Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejste někdo z Prahy? Prej tam je herna, kde mají tankový bojiště a tanky jako ve WoT a dají se tam pořádat souboje i takhle v reálu, tak se chci optat, jestli to někdo neznáte nebo nemáte třeba i link. Díkes
  • hra dobry jem se často stavá při hře na PC že vprostřed bitvy ti spde hra a mezitim než se přihlásiš tak tě protivník rozstřílí *10*
  • Mám odehráno cca. 18k bitev, je to super hra člověka neomrzí, ale je pravda že WG hráče začíná ždímat, jedu bez premiového účtu a můžu říct že když člověk neexceluje tak na 10 teiru nevydělá, hranice kdy je hráč schopen rozumně vydělávat je pro mě 8 tier, ale já jsem noob, jsou tam lidi co vydělají i na Tier 1é ale to jsou mnohem lepší hráči. Rozhazování do takzvaných vyvážených týmů je vážně tragické.
  • for NE:
    Hra je sice zadarmo ale co je to platné když se proti vám valí pitomec co si koupil tank za zlatky (reálné peníze) a ten tank je asi o 200% odolnější a dělo ze kterého by mohl střílet atomovky.
    _______________________________________________________
    tak tohle te usvedcuje, ze jsi tuto hru moc nehral nebo ji vubec nechapes, "premiove" (rozumej placene realnymi penezi) tanky nejsou vůbec odolnejsi nez ty ostatni co jsou zdarma, rozdil je ale v tom, ze "premiaky" podstatne vice vydelavaji herni menu, kterou je treba na nakup dalsich vyzkoumanych tanku, takze hlavni bonus je v tom, ze vydelavas mnohem mnohem vice. Co se týká tzv. goldove munice, tak ta je k dispozici uplne kazdému, i neplatícímu hráci v podobe platby za herní menu (dnes ji za goldy, ktere jsou nejen za realne penize, nekupuje snad nikdo). Tot vse pro vysvetleni, tak tu nerikej totalni bludy ;)
    • Bohužiaľ Can to povedal veľmi výstižne.Začiatok hry WoT bol super, tanky, ktoré sa reálne bojov zúčastnili, mali reálne parametre jak v odolnosti pancierovania, tak v účinnosti kanónov.Ale, asi to málo cvakalo, tak sa spustil jeden upgrade za druhým, objavilo sa neúnosné množstvo prototypov, niektoré ostali len na papieroch ale tuná veselo fungujú, a bojujú s tankami, ktoré existovali.Výsledok?Totálna kravina, chaos, nevyvážené parametre tankov.Je doslova z fyzikálnej stránky nemožné, aby tank o 2 triedy menší, ľahší a s menším kanonom zničil tak hladko ťažký tank s 100-200mm pancieorvaním.Tuná?V pohode.Stačí si kúpiť neexistujúci tank za prachy, ládovať ho so zlaťákmi a voilá, víťazstvá sa len hrnú.Sorry, ale celá hra sa stala veľkou kravinou, kde už nejde o to ako hráte ale o to, koľko si zaplatíte.A potom je tu kopec ďalších nezmyslov, ako odrážanie striel, napr. explozívnych 122mm, čo je nemožné.Rovnako ako odrazenie protipancierovej strely rovnakého kalibru pri zásahu menšieho lahkého tanku, zmiznutie tanku priamo pred vami, prestrelenie tanku bez ujmy atď atď. :-) Rád by som to videl v skutočnosti.Proste kravina No.1. No páni amdiny, zamerali ste sa na zisk, ok, ale ešte pár ďalších takýcht hovadských upgradov a rovno to premenujte z World of Tanks, na Eshop tanks.Má úcta.
      • Drtic26

        Máš 100procent pravdu,jen vydělat co nejvìc peněz a oblbnòut lidi,aby tam narvali tisìce a stejně je to ve finále nanic.

      • presne ako píšeš je to už len k...ina a keď sa chceš na niečo sťažovať (tak super vývojári ti napíšu že si vlastne id..ot alebo máš na pip počítač atď...) Hrám to od začiatku s už mi dochádzajú nervy na túto už skur...nú a dojeb...nú hru. Zahrám si 2 - 4 hry a vidím že už to lepšie nebude. ID...TI S WG. *10*
      • tak tak moje slova
  • Snížil bych hodnocení, určitě. Hra plná chyb, textury, botové ( Od wg ), apod... Jedu si takhle, schovám se za šutr a stejnak mi ji někdo narve přes ten šutr, co ? :/, hm špatná textura, v tom šutru je kousek díra ( chybí textura ) a dá se přes to střílet. Ovlivněný systém rozdělování týmu, a to tak, že když do hry nedáte ani korunu budete hrát s botama nebo v jasným lose teamu a je to vidět, free proti premium atd... V jejich slavné verzi 9.0 to pořádně rozjeli, zvíšily poplatky za munici, opravy ( náhodná cena za opravu, zajímavé, ale vždy vysoká ), snížen zisk z vítězství či prohry. Po delší době hraní s tímhle nastavením si začnete říkat, že je něco špatně, jdete do mínusu, zkusíte se zeptat supportu co to kurv* je. Support vás odkáže na tutorialy v AJ, myslí si totiž, že jste nějaký de**nt ( ach, český odpad jako support, best) Po delším dohadování a přesvědčování, že víte moc dobře jak se ta hra hraje a furt mluvení o tomto zásahu do hry, které vám stále rozmlouvá pohádkami pro děti, vám nakonec řekne, že si musíte koupit premium aby jste mohli hrát s jistotou, že nepůjdete do "-", ale se 100% ziskem a hlavně s větší šancí na výhru + jsou vám otevřeny ( občas ) mise na goldy. Ono to není moc vidět, ale když tohle rozjeli a hráči si toho začali všímat a ještě k tomu hned na fb dávali reklamy na ty jejich balíčky ala lichva. No byl toho plný face a forum, všechno už je to samozřejmě smazané, komentáře byli pro ně moc "škodlivý" a hlavně, aby nový hráč tohle nevěděl.

    Asi před rokem, tahle hra byla výborná, stále sem šel do +, pořád jsem mohl něco vylepšovat, prostě postupovat v klidu dál a teamy byli taky supr, prostě balance tu byla naprosto v pořádku, ale teď, teď je to dokurv**é a hrajou jen botové a děti které sponzorují rodiče, sem tam i nějaký starší tomu propadl. Prostě není to F2P tak jak byla, Začatek máte zdarma, pro pokračování si připravte kreditní karty.


    Hru jsem znova nainstaloval na 9.2, 15 kol, max. 15 kol, z toho 2 výhry, takže z těch 500k co jsem tam měl je jen už 250K, docela mě vyděsil poplatek za opravu ISU 152, celkem to bylo asi -32 000k., při tom jsem nahral celkem dost, ono to je tou municí a sníženou přesností děla, když mi dojdou obyčejný, zbýva tam pár zlatých a ty to tak navíšily., Odinstalováno Fu*k this game. PS: doufám, že tu bude tenhle koment v bezpečí a nedostane se k němu, žádný namyšlenec z wg.
    • sorry, ale ta poznamka s tutorialem od wg nebyla od veci, kdyz jsem si tak přečetl tvé postrehy, cau martin
  • co delat kdyz ve world of tanks vam napiseOmlouváme se! Platba nemohla být úspěšně dokončena. Na příštím účtu za telefon se NEOBJEVÍ poplatek 600,00 Kč vč. DPH..
    • Zdravím, mám Tiger I a rozhodl jsem se vrátit k mému oblíbenému tanku Pz. IV. Ale po shlédnutí se zděsím, jak vypadá. Vůbec se mi nelíbí to boční pancéřování. Je mi tohoto tanku líto jak dopad, protože se mi vždycky líbil, ale vypadá jako ho...

      Proto bych se chtěl zeptat, zda není nějaký mod, který by to hnusný pancéřování na boku dal pryč alespoň z mého pohledu. Ostatní hráči by jej viděli ale já ne. Bylo by to jako například posádka do Hellcatu, kdy já ji vidím a ostatní hráči ne, pokud ho nemají také nainstalovaný.

      Děkuji.
  • Hra je sice zadarmo ale co je to platné když se proti vám valí pitomec co si koupil tank za zlatky (reálné peníze) a ten tank je asi o 200% odolnější a dělo ze kterého by mohl střílet atomovky. Prostě je to vše o nemalých mikrotransakcích a získávíní dat uživatelů jak píše Standa. Mě to jinak ESET chytil jako trojana a po odinstalaci jsem měl hlášení malwaru. Nakonec to vyřešil reinstall pc protože nechci přijít o své data nebo v nejhorším o účet bankovní nebo účet battlenetu. Všimněte si když dáte adresu tankiste.cz tak tam přeblikne ruská stránka :-D oni si myslí že jsou lidi fakt tak blbí?
    • No zrovna ty, bys tu odpověď znát nechtěl *3*
  • https://www.youtube.com/watch?v=3ZAHjkfE_Bg&list=UULNh1YUkBGNVVw9Wrji9U7w

    *16*
  • chtel bych se zeptat na test server 8.11 jestli nemate nekdo adresu kde ho mam stahnout,hledal jsem ale marne tak zadam o pomoc , popripade piste na mejl michalveci@seznam.cz
  • Oficiální předměty ke hře World of Tanks na prodej :-)
    http://pc.bazos.cz/inzerat/30346295/Oficialni-predmety-ke-hre-World-of-Tanks.php
    Prodám účet World of Tanks s Type 59 -
    http://pc.bazos.cz/inzerat/30351837/Prodam-ucet-World-of-Tanks-s-Type-59.php

    jarubapot@gmail.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit