Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tamagoci tam opravdu chybi
  • walltar
    Jinak kdo by si chtěl koupit SC za 20$ tak má právě možnost .... https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Aurora-MR-Anniversary-Starter
    • u tohoto packu jaksi nejni zminka o hangaru, znamena to, ze se na lod nemuzu podivat?
      • Pokud je to starter kit, hangar vzdy obsahuje. Teoreticky by nemelo byt mozne koupit si lod bez hangaru. *3*
      • walltar
        Vůbec nevím ... ale řekl, bych že to je jen chyba. Když tam máš Arena commander Pass, musí tam být I hangár i když není napsaný.
  • Hnisavec
    Veskoslav chrobák truhlík v diskusii so svojimi 20 alternickmi....treba opustiť loď kým to tu zakrysí krysím morom, proti vítazovi turnaja v Starcrafte 2 nemá človek šancu...
    • Dalsi hlupy cobol. Krysy mas tak v baraku tam u vas v Madarsku.
      • Smutne ze cehur nepozna Ondreja Sekoru a jeho brouka Truhlika/pytlika
      • co napsal ? ja te maďarské hatlanine vubec nerozumim
  • takova hra uz tady byla, vesmirni simulator co simuluje všechno, ten fail se jmenoval battlecruiser 3000AD tohle bude stejnej fail jen v modernim kabate *6*
  • Hnisavec
    skôr vyjde i kompletné Kingdom Come ako nejaký trápny Star Citizen...btw. 100 mega stojí každá druhá primárne konzolová AAA hra, takže žiadne zázraky nečakajte. Vyjde obyčajný simulátor vesmíru akých sú mraky dnes s F2P modelom ad absurdum kupovať každú lodičku zvlášť
    • Veskoslav
      To je zase blábol. Dáme takový menší rozbor:

      1. Znám jednu jedinou hru, kde vývoj stál 200 miliónů samotná hra. A to je SW ToR. Killzone měl na vývoj 35 miliónů, zbytek šel na marketing, Dark Souls 35 miliónů, Watch Dogs stál 63 miliónů dollarů a v tom je vývoj i pro pc. I to drahé GTA V vyšlo odhadem maximálně na 100 miliónů vývoj a to včetně převedení na nové konzole a na pc. Kde máš těch sto mega u každé druhé hry? Povídej, přeháněj.
      2. Konzole asi Star Citizen neutáhnou, nemají na to dostatečný výkon, takže ani nemá smysl řešit, kolik stojí nějaká průměrná konzolová hra.
      3. Vyjmenuj minimálně tři simulátory vesmíru kromě Elite, kterých je podle tebe mraky.
      4. Všechno, co se kupuje za reálné peníze, lze získat hraním i ve hře. Kdo chce, kupuje lodě, kdo nechce, koupí si je za herní měnu. Evidentně to nechápeš, protože jsi Hnisavec a hnis nemá moc IQ.

      Víc ani nemá s tebou cenu řešit. Další blábol z tvé dílny.
    • *7* Raděj. *7*
    • Tak pro pana znalého taková poznámka... podívej se prosím na rozpočty AAA KONZOLOVÝCH her, a poté mi řekni kolik peněz z rozpočtu šlo na propagaci a další marketing, či jak nazvat masáž hlupáků, viz Destiny. Poté si odpovíš, jak asi bude vypadá SC, když se do něj pumpnou dvě miliardy přímo do hry *3*
      • Hnisavec
        najväčším problémom KS je že tam chýba akákoľvek korporátna kontrola zhora...keď sa vyvíja hra, ktorá ide na dlh, tak sa setsakramentsky dajú pozor, aby sa nevyhadzovali peniaze za blbosti a išlo sa efektívne a podľa plánu.

        Viď, akonáhle sa zaplatil Kingdom Vávra si bežal po nový mercedes a hneď párty, kde len jedna fľaša rumu stála 100 eur....tým nevravím, že tie peniaze rozfrcal, ale napríklad načo sú im kancelárie v centre Prahy, keď rovnako by hru mohli vyvíjať niekde na predmestí za polovičné nájomné. V prípade SC bude takéto plytvanie ešte oveľa oveľa obludnejšie.

        Ako nič proti, ale v prípade KS ide v podstate o socka projekt, kde chudobní vývojarí gniavení pfij hnusným komerčným liberálnym trhom musia ísť dopredu pýtať peniaze od obyčajných ľudí, čo často neboli v živote pri mori a z úspor si kúpia 1 hru za 3 mesiace...
        • Veskoslav
          Blablabla, jsem Hnisavec a blablabla. Všude jsem byl, všemu rozumím a vím, jak se co děje.
          • Blablabla, jsem Veskoslav a blablabla. Všude jsem byl, všemu rozumím a všude melu hovínka.
    • alien5
      A kolik jde na hru a kolik na reklamu atd ??? muzes nam to zdelit ? Kolik myslis ze slo na DESTINY ? z tech udajnych 500 mega ? a je to jen FPS. Rekni nam to... myslis ze celych 500 ? nebo jen nej 150 mega coz ? A kdo koho nuti kupovat kazdou lodicku ?? smarja to je jak s 6 letyma detma tady..
      • Tak Destiny byl jenom dalsi fail! Ted uz po te hre nestekne ani pes. Klasicka vymyvacka mozku a tupec jako Hnisavec tomu proste veri, hlupak!
        • proč fail? jejich manažeři se už z bora bora nemusí ani vracet. Já myslím, že to byl naopak královský úspěch
      • A tak když to nenapadlo jen mne, tak na tom asi bude něco pravdy *1*
    • už teď si tam musíš koupit každý prd.. Prostě past na hlupáky..
      • Musíš? U tohoto produktu nemusíš nič.
        Komentuješ niečo čomu nerozumieš..ako v každom príspevku k SC.
        • Když to dělá furt dokolečka jak ocásek, tak ho máš ignorovat a nechat ho chcípnout hlady, trolla . Tady tě tak maximálně jako bonus ještě napadnou za tvou národnost
  • Já chci "treecat" z Honorverse!
  • Zlatá slova Cartmana, sice to bylo ohledně preorderu, ale tady na to se to hodí ještě víc :)
  • Jinak dnes bude zhajen prodej zakladniho balicku za 20 dolaru (50% dolu) zakladni lod aurora a hra k tomu plus hangar Self Land atd...
    • Muzes k tomu prosim te napsat trochu vic? Od kdy do kdy ta akce potrva a budu mit pristup uz do ty predbezny bety nebo arena commandru ci jak tomu rikaji? Diky za odpoved
    • walltar
      Jo a taky pro hatery ... Dneska se začne prodávat 200 lodí 2500USD za kus ... můžete se jít podívat jak zmizí. A jak bude mít SC dalšího půl mega na kontě. *14* *14*
      • kde je videt, kolik jich zbejva? je tam tolik prachu a koure jak jdou nadracku,ze to nemuzu najit
        • walltar
          Ve 3 dneska půjde první padesátka do prodeje ... a potom myslím po 6 hodinách
  • Veskoslav
    Tohle jsou reální cíle. Vyberete milion a udělate zvířátka. Moc práce na tom není a přitom je to další cíl. Jinak tak na okraj, zvířata ve Far Cry 4 dělal 10 členný tým například:) Takže si nemyslím, že by to bylo něco přehnané ve stylu uděláme dvě Hvězdy Smrti v měřítku 1:1 do posledního detailu.
    • walltar
      Ono hlavně posledních dost stretchgoalů byli věci co nevyžadují skoro žádnou investici. Nová loď, stojí kolem 50-200K USD a je to cíl po 1M USD, takže kolem 800K USD zbude na hru.

      A zvířata budou to samé ... Najmou si nějaké externí studio, co jim udělá pár petů co budou za člověkem běhat a otravovat ho.

      Příští cíl asi bude zajímavější ... Zvýšená modulárnost lodí. Na to se osobně těším.
      • Nemužu si pomoct ,ale podle mě pořád jenom zvyšují častku a hra nikde
        panové si asi uživají nekdě v karibiku a na nejakou hru kašlou,rozhodně výsledky podporují mou teorii.

        *16*
        • moje teorie je ze jsi dementni
        • walltar
          No pokud sleduješ co vydávají za content tak musíš vědět, jak na čem pracují ... Protože zatím všechno jede podle toho co řekli.

          Hangar modul -> Arena Commander -> Fps Module -> Planetside module -> Alpha hry jako takové.

          FPS modul a Planetside modul mají obojí živé dema, i když ještě nejsou hratelné pro komunitu.

          Netvrdím, že nemají zpoždění, ale původní plán byl trochu jiný a nepočítal s tím, že budou mít 60 milionů.
        • alien5
          Evidentne jsi od cervna byl nekde mimo planetu ze ? To se nam to zase pekne rozjizdi, ani nemate poneti kolik lidi se tomu tlemi ty co nepisi prispevky ani netroluji :)
          • hele trol si ty pokud si myslíš že je normální pořád zvyšovat a zvyšovat ale vás miliardaře to evidentně netrapí *12*
            • Takže to že to hráči kupujou a tim pořád tu částku zvyšujou, je chyba tvůrců? To dáva sakra smysl :-) Naopak stretch goals jsou fajn vec jak můžou poděkovat hráčům za takové prodeje
  • mají hodně a chtějí víc, z prohlášení že chtějí 100 milionu dolárů mě přešel úsměv. Na co to chtějí proboha? Teď už mají na na několik Star Citizens, místo aby se začili soustředit na dané moduly, tak chtějí víc peněz, další sliby. To nejde, to prostě nemůže dopadnou dobře...
    • Pravdu díž bratře asi potřebukí na barák ferari atd nějaká hra už je nezajímá
      samé sliby a skutek utek *16*
      • Prečo si myslíš, že skutek utek? Zatial postupne plnia všetko čo sľúbili.
        • cože si děláš težkou srandu.Kdyby plnily tak už dávno lítáme ve full a ne ty pseudolevely co sou *16*
          ,ale každopádně pokud ti to neva tak leda dobře pro tebe *3*
          • No mne to zatial nevadi ja som do hry prispel uz pred dvoma rokmi 2/2013 a uz vtedy som cakal ze hra bude najskor o 3-4ri roky cize su zatial v termine tak nechapem co by mi malo vadit?
            Pozri ak ti chyba len vesmirny simulator tak mas ine moznosti seria X, Elite alebo Starconflict pripadne EVE online aj ked ta nie je simulator ani arkadovy ;)
    • Samozrejmy vzdyt ty do toho vidis ;) lol
      • zatím sem viděl, co sem viděl, čili nic, co by mě dostalo do kolen. Zatím jenom slibují a činy nikde.
        • zatím jsem viděl, co jsem ještě nikde neviděl, tedy kombinaci 1st person střílečky s volným pohybem po lodích a po planetách v top grafice skloubené s promakaným vesmírným simulátorem a to mě dostalo do kolen
        • Tak necti jen tiscali;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit