Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je to komp na urovni nextgenu? ako cpu je tam prdave 8jadro taktovane na 1,6ghz s tragickou architekturov, ktora ma vykon ako ARM procaky, cize kazdy, kto ma minimalne 6rokov stary C2Q, tak ma vykonnejsi cpu. Co sa tyka grafiky, je tam nieco na urovni 7850, co je vykonovo na urovni 560ti s tym jadrom z 570gtx. Cize nextgen ako moja rit. A to su specifikacie PS4, taky xbox je este o 25% slabsiii.. *6* *6* *6*
  • to chcem vidiet akukolvek MP FPS hru, ktoru ti "nevadi" hrat na 30fps a dokonca pri lahodnych 25fps. 30fps je uz problem aj pri AIcku v tazsich hrach.
  • a proč by neměly? a kdo vlastně rozhodl, že mužské kozy se ukazovat můžou a ženské ne?
  • chápu že te štve tech 25 fps na tvym topinkovači
  • proč by meli byt ženske nadra na yt? *8*
  • Ty porty z konzoli?
  • GGG je zapskly konzolista, nas*any na cely svet ze mu rodice nekoupili PC, tak si mysli ze dobry PC nikdo nema. *5* Pritom si staci najit praci.
  • jendabek
    K tomu úvodu, že video na internetu = Youtube, se mi chce říct jen - bohužel.
    A možná bych to rozšířil na: video na internetu s artefakty, zmatenými komentáři, otravným napojením na služby Googlu, debilním ovládáním, kde nesmí být ženské ňadro, ale s vojáky střílející zajatce do hlavy není problém = Youtube.
    Technicky kvalitní video na internetu bez reklam, ale s jistými omezeními = Vimeo.

    Co se týče 60fps, tak to by mě vzrušovalo někdy před 10 lety, v dnešní době spíš nechápu, proč tam ta možnost dávno není.
  • Spades
    Ty hovnivále tady jde o to, že PC do 5ti let přejde na 4K úplně, a konzole budou furt mlít hubu na 720p, protože když TEĎ nemají všechny hry na 1080p s 60 FPS tak to určitě za 5 let nebude lepší.

    A PC na úrovni next-genu má aktuálně každej hráč. Komp na úrovni PS4 seženeš za 10k úplně v pohodě. Stačí ti nějaká i5ka a GTX 760
  • Styx
    To je teda fantazie že na tom běží pár her ve full hd . Taky ti nikdo neřiká že mi to nestačí ale v roce 2014 by to měl bejt standard
  • TheGGG
    tak určitě, napsat to rozhodně můžou.
  • TheGGG
    Který ty chytrolíne? Kompl na úrovni next gen má tak 20% lidí. Já osobně znám dost PCčkářů a všem stačí 30fps a maximálně 1080p. Novej wolf běží na PS4 v 1080p na 60fps, ale aj těch 30fps by stačilo. Zvláštní že lidi co hrajou na 4k se objevují zásadně jen tady na games, nebo na nějakých těch HW on*nistických stránkách.
  • TheGGG
    Tos neměl psat, zdejší PC MASTER RACE neuznává PChráče co nehrají se 120fps.
  • TheGGG
    Přesně tak, proto sou ty dnešní hry tak krátký, protože běžej v 60FPS, nemaj např. 10 hodin, ale jen 5. *5*
  • TheGGG
    Si nějaký frustrovaný, že ty už sis dlouho nevydlachnil bobše?
  • Spades
    Však až přejde p*rno na 60 FPS.. to bude teprve něco :D
  • Styx
    Hraješ to rádoby na next-genu v 720p (xbone) a jseš nadšenej že to běží na 60fps , vyloženě zázrak . Akorát tedy nevim zdali brečet nebo se smát . V době obřích obrazovek se hraje na konzolích neustále ve stejném rozlišení a přitom pcčka už začínaj pomalu ale jistě přecházet na uhd / 4k
  • Keyz
    Jistě zrovna v Titanfall to je zcela podle pravdy aby to dávalo smysl *15*
  • Jeden kousek jsem už viděl a vypadá to velmi zajímavě (tím ale nechci říct, že dobře) max má trochu o těch kyblících pravdu.
  • Ferrari neni rychlejsi nez trabant, protoze ho vlastni jen par lidi. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit