Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • človek to bude porad videt v 25fps protože víc lidske oko nezvlada
      • hahahahahahahahaha
      • Budem dúfať, že si to nemyslel vážne *7*
      • MickeyMutant
        Teď jsi narazil hlavičkou na hřebíček. Pošli to jako zlepšovák do EA, Sony, Bethesdy, Activisionu, Valve a Peteru Jacksonovi na Nový Zéland. To by bylo, aby ti aspoň někdo nepřiklep odměnu za úspory ve firmě.
        • a ty pošli zlepšovák do hollywoodu at začnou točit filmy ve víc než 24 fps *1* *1*
          • Jack1947
            Točí, záleží na správné kompresy a bitrate...
          • Asharak
            Už začli, měli by jsme mu asi zatleskat *2*
            • Jeden kousek jsem už viděl a vypadá to velmi zajímavě (tím ale nechci říct, že dobře) max má trochu o těch kyblících pravdu.
            • A vis proc? Protoze 3D uz neni dost khuull, takze vymastencum je treba predhodit jinou kravinu ...
            • a davaji k tomu v kine i kbeliki? kdyby prislo lidem nevolno
      • Konzolistů asi ne.
        • TheGGG
          škoda že 80% pcčkářů se spokojí s 30fps. Jen zde na games hrají všichni se 120 *6* moc zejímavý
        • tak zaleží jak rychle se pohybuješ ve vztahu k okolnímu prostredí, když jedes hodne rychle tak možna jo, ale pri normalni chuzi je to jen cca 24 fps
      • Asharak
        Lituji lidi kterým oči nezvládají víz než 25 fps *1*
    • Používej Chrom jak logické že ?
      • Logické jako ananas.
  • Keyz
    Jak tam někdo napsal:

    24 FPS for true cinematic experience! #ConsoleMasterRace!
    *15*

    - Jinak super. Další možnost volby jak to udělat. Hlavně konečně lidé uvidí jak debilní byla ta videa s názvem 60FPS vs 30 FPS. když YT neuměl 60 FPS...
    - To BF vybrali blbě. Mnoho nehraných ukázek kde to nevypadá tak dobře. Jakmile tam bude čistý záznam akce z nějaké hry, pak to bude nejlépe zřetelné.
  • jendabek
    K tomu úvodu, že video na internetu = Youtube, se mi chce říct jen - bohužel.
    A možná bych to rozšířil na: video na internetu s artefakty, zmatenými komentáři, otravným napojením na služby Googlu, debilním ovládáním, kde nesmí být ženské ňadro, ale s vojáky střílející zajatce do hlavy není problém = Youtube.
    Technicky kvalitní video na internetu bez reklam, ale s jistými omezeními = Vimeo.

    Co se týče 60fps, tak to by mě vzrušovalo někdy před 10 lety, v dnešní době spíš nechápu, proč tam ta možnost dávno není.
    • Keyz
      Zapomněli na http://www.liveleak.com/
      Tam je to co na YT není. Dobrá služba.
    • proč by meli byt ženske nadra na yt? *8*
      • a proč by neměly? a kdo vlastně rozhodl, že mužské kozy se ukazovat můžou a ženské ne?
        • Protože by pak ženský neměli na čem vydělávat v době krize, každý by je znal.
        • rozhodl o tom Buh. az jednou budeš mít ženu nebo dceru pak se budeme bavit o tom jestli si prejes aby ji nekdo očumoval prsa.
          • Podpobny voly jako ses ty zeru ... Naha zenska vypada rozhodne 1000x lip, nez neci seknuta smradlava hnata ... (coz by sis zaslouzil uz jen za ty kecy)
          • Bůh neexistuje a komu ukáže prsa je zcela jistě soukromá věc té ženy
            • 2:Zod jednou mozna budes mit zenu, pak az se poprve dotknes zenskych prsou mozna to i ty pochopis....
            • ano, ale proč se musím koukat na chlapské kozy na veřejnosti i když nechci ale ženské musí být zahalené, v čem jsou horší než ty mužské, protože jsou větší? protože slouží ke kojení? sám nevim
            • to že neexistuje je tvuj nazor ale existuje neco jako verejne pohoršení a musíš respektovat jestli se nekdo nechce (z presvedcení) na to koukat. schvalne si zkus dat na verejnosti dole kalhoty, skončil bys ve vezeni
  • A hlavne ti sasco na YT chystaji ultra totla mega cenzuru to uz nikdo nenapise
  • Phillios191
    Ještě by mohli umožnit uživatelům změnit svou URL, jelikož to je celkem triviální věc a ocenilo by to tak cca 90% uživatelů.
  • To je fakt znát takhle to vypadá jako film ,pecka jenom se divím proč tuhle funkci neměl youtube už dřív
    • Asharak
      Mylsím že jako film to mělo vypadat spíš předtím :D
    • protoze na 60fps potrebujes cca 2,5* vic mista na serverech.
  • Zayl
    No ačkoliv zrovna u videí je mi FPS poměrně šumák, přijde mi humorné, že YT je víc "next-gen" než slavné konzole.
    • TheGGG
      hodně her na next gen běží na 60fps. A ty co běží na 30, stejně rozjede na PC v lepší kvalitě tak 25% hráčů. PC MASTER RACE tady na games samozřejmě hraje na 6 let starých komplech se 120fps na ultra ve 4K. *6*
      • Styx
        Hraješ to rádoby na next-genu v 720p (xbone) a jseš nadšenej že to běží na 60fps , vyloženě zázrak . Akorát tedy nevim zdali brečet nebo se smát . V době obřích obrazovek se hraje na konzolích neustále ve stejném rozlišení a přitom pcčka už začínaj pomalu ale jistě přecházet na uhd / 4k
        • TheGGG
          Který ty chytrolíne? Kompl na úrovni next gen má tak 20% lidí. Já osobně znám dost PCčkářů a všem stačí 30fps a maximálně 1080p. Novej wolf běží na PS4 v 1080p na 60fps, ale aj těch 30fps by stačilo. Zvláštní že lidi co hrajou na 4k se objevují zásadně jen tady na games, nebo na nějakých těch HW on*nistických stránkách.
          • Co je to komp na urovni nextgenu? ako cpu je tam prdave 8jadro taktovane na 1,6ghz s tragickou architekturov, ktora ma vykon ako ARM procaky, cize kazdy, kto ma minimalne 6rokov stary C2Q, tak ma vykonnejsi cpu. Co sa tyka grafiky, je tam nieco na urovni 7850, co je vykonovo na urovni 560ti s tym jadrom z 570gtx. Cize nextgen ako moja rit. A to su specifikacie PS4, taky xbox je este o 25% slabsiii.. *6* *6* *6*
          • GGG je zapskly konzolista, nas*any na cely svet ze mu rodice nekoupili PC, tak si mysli ze dobry PC nikdo nema. *5* Pritom si staci najit praci.
          • Spades
            Ty hovnivále tady jde o to, že PC do 5ti let přejde na 4K úplně, a konzole budou furt mlít hubu na 720p, protože když TEĎ nemají všechny hry na 1080p s 60 FPS tak to určitě za 5 let nebude lepší.

            A PC na úrovni next-genu má aktuálně každej hráč. Komp na úrovni PS4 seženeš za 10k úplně v pohodě. Stačí ti nějaká i5ka a GTX 760
            • Meles stejny p.coviny jako ten id…ot co ho mas v profilu ... PC na urovni konzoli se prodava ve frcu za par stovaku ....
            • TheGGG
              tvl. ty nevíš o cenách pc nic. Next gen kompl minimálně za 20 000,-. Za 10 000,- nedáš pomalu ani old gen. A PC na úrovni next gen má tak 20% hráčů, to je fakt.
          • Styx
            To je teda fantazie že na tom běží pár her ve full hd . Taky ti nikdo neřiká že mi to nestačí ale v roce 2014 by to měl bejt standard
      • Ferrari neni rychlejsi nez trabant, protoze ho vlastni jen par lidi. *5*
  • tomocz
    Proč mi to obrazově připadá jak telenovela? Telenovely taky natáčí v 60 FPS? o.O (nesnažím se trollovat, vážně mi to ta přijde)
    • ucho
      je to asi o zvyku, taky mi to přišlo na televizi nepřirozené a okamžitě jsem to dopočítávání snímků vypl
      • Keyz
        Na TV a s HW který neumí 60FPS je problém to dopočítávání. To je hovadský efekt... Jak to někdo může používat mi není jasné. Dopočítá to nějak něco co tam není apod.

        Jo kdyby to fungovalo... Mám sra*ku PC zapnu a jede vše 60/120 FPS. Super :)
        • TheGGG
          ty si k*kůtek, jakých 60fps? Uvědomuješ si že všechny filmy i všechno televizní vysílání běží na 24fps. Každá TV když si ju připneš k PC umí 60fps, ale je ti to stejně k h*vnu, pokud nehraješ hry.
      • tomocz
        to je pravda, z LCD u příbuzných z toho mívám stejný pocit...
  • Jen aby pořád neblokovali a nemazali videa, jak u nich bývá zvykem...
  • Phillios191
    Paráda, jako tvůrce tohle určitě uvítám, 25 fps je dneska slabota, ono by stačilo klidně i cca 40 fps.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit