelný oc*s, tvůrci těžce tlačí své politcké ultra-levicové agitky a některé postavy jsou přímo nesnesitelné. Osobně na těchto nových wolfech nejvíc miluji design nácků a nejraději bych ho viděl v nějaké hře ala CoD, s epickými bitvami s tunou NPC na obou stranách. Jinak se ale těším na ty DLCčka, tam už budou jiný postavy. Jinak grafika a textury nic moc, hraju na PC a občas je to takový majzlí... BTW: hra je prý pekelně prolezlá bugy a crashuje, ten problém jsem zatím neměl, ale spousta lidí na steamu ano, taky je prý dost krátka... tvůrci samozřejmě všechna špatná hodnocení svádí na KKK a neo-nacisty... *1* *1*
    • Hm, proc se mi podle stylu psani a obsahu zda, ze theGGG a jack1947 je vlastne jedna osoba?
    • Jack1947
      Ty crashe byli nekompatibilníma Nv ovladačema s 38.88 to jede jak víno *3*
  • Jack1947
    Já nevím spíš bych dal 7,5/10

    Udělali z toho trochu jinou hru kde na vás nalítávají nepřátelé po desítkách a sundají vás kolikrát ještě než je uvidíte vůbec *7* Ne takhle si nepředstavuji vybalancovanou obtížnost kdy na medium je to ještě nic moc a konečně na can i play daddy ? se to dá přejízt bez problému. Potom tak klasická rakovina najít a zabít si nácky díky nějakému kodu enigmy ( když je teda rozluštíte)

    Hra po dohrání pokračuje tak kdo rád všechno finišuje na max má možnost...

    Hitler pobavil celkem a závěrečná "mise" taky nebyla špatná.

    Na FPS až příliš moc ukecané a jak již jsem psal radši bych hrál než čuměl co minutiu na nějakou cutscénu. Oni i ty Ubervojáci s raketomety se ke konci začli zajídat... Hw optimilizace zlobila hlavně venku... kdy to lítalo zajímavě uvnitř budov i do 60fps.
    • No jo, 7,5/10 a 8/10 ...to je rozdiel triedy ze
  • mužu někdě zažalovat protože v te hře byl zabit pes... toto by tam nemělo být dáno...
    • Jack1947
      COD WW2 si taky zabil pár psů, teda psů no ... a Wolfenstein ty psy byli robotický takže se zas až tak moc nestalo.
      • New Colossus si asi nehrál co? Anonym píše o jednom konkrétním ze začátku hry.
        • Mohol si streliť vedľa psa a nezabiť ho...
          • Jack1947
            Fotr ho ale stejně zabil... ale tak později zkape takže 1:1.
        • Jack1947
          Jo to jo no na něj jsem zapoměl... ale bylo to na začátku v animacče a ještě mimo záběr.
  • Chtěl bych si zakoupit hru,ale prý nefunguje na AMD HD 5800/6900 ,mám HD 6950 2gb ramm.
    Nejsou nové ovladače a vulkan podpora, tak nevím.
  • Lukass
    No ja sem pres vseobecny nadseni nedohral ani jednicku, skoncil sem u toho velkyho robota.
    A tohle me vubec nelaka, to uz nema s Wolfem nic spolecnyho, delaji z toho saradu a politickou agitku, a zesmesnovani Nemcu, opravdu to byli takovy hlupaci, , ani nahodou, technicky nejvyspelejsi narod sve doby.
    To nemuzou udelat normalni strilecku, z trochou tajemna bez tuny cutscen a strasne cool postav... asi uz to dneska nejde
    • Ako keby taky nebol uz aj Wolfenstein 3D ze?
    • ringmancz
      :facepalm: asi jsi slepej a dutej, protože to jinak není možný. zesměšňování v čem? když tady vyhráli válku a obsadili USA? agitka? tak jsi asi jeden z těch, co se jim hra nelíbí, protože chodíš po městech s loučí, vykříkuješ hesla a děláš určitý gesta rukou, ne?

      a že to nemá nic společnýho s původním Wolfem? já nevím... dohrál jsi ho někdy vůbec?
    • ZvacA
      Vážně? Wolfenstein zesměšňuje nacisty? A tak dobrý no.

      A to jim nepomohl ani Áda v nejnovějším modelu nejvyspělejšího robotického obleku, ani ti pitomci od SS, co nedokázali ukočírovat svýho Ptáčníka a jeho noshledy odkudsi z pekla. A pořád jim ten jejich plán kazí a kazí jeden národností Polák. Je to smutný a politický až hanba no ty voe, už od roku 1992.

      Příteli, prosím tě....
    • jamar28
      "technicky nejvyspelejsi narod sve doby" - Co tím myslíš? To se mi nějak nezdá.
      • Lukass
        Rakety V1, a V2, Tiger, Panther. Pokusy o postaveni tanku jako trena Maus, dela Gustav, nejdokonalejsi ponorky, prvni stihacky atd. Uz chapes?
        • jamar28
          Z toho bych uznal max. ty rakety, s přimhouřenýma očima proudová letadla (protože spojenci je začali produkovat velmi brzy po Němcích a byla kvalitnější) a ponorky. Tigery a Panthery se dost přeceňují a jako nějaký vrchol techniky bych je vůbec neprezentoval, protože byly strašlivě poruchové. Věci jako Maus byly nepoužitelné hovadiny. Na druhou stranu Němci zoufale zaostávali zase v jiných oblastech, třeba nebyli schopni téměř po celou válku postavit pořádný strategický bombardér. Britové zase excelovali v radarových systémech a počítačích, každý národ měl to svoje. Němci určitě v některých oblastech dosáhli nadčasové úrovně, ale že by to byl technicky nejvyspělejší národ své doby...
  • nehrál jsem snad horší FPS (AAA), než je tohle.
    • Tak jsi vocásek, co toho moc nneahrál. Ale to je v pohodě, časem se to spraví.
    • To je fakt tak hrozne?
      • Jeden z mých oblíbených devů, kterej pracoval třeba na Bullestormu a Painkillerech, tweetoval tohle: "Finished #WolfensteinNewColossus. Not sure I have ever played a worse AAA FPS. The most literal corridor shooter ever, bland cliche enemies, tiring mechanics like never-ending item pickups, generic forgettable levels, unsatisfying gunplay." Mě vůbec nebavil ani ten první, takže si zase jen poslechnu ten libovej soundtrack, pokud zase bude. Ty hry podle mě fungujou jako komedie, ale ne jako střílečka.
        • Bulletstorm a Painkiller, dvě naprosto průměrný střílečky (Painkiller navíc má tolik sračkoidních dílů, že se to snad ani nedá spočítat). Tak to jo, ten to má v hlavě srovnaný. Unsatysfying gunplay - ten člověk musí bejt po mrtvici.
          • Rozhodně to nejsou průměrný střílečky a hlavně dělal Vanishing of Ethan Carter. Já se s nim obvykle v názorech na hry shodnu. Zatimco s recenzema na games a číslem na metacritic jen hodně výjimečně. Nechápu proč máte pořád potřebu, aby vám ostatní potvrdili váš názor. Kdyby jste byli sebejistý a stáli si za svym, tak vás odlišnej názor nerozhodí. Jste děti.
            • Tak proč tak yldouhavě polemizuješ o něčem co si ani nechceš koupit? To se mi zdá ne málo blbé.
            • Nekoupil jsem si to, takže rozhodně nejsem.
            • Zdáš se mi nešťastný!
        • Přehání, jako to on dělá vždycky.
        • CRYPT
          Musim souhlasit s tvym komentem. Mam koupene vsechny dily Wolfa, krome ted toho nejnovejsiho a jako pro mne co se tyce hratelnosti zarucene nejlepsi Return to castle Wolfenstein. Tyhle moderni koridor strilecky, to je jak ze scifi slataniny a kdyz uz budu chtit hrat takovou strilecku dozajista sahnu po necem jinem nez Wolfovi. Na druhou stranu, pribeh ma fakt na FPS paradni, takze rad jsem sledoval filmecky, soundtrack taky super a ty hrane trailery apod. To dela Bethesda skvele
          • Pamatuju jak jsem hral RTWC a vubec jsem to nepochopil. Prislo mi to fakt priserny na tolik urovnich :D
        • To sedí od někoho, kdo dělal na průměrných hrách.
        • Unsatisfying gunplay? Orly? :D
        • No pro mě je koridor velký plus. Jaký má třeba Half Life 2 diky tomu krásný spád.
          Jako pravda, po HL dvě jsem už hrál asi jen Crysis a teď jsem na začátku prvního Wolfa, ale Far Cry 2 jsem vzdal kvůli rozplizlosti světa, i když měl nádhernou atmosféru. Trojku jsem silou vůle dohrál (jsou to vůbec fps?).
    • No, to asi tezko, ze ano, no... prosim te.
      • napiš horší... prosim te.
        • Call of Duty Advanced Warfare, Call of Duty Black Ops 3, Call of Duty Infinite Warfare, Sniper Ghost Warrior 3, Star Wars Battlefront II, Homefront: The Revolution, Deus Ex: Mankind Divided...
          ...stačí?
          • Tak zrovna Call of Duty Infinity Warfare je za mne jedno z nejlepších, hned za dvojkou a Modern Warfare. A sice je tam krátký single ale má to multiplayer. Wolfenstein je krátká (ani ne) zábava za plnou cenu a placené DLC (ty by měly být vzhledem k délce hry zdarma). New Order a Old Blood jsou tak o dva stupně lepší. Za mne má Wolfenstein 2 5/10
          • tys urcite fanda FPS
          • Tim Deus Exem jsi to pěkně zazdil...
            • asi tak, oba díly jsou výborné a dle mého se ctí navázali na jedničku, v obou dílech jsem navíc skoro nevystřelil.
  • Sledoval jsem vetsi polovinu hry na streamu a analyzoval AI. Prislo mi ze je naprogramovana stylem vidim/nevidim Blazka, rozebehnu se k nemu, pripadne se kreju a strilim. Cili velice primitivni. Navic jsem si vsiml ze maji zakomponovanou jakousi prodlevu, cili zacnou strilet nebo zvedat zbran az s jistou prodlevou (mozna sekunda nebo pul sekundy). Logicky, aby mel hrac proti te presile aspon nejakou sanci.
    Nevim, v dnesni dobe bych cekal vic. Nejakou koordinaci a lepsi AI, ne jen tupe nabihani pred vasi hlaven a opozdene reakce.
    • Raději svinské nepřátele, než spektakulární ubermany, roboty a výbuchy. Ale o tom myslím až na jedinou vyjímku (RtCW) Wolfenstein nikdy nebyl.
    • Na co lepší AI, dětem stačí 4k.
  • Na novýho Wolfa jsem se těšil a zároveň neměl žádný očekávání, snad jen co se dokreslování alternativní historie týče (song "Change overday" od Micka Gordona je prostě dokonalej) a ty hra splnila k mé uspokojenosti. Co mi ale vůbec neuspokojilo byla hratelnost...konkrétně manuální sbírání nábojů a lékárniček, což dost zpomalovalo a kazilo maniakální kosení nepřátel. Potom před jednou misí je dlóóóuhá cutscéna o oblasti 51, anti-gravitačních technologií atd, tak si řikam "super, bude nějaká nová hračka"...no...dodělal jsem ničím zajímavou misi a řikal si "to je jako všechno?"...nebo katakomby...pamatuju si jak jsem byl posranej, když jsem hrál Return to Castle Wolfenstein a dostal jsem se do katakomb, prostě hustý. Tady jsem ušel pár metrů podzemním komplexem a doslova za 5 minut byl venku...nebo v laboratořích, když na mě vyběhli mutanti a dostal jsem novou zbraň...tady bohužel nic takovýho neproběhlo, což mi mrzí asi nejvíc. Pak mi po celou dobu chyběl pocit vítězství, že jsem něco dokázal, že jsem porazil těžkýho bose - čehož jsem se bohužel nedočkal, všechno bylo na jedno brdo a i těžší nepřátele skolilo pár kulek (hrál jsem na Hard, ale myslim, že obtížnost v tom nehraje až takovou roli)...prostě nic, co by vyčnívalo. Dobrá byla různorodost těžkých zbraní, který se ale válely na každym rohu, tak to trochu kazilo pocit z vyjímečnosti zbraně a hru to dost zjednodušovalo. Nevim, přijde mi škoda, že jsem skoro celou hru dohrál jen se samopalem s kolimátorem a průbojnejma nábojema bez potřeby a hlavně chuti použít našlapaný heavy guns. Když konkrétně tohle srovnam s jedničkou, tak ta byla super. Jinak příběh se mi líbil, pár WTF momentů a hlavně nechyběl ani super humor, takže dobrý. Tohle jsou první pocity po dohrání, který stejně asi nikoho zajímat nebudou, ale když už jsem za to dal 60éček, tak proč si trochu neulevit, že :D :D Je možný, že chyba je na mojí straně a že jsem to hrál špatně...jinak, než bylo zamýšleno, tak zkusim dát druhý kolo a uvidimhle srovnam s jedničkou, tak ta byla super. Jinak příběh se mi líbil, pár WTF momentů a hlavně nechyběl ani super humor, takže dobrý. Tohle jsou první pocity po dohrání, který stejně asi nikoho zajímat nebudou, ale když už jsem za to dal 60éček, tak proč si trochu neulevit, že :D :D Je možný, že chyba je na mojí straně a že jsem to hrál špatně...jinak, než bylo zamýšleno, tak zkusim dát druhý kolo a uvidim...jo už vim, očekával jsem jednu jedinou věc a sice kulervoucí soundtrack, kterýho jsem se bohužel nedočkal...přijdu si hrozně kritickej, ale ani jednou jsem se nepřiblížil pocitu, když v jedničce přijdete do svýho vypálenýho doupěte v domnění, že jsou všichni mrtví (hlavně vaše drahá mroštěnka), vlítnete tam, v ten moment se rozjede "Ransacked" a vy s pocitem nasranosti, lítosti a jistý velkoleposti procházíte plamenama a kosíte nácky dvěma brokovnicema...epická chvíle...bohužel zase jen v jedničce…mno...snad nebudu jedinej trotl, kterej to vidí takhle :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit