Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepatříme mezi žádné amatéry, ale přece se držíme trochu při zemi. Nepatříme mezi pacienty, kteří u toho vysedávají i za slunečného počasí a honí bodíky až do setmění a přece máme dost najezděno. Jsme klanem, kde jsou především pohodoví hráči, co spolu rádi hrají čety a roty od bažantů do mazáků. Rovněž se účastníme všech dostupných WOT turnajů. Své hráče si pečlivě vybíráme, pokud je někdo arogantní, nafoukaný, či obdobně naladěný, nemá u nás místo. Samozvané chytráky přenecháváme ostatním klanům.

    Hledáme nové kamarády do rot, turnajů o eura a čet - kontakt bohemiaearrior.clanweb.eu
  • Hraju už rok a baví mě to,mám odehráno 8000 bitev.Ti co píšou že to nejde hrát ,tak nesouhlasím jde to!!!!Akorát musej vydržet a trochu se vypracovat na vyžší tier a mít k tomu hlavně vycepovanou posádku a hlavně tank ve fullu.
    A hoši né styl hrrr na něěěě,pak stoupá kouř a vy už jste mimo hru,trochu hrát s rozvahou. *3*
  • výborná hra jen se nedá hrát
  • taky jsem zasáhl tank 8x a on mně ani neslyšel,pak do mně jednou střelil a bylo to
    jestli je tohle přiblížení k realitě tak nevím.asi se někde něco nepovedlo a eště do toho
    investuji své prachy,mám kv1-s.
  • tato hra je až příliš o štěstí, je mi až podezřelé jakým stylem mě to drží v poměrech vítězství a proher na půl na půl. pořád mám statistiky 49% výhry 49% prohry zbytek remiz. Mám pocit že když se dostanu nad 50% výher přijde serie smolných her kdy jsou soupeři neprůstřelní i zezadu a je umění trefit se i z metru. Když mám nad 50% proher, tak prostřelím tank o dvě třídy lepší i zepředu, trefuji vše zdálky v plné rychlosti a sám jsem neprůstřelný. Je to divné, je to snad jen pocit. Napište svoje zkušenosti.
    • Nehrám to dlho, ale máš úplnú pravdu. Myslím, že hra je dosť manipulovaná, a už sa stalo aj to, že ledva nájdem miesto pre tank a do 3 minút je hra prehraná. Strely nepriateľa ma prepárajú. Mám 7 ťažký tank KV-3, je na ňom 8 delo a moje strely neprorazí a neprorazí
    • neni to jen pocit v podstate to tak je
    • Ahoj WOT hraju skoro od začátku, nyní mám za sebou kolem 16000 bitev a opravdu tato hra není o náhodě. Snaž se dostat do klanu, studuj na českých fan stránkách zjisti si něco o hit zones a pak zjistíš, že machr s T 50-2 může sundat nooba v mausovi (pokud by měl dostatek nábojů :-)
      • WoT je nejvetsi sh.t na jaky se da narazit, a rozhodne vysledky neodpovidaji schopnostem velmi casto se stalo ze jsem s ISU-152 300 pene neprostrelit tier 5 z boku(ani se podrobne nebudu o tom kolikrat jsem trefil weakspot a no damage a obracene mel to byt jasny bounce a prostrelil mne jako nic ) tohle se stane skoro vsem a rozhodne ne stejne (nakomu to prida a nekomu ubere)...a ohledne klanu ...v jedne bitve se dva z klanu bavili o artynach a ten jeden proste napsal ze pouziva nejaky programek aby videl artyny drive ze pry je vidi az kdyz do nich narazi tolik asi ke klanum (zkusenost z bitev.. z...y z klanu nekdy neprostrelite ani zezadu i kdyz budete vyssi tier to nema nic spolecneho z hranim jak uz jsem napsal na zacatku nejvetsi sh.t urcite se vyhnout..samozrejme se znazi naverbovat nove hrace na ty keci ale skutecnost je takova že potrebuji cvicne cile kdo nepodvadi tak nic moc nezmuze bude jenom do poctu..... (mam i bitvy z 9 kills) kdyby mel nekdo blby keci na moje schopnosti...jinak 90% bitev ..sance na vyhru 30% a mene mluvi za vse
  • Dostali jsme je, - sám rozstřílím soupeře na maděru, ráží 75 mm, apokalypsa, ale zničené vozidlo má napsaný někdo jiný, stává se vám to taky? *9*
    • dostali jsme je je normální hláška když dáš ránu s damage, to znaméná že mu ubereš HP. Může být hláška typu: dostali jsme je, to to bolelo, zásah atd. nebo třeba nic :-)
      můžeš ubrat tanku 1999 HP z 2000 ale kill za zabití se napíše tomu kdo mu dal poslední zásah, ale NEBOJ on dostává EXPY za 1HP a ty pořád za 1999
      • Orava - on dostává expy za 1 + 500HP. Tj. frag připočítává bonusové XP v hodnotě stejné jakobys danému tanku udělil 500Hp poškození.. *3*
  • WoT je nejvetsi sh.t na jaky muzete narazit..tak za prve hra se da stahnout zadarmo ale bez placeni budete delat jen cvicne cile..mireni - muzete mirit sebelip ale tahle sr.cka si stejne vygeneruje svoji drahu strely ....matchmaking - to se da vyjadrit lehce zadny neni tenhle sh.t ( je drzost tohle brak nazyvat hrou) klidne hodi Tier 4 s \tierem 8 do jedne bitvy ( nemyslim skauty ani artyny) . plus miliony zku.... kteri cheatujou...jako ze je nevidite ani na 2 metry pred sebou nebo ze vas streli zkrz budovu (cheatujou hlavne klany)....musel jsem napsat tenhle koment protoze vsude vidite jak je tenhle sh.t skvely ale je to jen pozlatko..v realu je to ztrata casu..samozrejme kdyz je nekdo znevyhodneny tak to nekoho zase na druhou ztranu necestne zvyhodni.tim je zaruceno ze to bude hodne .... vychvalovat kdo by taky chtel prijit o cvicne cile
    • plně souhlasím, občas vyjedu s T-50 ve IV tieru, ale při bitvě jsem se samými
      osmičkami, šance něco prostřelit se rovná nule, pouze mě to nasere !!!!
      Nebo zajíždím za barák kde je soupeř, vjedu tam a nic a on na mě vyjede zezadu úplně z nepochopitelné strany a tak bych mohl pokračovat.... Mám odjeto kolem 2000 bitev a rozhodl jsem se na tu sračku vykašlat
    • Promiň, ale to¨co tady říkáš je jenom čistý komplex. Já do hry neinvestoval ani halíř tak nějak mi to jde. I přesto, že se považuju za lamu. Nebudeš tomu věřit, ale já jí i zadarmo stáhl. Jestli jsi však myslel náklady za net, tak to potom jo. To se ale do toho obvykle nepočítá ;-)
      • jsi dost mimo.. ja jsem napsal ze ten sh.t se da stahnout zadarmo (placenim jsem myslel menu kterou nakoupis za real prachy - na gold naboje...ale pro nekoho kdo ten sh.t OPRAVDU HRAL by melo byt jasne jak jsem to myslel) spis mi to prijde na nekoho kdo o tom nic nevi -proc by nekdo takovy prispival do diskuze ????.. nekdo kdo ma celkem dost bitev s 4 a vice killy ( damage kolem 2000 s tier VII i proti osmickam..best 5200 s ISU) ma nadprumerne schopnosti..ale nebudu proto ten sh.t vychvalovat (je jasne videt v bitve i v zaznamech ze strely litaji jinde nez mirim ..nekdy nejdou videt vubec ??????? nekdy je nemozne prostrelit tank-videa na youtube- to je proste fakt) takovyhle sh.t co jsi napsal ty pisou nuly co jsou za to placeni..a nejenom ja jsem zjistil ze tenhle sh.t nestoji za nic,ale samozrejme ze s tim uz nechteji mit nic spolecneho proto je nezajimaji ani diskuze... zkusenost jasne rika, ze kdyz bude 99 komentaru super a 2 negativni ty negativni jsou pravdive, overeno na mnoho hrach..ale kdyz te to tak bavi tak to hrej a nechod na diskuze.. a pro toho dementa nad tebou jak uz jsem v clanku uvedl mam dost killu(často mi chodili i pozvanky do klanů) takze neschopny jsi tak akorat ty .. na co jsi se zmohl jsou akorat kecy jak zneverohodnit ten muj clanek ..kdyz jsi takovy fanda tak jsi mel napsat co te na tom tak bavi.. kvuli takovym damantum jako jsi ty asi obetuji cas a udelam video se zaznamy z bitev ..tam bude jasne videt kdo mluvi pravdu a kdo si lize ty kecy z rite ( z pochybnych duvodu)
        • Když máš problém se střílením a moc ti to nejde tak to není hrou. Bude to asi tou součástkou mezi PC a klávesnicí.Měl bys dřív než něco začneš pomlouvat zauvažovat o svých hráčských schopnostech!
        • Hele, nevim teda jak velky lamak si kdyz si to hral, do hry sem nedal jeste ani korunu, a ve vetsine bitev dam vice jak 3 killy, staci spravne mirit, a jestli ti proste nejaka hra nejde tak mas drzet h*bu, a neurazet lidi a hru kterou maji radi, to ze sou lepsi jak ty neznamena ze cheatujou nebo hackuji
          PS:nevim jak ty ale me strely litaji docela pekne, mas chvilku sedet a ne strilet jak silenej pistolnik v UT, a kdyz te nezajimaji diskuse, proc sem pises?
    • HAHAHA další ubožák co to nezvládl, svou neschopnost a hloupost se snažíš hodit na nesmyslné lži a pomluvy, jsem rád že už nehraješ :-)
  • Ja moc niesom na hry pre deti okolo 10 rokov... Hra ma nudila a je v nej vela chýb ... Ževraj to hrá 40 000 000+ a na fb to má sotva 300 000 už len to hovorí o veku hráčov .. Maniaci a zavisláci na tanky :D radšej mi nič nepíšte
  • prosim pošletemi potvrzaci kot na World of tanks
  • *16* *16* *16* *16* *16* *9* *8* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *1* *1* *1* *15* *2* *14* *5* *5* *10* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *8* *8* *8* *9* *9* *9* *9*
    • to ma byt jako co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší