Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím poraďte jak mám odlehčit tank :
    • Vyměňte si podvozek.Mělo by být více možností na odlehčení tanků ale já to dělám takhle.Podvozek je klasicky v obchodě
    • ??? moc nerozumím otázce. Má určitou základní váhu, které se nezbavíš. Jakmile přidáš vybavení, je jasné, ža váha stoupne. Jak by jsi ho chtěl odlehčit a proč?
      • Drtic26

        Vyhod posatku

  • jak se mam dostat te hre pomuzete mi ja ani nevim *9*
    • Na webu wotka normálně se zaregistrovat a vytvořit účet,stáhnout a pařit
  • Ahoj - rozšiřujeme řady našeho klanu - vlastní web / soutěže / forum / Teamspeaker3 / Pokud by tě zajímalo více, nahlédni na náš náborák - http://www.bhw.clanweb.eu/
  • Já, ačkoliv nemám nahrano tisíce bitev, musím se ohradit proti diskusim typu- arty je OP Dá mě na jednu ránu. Je to jako vyčítat scoutum jejich rychlost, nebo HTeckam jejich vysoký armor. I když pominu výše zminovany balance public bitev- uvědomte si že karty nejsou jen smrky. Navíc pokud vím má větší váhu množství udělení damage, tak nechápu proč tu někdo řeší killstealy...
    • * že arty nejsou jen enemy, ale i spojenci
  • Chci se zeptat ohledně prodeje těžkého tanku, vrátil jsem ho do obchodu a nevrátili se mi zlaťáky. Je nějaká možnost jak je zjískat zpátky?? Díky za odpověď
  • Hledáme především kamarády, s kterými se sejdeme po práci a poklábosíme. Malé rozptýlení v hektickém životě je zapotřebí.
    Hledáme začínající hráče, kteří chtějí někam patřit a hledají nové kamarády.
    Hledáme zkušené hráče, kteří se chtějí u hry bavit a nikoliv se stresovat.
    Osoby inteligentní, pohodové s věkem minimálně nad 18 let..
    Hráče, co nemají problém si před vstupem zřídit Teamspeaker 3. http://www.bhw.clanweb.eu/?page_id=2
  • Hra Worl of Tanks je velmi dobrá, zábavná, propracovaná, zadarmo a nevím jak bych jí ještě pochválil. Problém je ale s jednou věcí, kvůli které jsem jí přestal hrát a odinstaloval. Vše začlo nevinně. Při otevření Googlu vyhledávače, zadání nějakého výrazu mně Googl stopnul a ohlásil mi, že z důvodu nestandardní komunikace mi byl zablokovaný přástup. Chvíli jsem nad tím bádal a zjistil jsem následující. Hra World of Tanks obsahuje program s názvem WotLaucher.exe - no a světe div se. Antivirák ( ESET ) nic nechytil ale po nainstalování antimalwaru ( Malwarebytes ) se začaly dít věci. Začal se vztekat, hlásit komunikace na ip adresy 98.142.246.105 - což je Canada a pokud se podíváte tak s nechvalným popisem, dále 218.10.86.215 - Čína, netřeba nic dodávat ..... atd. Jelikož mám svá data rád a občas používám interner banku, ihned jsem hru World of Tanks odinstaloval, vymlátil z registrů veškeré záznamy a je klid. Jo jo, ne všechno zadarmo je vždy opravdu zadarmo. Mám své peníze na účtu rád ..... Možná by distributoři hry a její provozovatelé měli věnovat více prostředků na zabezpečení - nebo že by záměr ??????
    • Hochu, jseš hlupák. To co píšeš je kokotina.
  • Nevíte jestli wot jde na na tablet
    • Ano, s WINDOVS, popřípadě konzole. Ale dle mého tablet neposkytne takový výkon.
  • Jaký národ vytvořil tuto hru?
    • Rusové
      • Hoši, blbost !!!
  • prosím nevíte někdo klíč k te hře ja ho potřebuju abych tu hru mohla spustit prosím pomožte mi *13*
    • Blbost, žádný klíč není třeba. Zaregistruj se na worldoftanks.eu, sosni, logni se a hraj ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit