Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alien5
    Dal jsem nove informancni video na muj youtube kanal.Amatersky ok ;) je to o tom co si ted koupit..balicek lod atd.. https://www.youtube.com/watch?v=7S6w6MeKCWs&list=UUV18DibpcRyeM4sZd8FtW1w
  • Ok, tim vsim zdarma jsem myslel to vse co je ve stretch goalech uvedeno jako vramci prvniho nakupu. Ale i kdyby ne, SC samotny poskytne dostatek zabavy na to, abych byl hotov si dokoupit datadisk. Sorry, komu se zda o certech, kdyz po nem chteji za hru penize, jeho problem. Jen tvrdim, ze investice do SC mi nevadi. I kdyby ted rekli, ze polovina stretch goalu bude za priplatek, s klidnym srdcem jim ty prachy poslu.
  • Hand On Throttle And Stick. Je to set joystick + rychlostni paka. Vyuziva se predevsim u leteckych simulatoru.
  • tak ja chapu ze si musis nakup javelinu za 50.000 babek obhajit nejak. *15*
  • nevim co je hotas, takze cajk.
  • alien5
    No a ze se pripravuje original HOTAS STAR CITIZEN ZA 250 dollaru to ti snad ani nebudu rikat to uz ti praskne arterie v hlave lol :) Nekdo hold nema duveru , chapu , uvidime ok cus .)
  • "co se tyka te ceny, zadna lod na svete nestoji za 50.000 kacek." lol ty to asi nejsi schopnej pochopit :) Ty lidi tech 50k NEdávaj za tu lod, ale je to příspěvek na hru prostě. Stejně jako byly ruzny levely příspěvků na Kingdom Come a za velkej support si mel napr (nepamatuju, je to priklad!) sochu se svou podobiznou a vyšlo tě to na X tisíc dolarů. Tak bys moh rikat, že řádná socha nestojí za XX tisíc dolarů, už to chápeš?

    A elitáři? Bože bože, sou to lidi, co dávaj těžký prachy do hry jejich snů, bud zato rád, esi se tu hru chystáš někdy hrát. Díky tem "elitářům" vybíraj miliardy korun, uvědom se prosímtě, meleš uplně z cesty. Tu "elitářskou" lod budeš ve hre moc získat obyčejnym hraním ZDARMA....
  • Jako dobry, ve hre muze byt vsechno ,nekonecno moznosti, bla bla bla... trosku detska naivita.
    Gamesim od 1987, a hry maji zkratka velke limitace prostredi. uz jen ten koncept propojit 3-4 hry do jedne velke, to zati nedokazal nikdo. Jsem trochu realista, takze je mi jasne ,ze finalni produkt nemuze, po technicke strance (servery/internet/real time) mit uplne vse co si ted fanousci mysli. Protoze kdyby se to CR povedlo, bylo by to asi na nobelovku. urcite tam budou limitace. loadingy, pocet hracu na urcitem uzemi, atd atd... mit ve hre mimiku z webovky, mi uz prijde tezce prehnane, ale kdyz to tam nekdo musi mit..... co se tyka te ceny, zadna lod na svete nestoji za 50.000 kacek. virtualni kosticky. nehlede na to, ze vse pujde ziskat ve hre casem. jako podporit vyvojovy team, ok, ale takto ? nevim no, vzhledem k te cene 2500$ za kus (a lode budou pribyvat), mi to prijde jako tezce pro elitarsky pristup. jen pro bohate. P2W ? na zacatku hry ano, pak se to asi srovna. Projdete si forum , staci sekce general. kolik tam je elitaru, ktery davaji na odiv, ze maji 890ku, nebo javelin, atd....jj 60% ma aurory. ale tech elitaru. *10*
  • alien5
    Tupacik: souhlas nikdo nikoho nenuti. Ty lidi to vedi a taky to kupuji na ksetf pak to prodavaji na aukcich.Vyvoj a prodej jede super.Kazdy porad uvazuje na zdejsi pomery to nekupujou chudy lidi vetsinou Usa a Uk Francie.A 60 procent lidi ma autoru za 40 dolacu ;) Lidi porad uvazujou mistne a ne globalne. Vyvoj jede dobre staci sledovat reditt tam je toho 3x vice nez na ofiku forech a webech. Pochopte cim vic penez tim lepsi hra s vetsim obsahem. Bude snimani mimiky obliceje webovkou a avatar bude mluvit jako vy na TSku. Variabilita defacto co si hraci a developeri vymysli to tam muzou dat a nejsou omezeni financema a fantazii a provoz hry je zajistenej minimalne na 10 let po vydani atd...
    Je to prece Chris ;)
  • je to zpusob financování, neni natom nic ujetýho, ty lidi ví, jakou má ta lod cenu, ale koupí jí, aby podpořili vývoj, někdo ti dá za 50k meč, někdo lod....
  • Vyvoj SC vykazuje stejne znaky jako vyvoj Battlecruisr 3000 A.D. . Kdyz v roce 92 Smart oznamil na jakem projektu zacina delat, zacal boom jak krava, lidi si sedali na zadek. Nakonec plakali lidi i investori ( aspon to pro Epic byl eponymni Epic fail). Delal na tom 5 let a zklamal kazdeho kdo k tomu prisel. Jako clovek co si pamatuje 3000AD vidim velke podobnosti a je tedy logicke ocekavat i podobny resultat. Nehazim vsak jeste flintu do zita. Porad je tu moznost, ze vysledny produkt bude opravdu kvalitni. Roberts uz neni zady klucina, cili se da verit, ze ta mladicka naivita ( Smartova nemesis?) uz na nej nebude mit takovy vliv. Ted uz jsou prekazkou jen prehnane ambice, ktere vekem vyprchavaji pouze sporadicky . Snad se mu povede uhlidat svuj team (a hlavne sebe, nebot na kickstarteru v plne mire plati "quis custodiet ipsos custodes") a dostaneme to v co vsichni lidi doufali, ve spojitosti s BC3K.
  • 65.6m , na 100ku dosahnou, ale prijde mi uz opravdu ujety vydavat lode za 50k korun. Vypada to ze to zdimaj co to da (fanousky). Az pak tuhle lod pujde ve hre ziskat trebas za 10 hodin hrani, tak ty lidi klepne. 50 tacu. WTF. me naopak prijde jak tu nekdo psal ze progres je malej za 2 roky, ze DO TED je velkej, ale prave ze ted se to zacne brutalne spozdovat. V podstate ukazali jen ty maly tresnicky na dortu ale dat tomu podobu konzistentni hry (zabavne hlavne) bude velky orech. taky jsem si lodicku koupil za 100$, ale tim to hasne. vsechno ostatni az ve hre.....
  • alien5
    Jasne mazej do skolky pubertaku..
  • 2alien5: nj, kdyz je nekdo blbej jako ty, a netusi co je to prumer ...

    ---
    zk.rveny games opet neumi reakci zaradit
  • ;)) jj a nebo: ignorant fulda celkem spravnej. A nebo : Inteligent Flight Control System. ;))
  • Ano mela s rozpoctem 2 az 20 mega.Jenze vybralo se vice a komunita (my) s tim souhlasime lepsi pozdeji nez rychle a uz hrajem od cervna mimichodem.2 roky na tom nedela 200.Jsi vedle!!! Zacinalo asi 5 lidi na konci roku 2013 jich bylo asi 100 +- a letos v unoru 220, ted 280 +-. Takze vse co uvadis az prvni vetu jsou spekulace domenky a tvoje nazory. Takze opet Lidi nez neco zacnete placat tak zjistovat zjistovat zjistovat porad jak mali deti.. omg
  • IFCS = International Federation of Cynological Sports. Hmm...
  • walltar
    Já mám Oculus na stole a hraju s ním Elite vždycky jak mám čas ... *14*
  • To ses teda mimo poradne, protoze na KS mela byt hra hotova 2k15. => touhle dobou by melo byt hotovo vse, a melo by se ladit a odbugovavat. Budou to !!! 2 !!! roky a co je hotovo? NIC. A mimochodem, 2 roky pri +- 200 lidech to hodi nejakych 3/4M clovekohodin.
  • No vidis, ja bych nejdriv hracum dodal presne to, co jsem dodat planoval v terminech jaky sem slibil. Teprve pak bych za zbyvajici prachy resil, jak to rozsirit. BTW: Kdepa mame oculus, ten uz mel bejt taky hotovej, zeano ... a nejak je ticho po pesine, jen par mamlasu poslalo prachy, aby oneco schudli a nekdo na tom neuveritelne vydelal. Takhle se to dela.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit