Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicméně to je sice chválihodné ale ten další ultimatní přídavek co s tím má též přijít z toho nejsem moc nadšen. Mylím tím jak chce google zpoplatnit Youtube a to konkrétně veškerý audio obsah... to bude teprv sranda..
    • ne warez tam zustne. Jen os warneru a spol. *8* Prej nezacnou mazaci orgie. Ale to prijde.
  • mne osobne je teda z toho špatne, 30 fps je mnohem lepší a bral bych i mene
    • Asharak
      Nejlépe vyměnit video za obrázky *7* iukwim
      • Phillios191
        30 FPS na YouTube není :) jen 25
        • Kopec ludi ma sice iba 25FPS, ale maximum je 30FPS (29.97FPS). Si daj vyhladat 30FPS a urcite najdes nejake GoPro nahravky, kludne aj par rokov stare.
  • Mne by zajimalo proc se nedaj z YouTube stahovat videa ve full HD...
    • FreeRapidDownloader a nastav plugin pro Youtube ať stahuje v rozlišení jaké chceš. Cesty jsou, stačí hledat.
    • Ale daj ... jen si bud musis precist zdrojak ... nebo si na to nahodit nejakej plugin.
    • a freemake to neumoznuje? Ja ho pouzivam uz par let. Nejjednodussi funkcni, nepada, rychlej. Schrousta cokoli, vychrousta na cokoli
  • jindra.veliky
    se mi obe videa sekaji...to mi to jako nestiha PC?

    C2D 2,4 Ghz...
  • To priame podporovanie tvorcov im urcite vadi, pretoze kopec ludi teraz propagovalo Patreon
  • díval jsem se na video experimentální kde se hrál titanfall v 60 fps přepnul jsem do cele obrazovky dal 1080p a rozdil jsem nepoznal vubec.
    • Phillios191
      25 vs 60 pozná každý.
      • Jop, mozna tak nejakej postizenej, protoze to oko neni schopny vnimat. Klasickej film se totiz promita 25FPS a kazdy policko 2x, protoze zdroj blika a 25 bliknuti jeste clovek vnima, jenze monitor/projektor/... neblika, tudiz je jakykoli vyssi FPS zcela nesmyslny.
        • ty vole to sou lidi fakt tak blbi?
        • Ďalší. Zisti si prosím o tom najprv niečo a potom sem píš. Samozrejme, že to oko vníma. Ty snáď hraješ hry v 25 fps? Filmy sa priemetajú v 24 fps, lebo to je limit pre analógovú technológiu a tak sa zaviedol tento štandart. Z nástupom digitálnej technológie, sa samozrejme môže ísť vyššie a už sa aj ide. Hobbit bol premietaný v 48 Fps, aj som na tom v kine bol a predstav si videl somrozdiel a videlo ho celé kino.
          • TheGGG
            hra ve 24fps a film ve 24fps je něco úplně jiného. A hobbit ve 48fps byl jen marketingový blábol.
            • Takže ten rozdiel ktorý každý videl, neexistoval hej? http://www.fandimefilmu.cz/clanek/2172-hobit_hodnotime_48_fps
  • cumpi3
    Rozdíl to je pěkný *4* nicméně se musím přiznat, že počet snímků už mějak netrápí, je-li hra plynulá...takže dnes nemám problém hrát na 30fps s tím, že to nesmí jít nikdy ani zakolísat pod 25...
    • to chcem vidiet akukolvek MP FPS hru, ktoru ti "nevadi" hrat na 30fps a dokonca pri lahodnych 25fps. 30fps je uz problem aj pri AIcku v tazsich hrach.
      • Nj, tupec jako ty samozrejme nemuze mit ani paru o tom, ze u her vubec nejde o FPS ale o latenci reakci. Pokud bude mit hra rock stable 25FPS, tak nebude mit vubec nikdo vubec zadnej problem ...
        • http://frames-per-second.appspot.com/

          Schvalne si srovnej 25 a 60 fps bez bluru. *3*
      • fps jaou na gamepaydu pri 30 fps mnohem realnejší než s myší a pri vyšším fps. mluvím na základe svych zkušeností z armády
        pravda, pokud chceš delat quickscope a davat headky pri otočce z výskoku tak ne, ale to nema s realitou nic společného
        • Argumentace realitou? Možná by si mohl zkusit si dát na sebe několikakilovou výstroj včetně helmy. To až to budeš hrát na tom gamepadu, určitě to bude reálnější než jen tak v tričku.
    • TheGGG
      Tos neměl psat, zdejší PC MASTER RACE neuznává PChráče co nehrají se 120fps.
      • chápu že te štve tech 25 fps na tvym topinkovači
        • TheGGG
          30fps úplně úplně stačí *14*
          • Tobě možná. A jak na co.
    • cumpi3
      a příznávám, že hraju na PC
  • PravyMonty
    Ale vždycky šlo nějak udělat, aby video na Youtube šlo přehrát v 60 fps, např. když natočíte video v 60 fps, 2x ho zpomalíte, nahrajete na Youtube, a pak už jen stačí, aby si divák nastavil dvojnásobnou rychlost.
    příklad: https://www.youtube.com/watch?v=vsTJbmTbvGs
    • kde se nastavuje rychlost. Ja nic nikde nevidim.
      • Spades
        Musíš mít HTML5 přehrávač.
  • ale trošičku jste si nevšimly jak je to zrychlený takže video co trvá třeba 6 minut normál tak v 60fps bude 3 minuty asi tak no !
    • TheGGG
      Přesně tak, proto sou ty dnešní hry tak krátký, protože běžej v 60FPS, nemaj např. 10 hodin, ale jen 5. *5*
      • Ty porty z konzoli?
    • Nie, nie je to nijako zrýchlené, to sa ti iba zdá. Ale to sa zdá každému, takže to je v poriadku. Video bude trvať samozrejme rovnako dlho nech tam dáš koľko Fps chceš. Fps je len počet snímkov za sekundu, čiže pri 60fps máš v jednej sekunde 60 framov. To zrýchlenie videa je len zdanie, pretože v jednej sekunde máš odrazu viac informácií a už sme si zvykli sledovať filmy v 24 fps a videa v 30.
  • lol ... youtube ... pokud chci video fakt zmrvit, tak je to dobra cesta ... to je fakt ... specielne pokud ma nejakej nebozak nahozeny html5 ... ktery pro jistotu yt zvlada jen 720p ... protoze vic prozmenu nezvlada 90% klientu, protoze je to vymysleny tak uzasne, ze to jede ciste pres CPU a optimalizace je tristni ...

    Mno ... 60fps to jiste vytrhne ...
    • E? 60FPS na Youtube zvládne kařdý počítač s grafikou co umí DXVA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit