Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, to je jeste dozvuk toho, ze Kinect mel byt nevypinatelny, takze trvale mu vyhradit cast vykonu se jevilo jako rozumny napad pro dosazeni plynulosti. Ale jestlize konect neni uz povinny, pak je hloupe tim vykonem plytvat kdyz muze byt vyuzit ve prospech her. Microsoft musi mit horke chvile a prekopava celou architekturu na posledni chvili, obavam se, ze z pocatku XBox nebude moc stabilni system.

    A co se tyce rozliseni, rikam to porad, na televizoru je HD rozliseni naprosto dostacujici, lidi se dodnes bezne divaji na DVD (coz je dokonce SD signal) a netresou se z toho odporem a neutikaji si kvuli tomu houfne kupovat bluraye. HD je oproti tomu zlaty a v neproste vetsine obyvaku nebude pro pozorovatele rozdil mezi HD a Full HD pozorovatelny, zvlaste u pohybliveho obrazu. Full HD je u konzoli zbytecna marnivost a plytvani vykonem, ktery muze byt vyuzit pro uzitecnejsi veci.
    • Jack1947
      Dostacujici HD rozliseni ? Lol , takze k cemu teda filmy v 1080i. Dle tveho tvrzeni, by byly zbytecne a 720p vlastne staci, to tedy nestaci. A kdyz to technologie dovoli, tak by ani stacit nemelo Xbox stabilni nebude ale to ani nebyl predtim, neduhy se vrati a jeste nejake pribudou njn . trny vyvoje jsou ostre, vetsinou se jim jen tak nevyhnou.
      • ucho
        Jejdasek má pravdu. 720p na hraní opravdu stačí. I kvalitativně na filmy. Samozřejmě 1080p je malinko ostřejší, ale u toho hraní na televizi to není příliš velký rozdíl. Navíc abys to FullHD opravdu ocenil, je potřeba mít minimálně 50" televizi a to už je celkem macek, kterého doma nemá každý...
        • Ta ostrost je dana televizorem, kdyz to pustis na hd ready televizoru, tak neuvidis rozdil ani v ostrosti. Na to uz upozírnuji nekolik let, ze lide nešmyslne utraci vic penez za fhd televizory, aby melí ve vysledku horsi kvalitu obrazu, protoze se jim zaroven nechce/nemohou investívat do FHD signalu.
          • ak tv podporuje 1080p tak rozdiel neuvidí len človek s očnou vadou alebo geneticky a mentálne neschopný tieto rozdiely vnímať.
            • tonnymontana
              jj asi tak:) nema cenu se snema hadat. ja od doby co mam filmy v 1080p kvalite, uzivam si je prevelice:) plny velky obraz bez kompromisu. ve 3d to taky pomuze jelikoz pasivni technologie snizuje kvalitu zaznamu aby melo dost kazde oko tzn lepsi jit dolu z 1080 nez 720 :)

              sam mam taky nektere konzole ale clovek co rekne ze pc hraci jsou omezeni ma jasne mentalni retardaci. Vzdyt by ani zadnou hru nemel nebyt pc a to se nebavim jen o historii ale i vyvojarich. uprimne sice konzole obcas pouzivam ale asi jen tak na pc simulatory. cokoliv jineho se mi lepe hraje na pc s poradnym monitorem a mysi
          • Ja mel taky odost horsi obraz na tv ,nez jsem si musel nastavit plny obraz pixel obraz v tovarnim nastaveni je to vypli!A je to videt jak obraz se posunul a je videt vice okoli a treba zdraveni se posunulo vice ke stredu,strom co jsem driv nevidel je videt a je to ostrejsi a odost mene zubaty.Mam sony bravia.
      • Doslova k nicemu, jen to cislo lip vypada a navozuje dojem neceho lepsiho, klasicka marketacka finta :-).
        U pohybliveho obrazu v naproste vetsine obyvaku 720p bohate staci. Stejne nikdo nepozna rozdil a usetreny vykon lze vyuzit mnohem rozumneji.
        • verím, že konzolista zvyknutý na nízke rozlíšenie obrazu i textúr, ktorí mnohdy ani nevie ako hra v 1080p vyzerá, nevidí rozdiel *4*

          A to nemyslím nijak v zlom, aj ja keby som hral primárne na konzole asi by som mal problém určit čo je 720 a čo 1080. Keďže som PCčkár tak mi ale väčšinou ten rozdiel v ostrosti hneď udrie do očí. Ono to súvisí aj s tým, že na lepšie sa zvyká ľahko ale zmenu k horšiemu si človek všimne hneď.

          A filmy ktoré mám v 1080p sú lahôdka a za nič menšie by som ich nemenil.
          • Jestli jš to na me, tak ja nejsem konzolista, hraju i na pc. Osobne si kupuju bluray filmy a koukam na ne na 60" plazme. A predstav si, ze treba moji manzelce je uplne jedno, jestlá kouka na dvd nebo bluray, ji jde o obsah nikoli fírmu. A me v podstate taky, kdyz te film zaujme, tak to stejne nevnimas a kdyz ne, tak nestojá za to s nim ztracet cas. Takze jo, technofilovi to udela z podstaty veci radost, ale prakticky vyznam je maly.
          • TheGGG
            No vidíš, já zas věřím že PCčkář ani nerozezná dobrou hru, kvůli všem těm šuntům z východu co normálně hraje. *6*
        • Tak ja ti nevim, ale chybejici AA a 720p u vetsiny her zpusobuje dost nepekne zubate hrany. Jestli to nevidis, tak to mas fajn, ja to ale vidim.
          A kdyz konzole nezvladne 1080p, tak tezko jeste AA. Takze next gen hry budou vizualne hezci, ale opet kostrbate.
          • O AA jsem nic nerikal, ale je to prave dobry priklad, kdy je obecne lepsi mit HD s AA nez FHD bez AA, oboji je zhruba stejne narocne na vykon. Vyjimkou jsou treba hry se statickou 2D grafikou a spoustou textu, napr. Magic the Gathering, ale u bezne 3D produkce to plati beze zbytku.

            Samozrejme pri neomezenem vykonu je lepsi FHD+AA, ale vykon omezeny je, takze je potreba se racionalne rozhodovat o jeho vyuziti. A u televizoru v naproste vetsine pripadu (do 50" a koukas z 2,5 a vic metru na pohyblivy obraz) neni rozdil mezi HD a FHD nijak zvlast pozorovatelny. Kdyz vykon vyplytvas na FHD, ziskas za hodne penez malo muziky.
      • Nebyl stabilní? Ty myslíš co přesně ? Jako že nestál pevně na místě nebo co :-)?
        • Jack1947
          Asi ho nel spatne postavenej tak mu furt padal, a kdyz jeste se neinstalovaly hry na HDD, tak po padu zadna pr+el - se pretocil laser a skrabl DVD a kdyz ho skrabl ve vrstve s daty tak bylo po parade. *3* Takze asi proto vyzkousel jednou spadl a sel do PS3 radsi, jistota je jistota *15* prece.
  • tak me na telce nevadi 720p.mam v tv funkci plny obraz pixel v tovarnim nastaveni je to vypli.pak je ten obraz mazlej.zapnu tuto funkci a je to kurna rozdil!mam sony bravia.od tematu.akorad me zarazi, mela v tovarnim nastaveni ostrost na 2.ale chce to aspon na 16stupen.pak v uncharted ty detaily dreva atd jsou uzasny.i namonitoru maj ostrost strasne nisko.
  • Uz sa tesim ked to niekto hackne a prida si tolko % kolko bude chciet!
  • No ja nevim. Xbox 360 byl taky papirove slabsi a presto na nem multiplatform hry bezely a vypadali lepe. Nekdy to bylo sotva poznat, jindy ty rozdily byly celkem znacne.
    Na druhou stranu exkluzivky vypadaji jednoznacne lepe na PS3.
    Pravdou ovsem je, ze PS3 zejmena ze zacatku dost trpel tim, ze mel dosti slozitou architekturu, kterou vyvojari neumeli dostatecne efektivne vyuzit. Coz tentokrat neplati, tak jsem zvedav, jak se s tim MS popasuje.
    • GTA 5 je multiplatforma a na PS3 je mnohem hezčí a běží plynuleji než na XBOX 360. Co na to řekneš?
      • Nechci tu obhajovat konzole, ale snazim se byt i objektivni. Malokdo ma doma XBOX 360 a jeste PS3, a pouze ten by mohl srovnavat, ostatni jsou jen vase subjektivni pocity ze hry. A toho, co vidite nekde na netu..
      • TheGGG
        že lžeš, xboxová verze má v průměru o 3-4 FPS více než ta PStrojková. Pravda ale je že grafika GTA V na PS3 je lepší.
        Než mi zase někdo dá bezdůvodně mínuska, toto není z mé hlavy, ale z různých internetových srovnání a analýz obou verzí.
        • Hele trole, je to proto, že na PS3 hra běží jak s disku, tak s BD, a proto je na PS3 rychlejší. U XBOX jede pouze z disku, a proto tam dochází k horší hratelnosti, i když jsou místa, kde hra jde dobré a dokonce má větší FPS, jak píšeš. Taky to není z mé hlavy.
          • TheGGG
            Nějak nechápu to škaredé oslovení, ale jsem ochoten ho přehlídnout. FPS je na xboxu lepší, grafika je lepší na PS3 víc není co řešit.
            • Beru *3* (jenom jsem si ověřoval, jestli si to pořád ty, akorát pod jiným jménem *4* )
        • Jack1947
          Pokud jde jen o par detailu, tak to neznamena ze lepsi. Mozna uhlazenejsi ... to je tak vse. 3-4 FPSje vazne markantni rozdil, to je tak vazne max pro mikromaniaky . *3*
          • TheGGG
            Mno, xboxová verze má na některých místech pomalejší načítání textur, i např. trávník působí ostřeji na PS3. Na PS3 jsou ale o něco větší propady FPS a věř že když ti hra najednou spadne z 30FPS na 26FPS tak to poznáš. Naštěstí to není nijak časté a mohu prohlásit že jak xboxová tak i PS3 verze jsou zpracovány skvěle a dají se hrát bez problémů. Rockstar se od GTA IV naučil s PS3 lépe pracovat a je to poznat, PStrojková verze GTAIV byla bída.
            • Tak skuste v ps3 nastavit v display setingu jen 1080p.treba vam to naskoci v 1080p jak me Far cry 3.A bude to plynulejsi jak v 720p! *4*
            • TheGGG
              V cut scénách jsou propady FPS na PS3 o pár snímků větší.
            • rozdiel sú väčšinou len 2 fps, prepady k 20fps sú na oboch platformách.
      • Jack1947
        To je zvrzeni proti tvrzeni , GTA V. je hezci , no nevim. A Plynulejsi to si taky nemyslim. I kdyz sem nehral PS3 verzi, zase tady to bude vyvolavat jen pochyby...
        • No právě proto, žes to nehrál...

          http://www.eurogamer.cz/articles/technicky-rozbor-grand-theft-auto-5
          • Jack1947
            AA hnidopicch, tohleto je jen jak jiz jsem psal, neco co se da ztravit. A nedelat z toho vedu ze. *4*
  • Napred tvrdi, ze maji cloud power a kazdy Xone je vlastne ctyri Xone v jednom a pak musej pretaktovavat a slibovat, ze nekdy v budoucnu se stane zazrak a pribude 10% vykonu, MS me s Xbonem bavi cim dal vice.
  • Paul_cz
    Docela roztomilé jak se MS neúspěšně snaží zachránit situaci.
  • TheGGG
    Na to že tu počítač schopný dobře rozjed next gen hry má tak 20% lidí je tu slušně nablito. Holt pc scéna žárlivých zakomplexovaných šašků zase perlí. Co se stalo, nemáte dneska co upirátit? Aby bylo jasno nerozjíždím žádný flame, jen adekvátně reaguji na výplody té kopky slámy co máte v mozku.
    • Mozna by ses mistre mel prvne podivat do zrcadla a precist si zpetne tve prispevky v ruznych diskuzich.
      Cilene vyhledavas clanky, ktere se byt jen otrou o tema PC a hned se pod tim clankem svym arogantnim, zabednenym stylem zacnes navazet do pc a pc hracu, k tomu nezapomenes do svych prispevku narvat tunu clishe a generalizovani a to vse zabalis do projevu hodneho zakomplexovaneho ditete, co vidi svet pres hooodne dlouhej tunel.
      Bud se tim bavis a nebo ses opravdu nemocnej. A uprmne miste nevim co je smutnejsi.
      A nez me oznacis za Pckare a pirata, tak ti preventivne sdeluji, ze hraji i na konzolich.
      Ale taky co cekat od cloveka, ktery je schopny vypotit takovou perlu, ze hrani na gamepadu dava hraci realny pocit, ze strelby ze mistre? *1*
      • No ja si skôr myslím keď tu stále vyťahuje peniaze že len žiarli že nemá peniaze na pc tak si kúpi konzolu a potom troluje a hajtuje tých čo peniaze na slušný pc stroj majú :D konzola je fajn a má svoje výhody ale niekomu proste vyhovuje pc tak ho nebudeme urážať :)
      • TheGGG
        ano, jenže na každý můj příspěvek připadá tak 20 které urážejí konzole a konzolisty, to je ale předpokládám v pořádku. Psát sem rozhodně nepřestanu, dokud budou diskuze o konzolových hrách zasv*něny urážkami od PC sr*čů, pak já budu úřadovat na diskuzích o PC hrách. *5*
        • Jenže oni urážejí konzole jen proto že se snimi nesmyslně povyšuješ nad PC platformu. Kamkoliv se někdo podívá do PC sekce najde tam tvoje hanlivé komenty o tom jak je nejlepší hrát na konzoli a že se jí PC nikdy nevyrovná. Kdybys toho nechal oni toho taky nechají, problém bohužel je že ty nikdy nepřestaneš protože jseš malé dítě které když si netahá za pysky pomlouvá a uráži PC platformu a PC hráče. Doufám že až skončíš v pekle tvůj trest bude hrát ty největší konzolové sra*ky co někdo portoval na PC a přitom tě bude do prd*le mrd*t tvůj oblíbenec Bieber.
          • TheGGG
            Ne, šílený PC kult tu byl i předtím než jsem začal poprvé diskutovat, já jsem jen reakce na tuto fanatickou PC bandu. Do mé profilovky je ti houby, tak si sežeň vlastní, nebo nezáviď.
        • Bohuzel mistre, ty ses casto ten, co tyhle hadky vyvolava a to zcela cilene. A pokud umis porozumet psanemu textu (o čemž občas pochybuju), tak si jiste vsimnes, ze jsem zdejsi fanatiky z pc barikady ani sluvkem neobhajoval.
          A pokud si myslis, ze kdyz klesnes na jejich uroven (nebo je stahnes na tu svou? u tebe clovek nikdy nevi), ze tim neco vyresis a nebo snad, ze ses lepsi nez oni, tak se mistre velmi pletes.
          Nejzabavnejsi opravdu je sledovat, jak tady obcas brecis, ze jsou pckari na konzolisty osklivy, pricemz jsem mnohokrat videl, jak si do pohodove diskuse nakracel a rozpoutal si flame prave podobne prizemnimi, zebednenym ai fanatickymi kecy, jako tady nekteri misti vedou.
          Zamet si pred svym prahem mistre, nez tady zacnes brecet a poucovat ostatni. *1*
          • Jack1947
            Taky jsem si to pak nejak uvedomil. ( tak ber to jako , takovou pomucku kdyby nahodou *15*)
            Ty reakce jsou rozbity nebo co ? Dit to bude peknej bordel, kdyz nekdo bude myslet nekoho a pak reagovat na nekoho jineho. Jinak mas celkem pravdu. S tim co si o TheGGG napsal. Je videt ze ctes dost diskuze . *3*
            • Vis mily Jacku, to bude nejspis tim, ze jsem nereagoval na tebe *1* .
        • Jack1947
          A proc se nenaucit psat... neagresivne a nevztahovacne avubec se nebourit kvuli kazde prkotine ?
          Ja si myslim, ze nejsi spatny hoch , a dokazes mit nekdy i normalni nazory tim jak pises "obranne" a zaroven popuzujici komentare na pcckare s cim si sam priznal ( ze na pc taky obas hrajes) jen na sebe balis, vlnu nevole zkus se mirnit. Ze vseho nevysiluj, atp a minuska resit nemusis. Verim ze ty na to mas. Trolluj ale kdyz nechces byt napadan, nesvadej pozornost a proc bys nepsal, psat muzes. Jen pis k veci, a kdyz nekdo napadne konzoly muzes ho odpalkovat i se vsi slusnosti k nemu, zaroven k udrzeni te tve k sobe , nevypadat hned jak hater a jen nekdo kdo , rype do pcckaru sak oni toho nechaj. Kdyz i ty jo. Hodne stesti. *4*
      • Jack1947
        Skoda , ze zrusily povinnou vojenskou sluzbu, to by potom urcite taci jako TheGGG jiste zmenily nazor. *15*
    • Jdi mi raději umýt záchod! Už je zase ucpanej! Ty jsi tu jediný kdo má v mozku slámu, zkus si to opakovat až půjdeš zítra do školky. *3*
      • Jack1947
        A ja tady , budu ted snad usmernovat ? To tezko to je ukol nadlidsky , udelal jsem tu chybu a reagoval defakto zpecetil osud (minimalne tohoto vlakna) Ja myslim ze muzu jit jinam , vy se tady treba klidne povrazdete ale at tu neni velkej bordel. *4*
        • Klid jen se nudím a tak si hraji s dětmi. *3*
          • Jack1947
            Ted s tebou , treba souhlasit pac si spis tim GGG podrizl vetev. *4*
          • TheGGG
            no to potom já se bavím se šimpanzi *3*
            • TheGGG
              ať napíšu cokoliv hate na konzole bude pořád a PC hráči si budou zase pořád hrát na bohy. Doufám že jste se opičky pobavily *7*
            • Tak jsem si precetl tve posty a pousmal se nad nimi .. a muzu jit dal.. *5*
            • Kteří jsou chytřejší než ty. Celkem smutné náhodou!
      • TheGGG
        někdo jako ty by měl mít povinnost nosit špunty ve všech tělesných otvorech, protože je jedno o který se jedná sra*ky tečou ze všech. *6*
        • To si říkej do zrcadla, ne mě.
    • Jack1947
      A nesnazis se zas , je drazdit nahodou *7* ...
      • TheGGG
        Dráždit? Koho? to člověk může dle libosti plivat na konzole, ale jak někdo něco řekne proti PC komunitě hned by ho všichni upalovali. Todle je prostě jen ukázka myšlení dětí. Napíšu něco hrozně cool o toustovačích a jsem frajer mám 20+ a ostatní diskutující mě mají za boha, napíšu něco proti PC a jsem největší bas*ard a troll kterýho by hned měli zabanovat. Jen tak ze srandy jsem si na tuto diskuzi zašel a vidím přesně to co jsem čekal. Hromada zakomplexovaných dětiček kterým poběží watch dogs na 20FPS tu plivají na konzole. Dost smutná ukázka myšlení PC komunity. *11* *11*
        • A to si ako na to prišiel že pc majú len detičky ako píšeš. A predstav si mám doma pc ktorý tie tvoje next-gen konzoly strčí do zadku a zakýva im. Urážať všetkých pc-čkárov na to by ta bolo čo? Keby si radšej robil niečo zmysluplnejšie napr nachystal si veci do školy podľa rozvrhu dieťa :D
        • Problém je v tom, že na konzoli to pojede taky na 20FPS. *1*
          • No 20 fps to pojede ale mozna tak na PS3 XBOX360
          • TheGGG
            škoda že analýzy z E3 prezentací ukazují stabilních 30FPS *3* Nemluvě o tom že u většiny exklusivit se počítá s 60FPS. Jsem zvědavý jestli vám Battlefield 4 poběží na počítačích v ceně 25 000,- na 60FPS jako nám na konzolích v ceně 12 000,-
            • TheGGG
              obávám se worehammere že PC v ceně 12 000,- lepší než next gen konzole nebude. PC v ceně řekněme 20 000,- bude lepší pouze papírově, ale to neznamená že si na něm zahraješ BF4 se stabilními 60FPS na střední detaily. Na next gen konzolích poběží BF 4 na 60FPS s grafikou na úrovni trochu lepších středních detaily které by byly na PC verzi. Mě stačily vidět oficiální doporučené HW nároky na BF4. Zajímalo by mě kolik lidí má kompl takové úrovně.
            • Jack1947
              "útok proti konzolím"... No vis ze jo, ty ses takovej mstitel osamelej hehe , na druhou stranu vzdyt to je fuk . O co je de kdyz mas rad , ze muzes Chranit bezbranne konzole svymi nazory tak prosim, flame to bejt nemusi a jak jsem jiz psal co vynechat i to ponoukani ne. Vzdyt branit se da , i v pohode slusne. *3*
            • Když si koupíš PC v ceně 12 000,- bude to lepší než konzole a na lepší detaily minimálně jako na konzolích 30FPS. BF4 je zatím jen v betě, jako příklad by si ho měl vynechat. Pochybuji, že by na konzole byl o něco lepší. Machrovat s PS3 je směšné. To že si na konzoli hry nestahuješ zdarma (nelegálně) je tvoje blbost.
          • Jack1947
            A ty zas nedrazdi konzolisty, proc by jsme nemohli byt vsichni si rovny aspon tady kdyz ne treba v realu, koho bavi vubec ty zbytecne, flamy a atp... i nejvetsiho trolla to stokrat omilane uz musi evidentne unavovat. Ja jsem pro primeri *4* .
            • TheGGG
              mě to neříkej, já jsem v této diskuzi flame nezačal, jen reaguji na útok proti konzolím
        • Jack1947
          Zbytecne jsem na tebe reagoval, ted jestli tim bude rozpoutana zbytecna diskuze bude to na "moji hlavu" chjo. *9*
          • TheGGG
            Já se s snažím něco rozpoutat? *8* né vážně vaše arogance nezná hranic. Je tu asi tak dvacet komentářů urážejících konzole a konzolisty a ty jsou předpokládám všechny v pořádku. Jedna jediná reakce proti božskému PC a jsem hned za trolla *8* . Todle už vážně není normální
          • Nic si z něho nedělej, jen si nemá s kým pokecat.
  • mimochodem, ja myslel, ze desktop je uz pomalu na vymreni, to uz nedavaj snad ani do kancelari *5*
    • Tjn, pracuje se zasadne na konzolich *5*
      • http://www.pcplanetsystems.com/abc/images/big/CA-ST372BS_LG.gif

        to jako, ze ms vydava desktop za konzoli *5*
  • Vždycky jsem chtěl mít lepší pixely... A 10% to zní opravdu skvěle . *1*

    Btw připomíná to ještě někomu Goo tower z World of Goo? (Now 20% more infinite in all directions)
  • Třeba 30 procent, to je uplně jedno, dokud nebudou tvůrci optimalizovat hry tak, jak se to poslední dobou děje u staré generace ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit