Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic proti, ale zahraj si nějakou FPS hru na 30, 60 a 120 FPS a nesrovnavej plynulost obrazu ale jak jak ta hra reaguje, na 120 fps to maš bez skoro bez latenci a ať si říka kdochce co chce rozdil to je velky..
  • http://frames-per-second.appspot.com/

    Schvalne si srovnej 25 a 60 fps bez bluru. *3*
  • Jack1947
    Děkuji za info. *4* Já jsem to nevěděl a myslel si že vážně reklamy neblokuje jen ty klasické ano ale néé ve videích. Ještě jednou díky. *4* Zdá se mi že jsem měl odškrtnuté "povolit některé nerušivé reklamy" takže v tom by mohl být zakopán pes. Zdá se. *3*
  • 2:Zod jednou mozna budes mit zenu, pak az se poprve dotknes zenskych prsou mozna to i ty pochopis....
  • Meles stejny p.coviny jako ten id…ot co ho mas v profilu ... PC na urovni konzoli se prodava ve frcu za par stovaku ....
  • Nj, tupec jako ty samozrejme nemuze mit ani paru o tom, ze u her vubec nejde o FPS ale o latenci reakci. Pokud bude mit hra rock stable 25FPS, tak nebude mit vubec nikdo vubec zadnej problem ...
  • Podpobny voly jako ses ty zeru ... Naha zenska vypada rozhodne 1000x lip, nez neci seknuta smradlava hnata ... (coz by sis zaslouzil uz jen za ty kecy)
  • Argumentace realitou? Možná by si mohl zkusit si dát na sebe několikakilovou výstroj včetně helmy. To až to budeš hrát na tom gamepadu, určitě to bude reálnější než jen tak v tričku.
  • Tobě možná. A jak na co.
  • Jack1947
    Titanfall nejsi voják s 100kg výstrojí ale obyčejnej pěšák s autoaim pistolkou a samopalem (brokovnicí) jinak máš titána takže ne a potřebuješ se pohybovat rychle abys skákal po zdech atp... to by s 100a více kg výstrojí těžko šlo. *3*
  • Keyz
    Zapomněli na http://www.liveleak.com/
    Tam je to co na YT není. Dobrá služba.
  • ano, ale proč se musím koukat na chlapské kozy na veřejnosti i když nechci ale ženské musí být zahalené, v čem jsou horší než ty mužské, protože jsou větší? protože slouží ke kojení? sám nevim
  • to že neexistuje je tvuj nazor ale existuje neco jako verejne pohoršení a musíš respektovat jestli se nekdo nechce (z presvedcení) na to koukat. schvalne si zkus dat na verejnosti dole kalhoty, skončil bys ve vezeni
  • Bůh neexistuje a komu ukáže prsa je zcela jistě soukromá věc té ženy
  • Protože by pak ženský neměli na čem vydělávat v době krize, každý by je znal.
  • Phillios191
    Ještě by mohli umožnit uživatelům změnit svou URL, jelikož to je celkem triviální věc a ocenilo by to tak cca 90% uživatelů.
  • fps jaou na gamepaydu pri 30 fps mnohem realnejší než s myší a pri vyšším fps. mluvím na základe svych zkušeností z armády
    pravda, pokud chceš delat quickscope a davat headky pri otočce z výskoku tak ne, ale to nema s realitou nic společného
  • rozhodl o tom Buh. az jednou budeš mít ženu nebo dceru pak se budeme bavit o tom jestli si prejes aby ji nekdo očumoval prsa.
  • TheGGG
    tvl. ty nevíš o cenách pc nic. Next gen kompl minimálně za 20 000,-. Za 10 000,- nedáš pomalu ani old gen. A PC na úrovni next gen má tak 20% hráčů, to je fakt.
  • TheGGG
    30fps úplně úplně stačí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit