Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všichni tady z toho děláte slávu a přitom si radši u péčka vyhoníte rampouchy blbci
    • TheGGG
      Si nějaký frustrovaný, že ty už sis dlouho nevydlachnil bobše?
    • Spades
      Však až přejde p*rno na 60 FPS.. to bude teprve něco :D
    • Redakce udělí tomuto hulvátovi 3 denní ban za "Publikoval jste nevhodné příspěvky", jinak z vás budou fašisticky komoušský pokrytci, kteří udělují bany jak se jim zlíbí.
    • Asharak
      A kdo ne.
    • Podle sebe soudím tebe?
  • flash789
    kdyby youtube zrusili uplne vůbec by mi to nevadilo a mohli by s tim vzit i facebook, hned by byl na svete vetsi klid:)
    • TheGGG
      nemáš 500 přátel a tak brečíš, hahaha
    • Jack1947
      To zas ne na YT jsou občas i zajímavá videa. *4* Proti FB nic nemám to at klidně zruší ale věřím že několika pár jedincům by se asi rozpadl ten virtální svět i kdYž ehm... ( jsou to avatáři).
      • flash789
        ani jedno video není nijak dulezite, když bys do konce života uz zadne nevidel, tvůj život by byl uplne stejny...u FB mozna ne, pac spousta náctiletých pipin by sla spachat sebevraždu..tam by se muselo opatrne:)

        PS: ale jo, nektera videa jsou zajimava..mas pravdu..
        • Jack1947
          Vidíš zas tak zlé to s ním není... *4*
  • Gordar
    Sakra, můj počítač to nestíhá :'(
  • TheGGG
    LoL To si zas zdejší PC MASTER RACE bude nalhávat že pozná rozdíl *7* . No jde jim asi o ten pocit, vsugerujou si že je to plynulejší a sou spokojený. Pak zapnou nějakou hru a budou hrát hry v 30fps, ostatně jako většina pc hráčů.
    • nic proti, ale zahraj si nějakou FPS hru na 30, 60 a 120 FPS a nesrovnavej plynulost obrazu ale jak jak ta hra reaguje, na 120 fps to maš bez skoro bez latenci a ať si říka kdochce co chce rozdil to je velky..
    • Keyz
      Mělo by se banovat za šířen jasných lží. Jinak to bude pořád dokola. Někdo napíše jasnou lež chytnou se toho ostatní a pak se to smaže.
      Rozdíl lze objektivně poznat. Na internetu je o tom řada faktů a článků a demonstrací. Není co řešit. Jestli je co řešit, prokaž jasně opak. Odborníci přes techniku si rádi přečtou tvojí práci *3*.

      Zrovna u toho titanfall to je dobře vidět. Rychlopalné zbraně jsou konečně opravu rychlopalné *15* bez zpomalených záblesků apod. I ten pohyb je dobrý a ne jak 100kg medvěd. Netřeba psát další věci. Když je zde video a lze to konečně porovnat se starým záběrem na YT.
      • akorát že voják s výstrojí skutečne váží kolem tech 100kg
        • Jack1947
          Titanfall nejsi voják s 100kg výstrojí ale obyčejnej pěšák s autoaim pistolkou a samopalem (brokovnicí) jinak máš titána takže ne a potřebuješ se pohybovat rychle abys skákal po zdech atp... to by s 100a více kg výstrojí těžko šlo. *3*
        • Keyz
          Jistě zrovna v Titanfall to je zcela podle pravdy aby to dávalo smysl *15*
      • Jack1947
        Hele, poslední dobou nedokončuješ některá slova... opravdu atp... čím to? šířen.. jen se ptám *7*
    • Nepamatuju se, že bych hrál nějakou hru jen v 30 fps.
      • TheGGG
        znám hodně PCčkářů a všem stačí 30fps. Stejně tak na různých poradenských fórech (např. i diskuze na steamu) většině PChráčů stačí 30fps. PC MASTER RACE na games samozřejmě hraje na 120fps.
        • Asharak
          Se 144Hz monitory *5*
          • TheGGG
            tak určitě, napsat to rozhodně můžou.
    • Jack1947
      Já rozdíl vidím že se ty videa více trhají než normální videa... proč je zase dráždíš? tebe to snad baví ne. Achjo. nepoučitelný a nepoučitelný... *7*
      • TheGGG
        počkat, který videa se víc trhaj, nějak to nemohu z tvé věty pochopit.
        Jak by řekl starej zm*d Komenský. "Interpunkce je důležitá sm*adi."
        • Jack1947
          Tyhle 2 co jsou v článku hlavně ten BF:Hardline to je hezké sekání... Titanfall už je trochu lepší no.
          • TheGGG
            Takže obdobně negativní názor. BTW: používej chrome, ostatní sou mr*ky.
            • Hle Jacku, zkus zmacknout ve FF ctrl+shfit+P a mas to samy *2*
            • Jack1947
              Né díky, já už jsem na FF několik let vyhovuje mi. *4* Operu/Chrome leda tak na prohlížení bez ukládání cookies... a historie. *4*
  • YT je poslední dobou hrozne otravny jak tam porad skačou ty reklamy
    • TheGGG
      s adblockem o žádných reklamách nevím, jen se směju jak mě na některých stránkách prosí abych ho vypnul, že potřebujou prachy na reklamu. LoL *5*
    • kdo ma min jak 40 let a neumi si zapnout adblock avypnout ty bubliny kolem je marnej. Delaji to vsichni adbloku tezsi a tezsi, ale furt to funguje.
      • Jak používám adblock, tak jsem zjistil, jak mě outdoorová reklama neuvěřitelně vytáčí, takový ty trapný plakáty, billboardy a videobillboardy. Za to by měly ty kdo to povolují pověsit za bradavky do průvanu.
    • ADblock je tvůj kamarád *3*
      • Jack1947
        Dobrý no, ale ne na videa tam bohužel pozbývá na funkčnosti. *9*
        • to si nejsem jistý, podle mě je to jako na twitch.tv tam taky AdBlock reklamu rozpozná, nebo mám opravdu jen hodně velkou kliku, ale reklamu jsem neviděl tak dlouho že jsem skoro zapomněl že tam jsou
          • voni rozeznají jesli si socka a vubec mužeš neco koupit (nabouravaji se ti do internet bankingu a pod.) tak pochopitelne kdo nema penize tak nema ani reklamu protože smyslem reklamy je prodat zboží.
          • Jack1947
            Asi si klikař, já reklamy bohužel mám *9*
            • ringmancz
              mám adblock plus a na Youtube jsem neviděl ani jednu reklamu
    • flash789
      poslední dobou? pokud vim jsou tam leta:)
      • Asharak
        Mě přijde že jsem tam dlouhou chvíli žádnou reklamu neviděl.
        • Možná sis updatoval prohlížeč ale nikoli doplněk pro blokování reklamy, takže ti přestal fungovat. Mně se přesně tohle stalo.
          • Jack1947
            Děkuji za info. *4* Já jsem to nevěděl a myslel si že vážně reklamy neblokuje jen ty klasické ano ale néé ve videích. Ještě jednou díky. *4* Zdá se mi že jsem měl odškrtnuté "povolit některé nerušivé reklamy" takže v tom by mohl být zakopán pes. Zdá se. *3*
        • zadny reklamy na youtube nejsou,pokud pouzivas adblock plus,coz je dneska snad uz standard vsech prohlizecu...
          • Pravdu dis, ale jen castecne ... jeste musis v adblocku odskrtnout checkbox ... "povolit nerusive reklamy" ... kde si google (youtube mu samo patri) zacaloval vyjimku na svy svinstvo. Jop, a pak taky jeste musis povypinat primo v konfiguraci yt co se da.
          • Jack1947
            Fakt? to jsem netušil, já je tam mám takoví ty nepřeskočitelné asi je třeba provést upgrade.
        • Jack1947
          Je tam vždy když jí nejmín čekáš. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit