Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a bude tech 10% stacit aspon na watch dogs? *5*
    • watch dogs pojde v 720p a se zhorsenou kvalitou pixelu *3*
  • Hmm, to vypada, ze i z toho mensiho vykonu proti PS4, bylo jeste 10% vyhrazeno na Kinect. A kdyz Buh da, bude to vyvojarum vraceno. To je teda pecka.
  • Vždycky jsem chtěl mít lepší pixely... A 10% to zní opravdu skvěle . *1*

    Btw připomíná to ještě někomu Goo tower z World of Goo? (Now 20% more infinite in all directions)
  • Fakt me bavi jak tu nekteri pisi ze 1080p je k nicemu ze 720p staci ;) Jen aby ty konzole tak spatne nevypadaly. Ja teda hraju pravidelne(ted uz jen na PC) mel jsem jak PS3 tak X360 tak Wii a ta hlavni vec proc jsem se tech konzoli vzdal byla male rozliseni her v malem FPS. Hraju na projektoru a promitam obraz 100" v 1080p a tam je rozdil mezi 720p a 1080p hodne znat! A DVD je nekoukatelne! Nesnasim rozmazane blitky bez AA a jeste v malem FPS.
    • Miserius
      100" *1* To musis sedet tak 10 metru od toho aby jsi vubec něco viděl *2* Enjoy
      • zorný úhel roste exponenciálně ;)
      • sedim 4m a je to vic nez dobry. lepsi nez zmourat na maly ctverecek nekde pred sebou. A ver ze vidim vse co je na platne nemam s tim jediny problem, ale nez rypat zkus si to nejdrive vyzkouset at vis ;) samozrejme je to nejlepsi na auta a letadla. Strilecky radeji hraju s mysi u stolu avsak treba Fallout 3 a NV jsem hral na projektoru.
    • Mel jsem monitor 60hz a to jsou rozmazany blitky.Na 120hz 3d lg monitoru uz gt5 vypadalo moc pekne.Kamos ma sony monitor delany pro ps3 240hz.To je obrazek panove!Asi nej co jsem z 24 monitoru videl.
      • A co byl ten 60Hz monitor zac? nejaky TNko? LG 120Hz 3D je urcite TN panel tudiz barvy naho*no = blitka zadruhe jakmile to jedes ve 3D jede ti to stejne 60Hz pro jedno oko takze to lepsi o moc nebude. Kazdopadne at mas sebe lepsi zobrazovaldo tak do 40" z dalky dejme tomu 720p dobry pro vetsi nebo sezeni z blizka jedine 1080p a lepsi. Na praci a hrani za stolem mam 24" IPS HP panel 1920x1200 a predstava ze na nem neco pustim v mensim rozliseni kdy to mam max 1m pred oblicejem je otresna.
  • No, to je jeste dozvuk toho, ze Kinect mel byt nevypinatelny, takze trvale mu vyhradit cast vykonu se jevilo jako rozumny napad pro dosazeni plynulosti. Ale jestlize konect neni uz povinny, pak je hloupe tim vykonem plytvat kdyz muze byt vyuzit ve prospech her. Microsoft musi mit horke chvile a prekopava celou architekturu na posledni chvili, obavam se, ze z pocatku XBox nebude moc stabilni system.

    A co se tyce rozliseni, rikam to porad, na televizoru je HD rozliseni naprosto dostacujici, lidi se dodnes bezne divaji na DVD (coz je dokonce SD signal) a netresou se z toho odporem a neutikaji si kvuli tomu houfne kupovat bluraye. HD je oproti tomu zlaty a v neproste vetsine obyvaku nebude pro pozorovatele rozdil mezi HD a Full HD pozorovatelny, zvlaste u pohybliveho obrazu. Full HD je u konzoli zbytecna marnivost a plytvani vykonem, ktery muze byt vyuzit pro uzitecnejsi veci.
    • Jack1947
      Dostacujici HD rozliseni ? Lol , takze k cemu teda filmy v 1080i. Dle tveho tvrzeni, by byly zbytecne a 720p vlastne staci, to tedy nestaci. A kdyz to technologie dovoli, tak by ani stacit nemelo Xbox stabilni nebude ale to ani nebyl predtim, neduhy se vrati a jeste nejake pribudou njn . trny vyvoje jsou ostre, vetsinou se jim jen tak nevyhnou.
      • ucho
        Jejdasek má pravdu. 720p na hraní opravdu stačí. I kvalitativně na filmy. Samozřejmě 1080p je malinko ostřejší, ale u toho hraní na televizi to není příliš velký rozdíl. Navíc abys to FullHD opravdu ocenil, je potřeba mít minimálně 50" televizi a to už je celkem macek, kterého doma nemá každý...
        • Ta ostrost je dana televizorem, kdyz to pustis na hd ready televizoru, tak neuvidis rozdil ani v ostrosti. Na to uz upozírnuji nekolik let, ze lide nešmyslne utraci vic penez za fhd televizory, aby melí ve vysledku horsi kvalitu obrazu, protoze se jim zaroven nechce/nemohou investívat do FHD signalu.
          • ak tv podporuje 1080p tak rozdiel neuvidí len človek s očnou vadou alebo geneticky a mentálne neschopný tieto rozdiely vnímať.
            • tonnymontana
              jj asi tak:) nema cenu se snema hadat. ja od doby co mam filmy v 1080p kvalite, uzivam si je prevelice:) plny velky obraz bez kompromisu. ve 3d to taky pomuze jelikoz pasivni technologie snizuje kvalitu zaznamu aby melo dost kazde oko tzn lepsi jit dolu z 1080 nez 720 :)

              sam mam taky nektere konzole ale clovek co rekne ze pc hraci jsou omezeni ma jasne mentalni retardaci. Vzdyt by ani zadnou hru nemel nebyt pc a to se nebavim jen o historii ale i vyvojarich. uprimne sice konzole obcas pouzivam ale asi jen tak na pc simulatory. cokoliv jineho se mi lepe hraje na pc s poradnym monitorem a mysi
          • Ja mel taky odost horsi obraz na tv ,nez jsem si musel nastavit plny obraz pixel obraz v tovarnim nastaveni je to vypli!A je to videt jak obraz se posunul a je videt vice okoli a treba zdraveni se posunulo vice ke stredu,strom co jsem driv nevidel je videt a je to ostrejsi a odost mene zubaty.Mam sony bravia.
      • Doslova k nicemu, jen to cislo lip vypada a navozuje dojem neceho lepsiho, klasicka marketacka finta :-).
        U pohybliveho obrazu v naproste vetsine obyvaku 720p bohate staci. Stejne nikdo nepozna rozdil a usetreny vykon lze vyuzit mnohem rozumneji.
        • verím, že konzolista zvyknutý na nízke rozlíšenie obrazu i textúr, ktorí mnohdy ani nevie ako hra v 1080p vyzerá, nevidí rozdiel *4*

          A to nemyslím nijak v zlom, aj ja keby som hral primárne na konzole asi by som mal problém určit čo je 720 a čo 1080. Keďže som PCčkár tak mi ale väčšinou ten rozdiel v ostrosti hneď udrie do očí. Ono to súvisí aj s tým, že na lepšie sa zvyká ľahko ale zmenu k horšiemu si človek všimne hneď.

          A filmy ktoré mám v 1080p sú lahôdka a za nič menšie by som ich nemenil.
          • Jestli jš to na me, tak ja nejsem konzolista, hraju i na pc. Osobne si kupuju bluray filmy a koukam na ne na 60" plazme. A predstav si, ze treba moji manzelce je uplne jedno, jestlá kouka na dvd nebo bluray, ji jde o obsah nikoli fírmu. A me v podstate taky, kdyz te film zaujme, tak to stejne nevnimas a kdyz ne, tak nestojá za to s nim ztracet cas. Takze jo, technofilovi to udela z podstaty veci radost, ale prakticky vyznam je maly.
          • TheGGG
            No vidíš, já zas věřím že PCčkář ani nerozezná dobrou hru, kvůli všem těm šuntům z východu co normálně hraje. *6*
        • Tak ja ti nevim, ale chybejici AA a 720p u vetsiny her zpusobuje dost nepekne zubate hrany. Jestli to nevidis, tak to mas fajn, ja to ale vidim.
          A kdyz konzole nezvladne 1080p, tak tezko jeste AA. Takze next gen hry budou vizualne hezci, ale opet kostrbate.
          • O AA jsem nic nerikal, ale je to prave dobry priklad, kdy je obecne lepsi mit HD s AA nez FHD bez AA, oboji je zhruba stejne narocne na vykon. Vyjimkou jsou treba hry se statickou 2D grafikou a spoustou textu, napr. Magic the Gathering, ale u bezne 3D produkce to plati beze zbytku.

            Samozrejme pri neomezenem vykonu je lepsi FHD+AA, ale vykon omezeny je, takze je potreba se racionalne rozhodovat o jeho vyuziti. A u televizoru v naproste vetsine pripadu (do 50" a koukas z 2,5 a vic metru na pohyblivy obraz) neni rozdil mezi HD a FHD nijak zvlast pozorovatelny. Kdyz vykon vyplytvas na FHD, ziskas za hodne penez malo muziky.
      • Nebyl stabilní? Ty myslíš co přesně ? Jako že nestál pevně na místě nebo co :-)?
        • Jack1947
          Asi ho nel spatne postavenej tak mu furt padal, a kdyz jeste se neinstalovaly hry na HDD, tak po padu zadna pr+el - se pretocil laser a skrabl DVD a kdyz ho skrabl ve vrstve s daty tak bylo po parade. *3* Takze asi proto vyzkousel jednou spadl a sel do PS3 radsi, jistota je jistota *15* prece.
  • Konecne konzole ktera bude mit kvalitni pixely!
  • Třeba 30 procent, to je uplně jedno, dokud nebudou tvůrci optimalizovat hry tak, jak se to poslední dobou děje u staré generace ...
  • Zdá se mi že pořád jenom vršej lži aby dohnali konkurenci, Sony totálně MS rozstřelilo v pre-launchi. Totálně zoufalý a neřízený PR rozjezd Xbone byl skutečně zoufalý :D pak se snažej to hasit takovejhlema nesmyslnejma oznámeníma :D Mám x360, naprosto super, ale kvůli tomuhle PR failu od MS nejspíš půjdu do PS4. MS nevěřím ani co se za nehet vejde :p
  • mimochodem, ja myslel, ze desktop je uz pomalu na vymreni, to uz nedavaj snad ani do kancelari *5*
    • Tjn, pracuje se zasadne na konzolich *5*
      • http://www.pcplanetsystems.com/abc/images/big/CA-ST372BS_LG.gif

        to jako, ze ms vydava desktop za konzoli *5*
  • Ps.Prosim vzkaste panum v sony at neco udelaj s tim internetovim prohlizecem,uz me nejde natom poradne psat,je to strasne pomali,zamrza mi kuli tomu ps3 a furt pipa,nez se vypne,a nejde otvirat mail!!!Pritom stahovani her frci nadmiru spokojene.Jak se neprestane tocit kolecko v pravem rohu v prohlizeci tak je to v haji!!!
    • Jedna malá rada do života. Vypni Ps3 a jdi se učit gramatiku. To co píšeš je opravdu děsný *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit