Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    Proč mi to obrazově připadá jak telenovela? Telenovely taky natáčí v 60 FPS? o.O (nesnažím se trollovat, vážně mi to ta přijde)
  • YT je poslední dobou hrozne otravny jak tam porad skačou ty reklamy
  • človek to bude porad videt v 25fps protože víc lidske oko nezvlada
  • flash789
    ani jedno video není nijak dulezite, když bys do konce života uz zadne nevidel, tvůj život by byl uplne stejny...u FB mozna ne, pac spousta náctiletých pipin by sla spachat sebevraždu..tam by se muselo opatrne:)

    PS: ale jo, nektera videa jsou zajimava..mas pravdu..
  • Jack1947
    To zas ne na YT jsou občas i zajímavá videa. *4* Proti FB nic nemám to at klidně zruší ale věřím že několika pár jedincům by se asi rozpadl ten virtální svět i kdYž ehm... ( jsou to avatáři).
  • Gordar
    Sakra, můj počítač to nestíhá :'(
  • Logické jako ananas.
  • flash789
    kdyby youtube zrusili uplne vůbec by mi to nevadilo a mohli by s tim vzit i facebook, hned by byl na svete vetsi klid:)
  • nicméně to je sice chválihodné ale ten další ultimatní přídavek co s tím má též přijít z toho nejsem moc nadšen. Mylím tím jak chce google zpoplatnit Youtube a to konkrétně veškerý audio obsah... to bude teprv sranda..
  • Používej Chrom jak logické že ?
  • protoze na 60fps potrebujes cca 2,5* vic mista na serverech.
  • PravyMonty
    Ale vždycky šlo nějak udělat, aby video na Youtube šlo přehrát v 60 fps, např. když natočíte video v 60 fps, 2x ho zpomalíte, nahrajete na Youtube, a pak už jen stačí, aby si divák nastavil dvojnásobnou rychlost.
    příklad: https://www.youtube.com/watch?v=vsTJbmTbvGs
  • A hlavne ti sasco na YT chystaji ultra totla mega cenzuru to uz nikdo nenapise
  • Phillios191
    25 vs 60 pozná každý.
  • díval jsem se na video experimentální kde se hrál titanfall v 60 fps přepnul jsem do cele obrazovky dal 1080p a rozdil jsem nepoznal vubec.
  • Phillios191
    Paráda, jako tvůrce tohle určitě uvítám, 25 fps je dneska slabota, ono by stačilo klidně i cca 40 fps.
  • To je fakt znát takhle to vypadá jako film ,pecka jenom se divím proč tuhle funkci neměl youtube už dřív

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit