Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsetci ospevuju pribeh, no osobne ho nechapem, nie dejovu liniu, ale tu temnost rozpravania pribehu prekladanu s humornymi scenkami. Osobne ma viac bavi humor v hre ako radoby snaha o nieco vazne, ked na dalsej scene je zas nieco vtipne. Ta detekcia hitov je hrozna... este mi niekto poradte ako si zvysim maximum HP? som len na zaciatku, lebo odmietam znizit obtiaznost... Diky
    • jasne, ja respektuji kazdeho jiny vkus :)
    • Ta nevyváženost vtipnosti a vážnosti příběhu je právě podle mě docela fajn. Obojí funguje. Vždyť Wolf takhle hezky paroduje sám sebe.
  • Baví a to je dobře
  • tento wolfenstein je hratelnostou na urovni dielu z roku 2009..., co je teda dost malo, v tej dobe uz boli a aj vychadzali daleko lepsie hry tohto typu, v mojom hodnoteni 7/10 zohladnujem vizual
  • Naprosto nepochopitelnej postoj recenzta. Oproti ostatním dílům a celkově všem hrám za posledních 10 let je to neskutečně promakanej a promyšlenej nášup!!!! A tady podle toho se dá konečně říct škoda že z posledního DOOMA udělali pouze bezmyšlenkovitou střílečku !!!! rok 2016 mohl patřit jemu. Protože rok 2017 patří Blaztkowicovi to je víc než jasný :) btw od Pátku Každý den 2 hodiny hraní a podle netu sem teprv někdy v půlce. I herní doba je nejspíš super stejně jako vše ! :)
  • Podle mě nejlepší střílečka poslední doby. Za mě 10/10 kdo tvrdí opak je blbec a neváží si tyhle dobře odvedené práce. Recenzent píše - žádné novinky.. A proč novinky..nepotřebuju novinky ve fps střílečce abych se bavil..líbí se mi to takhle..Wolfik nikdy nebyl o nejake rpg ptakovině..šlo vždy o zabijení nácku a to se jim zde zatraceně povedlo. Kdo si chce po práci oddychnout a zastřílet si je tohle to pravé ořechové.
    • Este ze recenzenta nemoze robit kazdy
  • ringmancz
    metacritic 88/100, seems legit
  • wolf je vynikajici svizna strilecka, co neomrzi i kdyz stavi na stejnych principech. Parim a hned ze zacatku to ma grady a dokonce i zajimavy pribeh, ktery me ve strileckach nikdy moc nebavi. Super hra
  • Za ty prachy to je dost krátké a končí to tak v polovině.....Navíc lehké.

    Řada levelů je udělaná tak, že si někam vlezu a tam to střílím puškou s optikou. I ten poslední level kde jsou dva roboti byl snadný.
    • tak to nehraj takhle, ale nablizko s brokarnou, ne? nebo bych ti doporucil pong. tam se nesnajpruje. :)
    • skaven
      tak netreba hrat na prvu obtiaznost
      • nehraji na nejlehčí. Na nejlehčí lze běhat mezi vojáky jako máš velkou odolnost.
  • Ristoro ukaž mi profil z Destiny 2, když tak debilně porovnáváš. Děkuji...
  • U Wolfa je jen jedna obtížnost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit