Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Článek o mazlíčcích vyjde, ale článek o najmutí geniálního Tonyho Zurovce, autora Crusader No Remorse/Regret a zkurveným Microsoftem zrušeného nadčasového Loose Cannonu, ten už tu nevyjde. Ani když spolu Zurovec a Roberts udělali naprosto fantastický rozhovor plný šťavnatých informací:
    https://www.youtube.com/watch?v=8dL3nrrj2ZA

    Roberts má v týmu úžasné lidi, nepochybuju že Star Citizen bude pecka jaká se bude hrát roky.
    • Pokud ji kdy dokončí ..... jinak fakt , že Loose Cannon měl hodně našlápnuto vypálit rybník Rockstarům s GTA 3 .... škoda toho jak to dopadlo .
    • Jj konecne nekdo kdo se vyzna a neplaca blbosti;) mas bod.
  • A co to bude za mazlíček? Doufám, že vesmírný moučný mol *3*
    • Meli by to byt lidske zvireci pes kocka atd a nejake i alien mazlici ;)
    • Babylonská rybka ;)
    • Lenny
      Já doufám, že něco jako Polymorf z RD nebo Brain Slug z Futuramy :D
  • Nemohu jinak než... se zeptat, zda je tu někdo z Vás herní vývojář, 3D grafik anebo alespoň grafik. A nemyslím joudy, kteří si doma pustili Maxe a šudlí si jednu statickou scénu půl roku nebo se mazlí s fotkou své přítelky v PS. Nemluvím ani o lidech, co dělají v reklamce loga a sázejí letáky.Vážení, vězte, že rozsah SC je obrovský. Vývoj sleduju od začátku. Každý díl 10 for Chairman, každý díl Wingman,s Hangar a každý díl Around the verse. Kdo neví co ty tři názvy znamenají, nemá nárok se tu jakkoli vyjadřovat. Od počátku ArenaCommanderu je zde jasný a viditelný pokrok, který člověk, který neupdutuje alespoň každý druhý release, nemůže pochopit. Pokud sledujete výše zmíněné týdení pořady, víte, že tým SC čítá stovky lidi. Navíc nejde o žádná ořezávátka. Koncepty a návrhy od lidí, kteří stáli nejen za úspěšnými hrami, ale třeba i za filmy jako StarWars, StarTrek, BS Galactica a jiné. Skladatelé filmové hudby, scénáristi a spisovatelé. Naopak mně překvapuje kolik práce se za ty cca dva roky udělalo. Tým SC je ve skvělé kondici. Mají úžasné nápady a dokáží je realizovat. Kdosi tu měl poznámku, že SC vyjde dávno po No Man Sky, kde bude možno přistát na každé planětě. Už před čtyřmi měsíci prohlásil Roberts, že půjdou tou samou cestou, jen né hned v první verzi hry. Je to pochopitelné. Rozsah SC je nyní mnohonásobně větší než se počítalo. V původní kampani slíbili první SC cca po třech letech. Není možné zvýšit 10x nároky a dodržet ten samý termín. Roberts přislíbil postupné doplňování a vylepšování obsahu. Ano v první iteraci bude SC minimálně takový jak slíbili. Pak by měli přibývat další věci co pár měsíců. Vývoj je nyní plánován na deset let. Ale jen těžko tu neinformovaným vysvětlím, že hru uvidíme mnohem dřív než za deset let. Základem každé hry je fungující jádro. Celý systém od ekonomiky, přes AI, fyziku, vnitřní logiku se musí odladit do takové úrovně aby celek působil konzistentně a robustně. Pak můžete přidávat co chcete. Výroba dalšího obsahu už je pak pouze rutina, která jde víceméně mechanicky a poměrně rychle. Jak říkám Roberts Space Industries odvádějí neuvěřitelnou práci, kterou je sakra vidět. Těch 35 USD nebudu litovat nikdy.
    • Zda se ze SC trochu sledujes... Mel bych drobny dotaz na zakladni a vetsine jiste dobre znam fakt... Je uz znamo jak to bude s naklady n hrani? Mesicni poplatky, ci nejake jine reseni?
      • Jak tu píší ostatní. Zaplatíš podle toho s jakou lodí chceš začít. Tady mas prehled: https://robertsspaceindustries.com/pledge/game-packages Kdyby ti link nefungoval, jen info. Nejlevnejsi balicek se ted da sehnat v akci za 20 USD. Bohuzel je to stale vyprodane. Standardni cena je 45 USD. Oboji je s lodi Aurora. Nicmoc kraska. Pokud chces lod lepsi a hezci, musis priplatit. Ja mam 300i. Timto nakupem VESKERE tve investice konci. Od teto chvile budes mit jakoykoliv update zdarma. Jasne, jestli nekdo na zactku chce celou flotilu, musi zaplatit. Ale k dispozici je pouze jeden hangar a ten ma omezenou kapacitu tusim jen na 4-6 small class (tedy malych) lodi.
        • Jasně čekej že bude vše zdarma :D
        • walltar
          Všechny updaty nebudou zdarma ... Pro Squadron 42 (Sp kampaň) se už plánuje mission disk, který bude placený. A časem budou vydávat další. Pravděpodobně budou podobné datadisky i pro MMO část ... Například se mluvilo o možnosti hrát za mimozemšťana. Taková expanze by potom byla spojená s další mimozemskou SP kampaní a rozšířením mimozemské flotily lodí, aby měli všechny možnosti, jako ty lidské.
          • Ok, tim vsim zdarma jsem myslel to vse co je ve stretch goalech uvedeno jako vramci prvniho nakupu. Ale i kdyby ne, SC samotny poskytne dostatek zabavy na to, abych byl hotov si dokoupit datadisk. Sorry, komu se zda o certech, kdyz po nem chteji za hru penize, jeho problem. Jen tvrdim, ze investice do SC mi nevadi. I kdyby ted rekli, ze polovina stretch goalu bude za priplatek, s klidnym srdcem jim ty prachy poslu.
            • alien5
              Dal jsem nove informancni video na muj youtube kanal.Amatersky ok ;) je to o tom co si ted koupit..balicek lod atd.. https://www.youtube.com/watch?v=7S6w6MeKCWs&list=UUV18DibpcRyeM4sZd8FtW1w
      • walltar
        Hra bude Buy to play ...
        • A vzhledem k tomu, že jsi ještě větší blázen do SC jak já, tak se tě zeptám jestli sis koupil Javelin za $2,5k? :D
          • walltar
            Ne ... Javelina sem si vážně nekoupil. Ani kdybych reclaimnul vše co mám, tak bych se k tomu nepřiblížil. Ale vyměním si nějaké lodě za Carrack.
        • Chápu co myslíš, ale pro tuto "troll-debatu" je to určitě zavádějící.

          Raději bych to napsal takto:
          Koupíš si hru/balík se hrou a nic dalšího už neplatíš ( žádné měsíční poplatky atd. )...
    • Souhlas diky ;) ale troly radobyodborniky neodradis.;) ze hnisavec.Bude to nejaky teenager. *1*
  • Keyz
    Slibují vždy nové věci po nějaké době ale hlavně aby to také vyšlo v dohledné době hotové. S tolika prostředky a nezávislostí by to mělo vyjít ve 100% stavu.

    Ta rostoucí kumulace prachů, je skoro hrozivá. Další slib = více nutného času na jeho splnění a velké finanční rezervy bez přísného dohledu se zase můžou rovnat nekonečný vývoj a neustále předělávaní, vylepšování atd...
    Uvidíme jak s tím daný hospodář naloží. Jak jde o prachy je dobré být důsledný a nepodlehnout lákadlu velké rezervy a možností jí využít i když mám nějaký rozpočet. Pak to dopadá jako příklad v Bibli o Faraonovi...

    Nejhorší jsou pak ty sliby: "Vylepšíme vše". Tedy hra se opět odloží a ten kdo na to původně přispíval s tím, že si to zahraje tak jak odhadovali si bude muset hodně počkat a navíc tím přiznávají, že to co dostanou extra plánují spotřebovat. Pak se něco podělá, nemají dostatečné zásoby a jsou zpátky na KS. *16*
    • walltar
      Já bych řekl, že za ty 2 roky co počítají do vydání se toho dá stihnout dost ... ale je potřeba si uvědomit, že ty stretch goaly nejsou sliby k vydání ... je to něco co ve hře bude. Ale nikdo neslibuje, že to bude hned.
    • Jo souhlas jen neboj rezervu maji penize davaji stranou uz nejakej patek.Jde o to ze lidi vidi ficurky a mysli si ze to zabere moc casu a Hlavne ze to stoji ten milion a to je blbost stoji to treba jen procento nebo par procent.Navic cim vic penez tim vetsi neduvera v dnesni dobe se nedivim ale jsou lide kteri jsou hraci kteri delaji hry a jsou poctivi a chteji vytvorit neco uzasneho.Ano je tezke tomu verit ale obcas se najdou poctivi lide.;)
      • Král naivka...
    • kdyz nic nevis,tak nic nekomentuj
  • To se mi líbí, jak se ti konzolisti vždyck slezou pod články o SC a začnou uraženě trolit *1* Jo, závist je mrcha *15*
    • A tak co? Je hezké, že i PCčkáři si projednou vyzkouší, jaké to je, když se jim sleze do diskuzí opačný tábor... *1*
      • Já mám na to jiný názor. Tady se nenaváží konzolisté do PC a ani naopak to tak neni. V obou táborech jsou jenom lidi. No a co člověk to unikát. Jsou jen dvě možné skupiny: Buď jsi anebo nejsi pako. O zařazení do té správné skupiny se každý zaslouží sám. *3*
    • vesmírné simulátory na konzole jsou docela velká díra na trhu, divim se že po tom ještě někdo neskočil
      • Myslíš si , že by konzolisté ochotně přispívali na hru , kterou by potom Sony potažmo Microsoft normálně distribuoval ? No za pokus by to stálo ;)
        • však nemluvím o Kickstarteru, ale o vesmírných hrách na konzole obecně, moc jich tedy opravdu není
          • Nevím jak na současné konzole ,které jsou svým obsahem jen předobrazem budoucího PC trhu , ale se simulátory obecně je to na konzolích hodně špatné . Na druhé straně , na staré konzole vyšel minimálně G-Police , který tak nějak definoval požadavky na simulátorové standardy u konzolových hráčů (viz nekonečné letecké arkády) .
            Ale ten Kickstarter by u konzol stál za zvážení ... jestlipak by vybraná částka rostla geometrickou řadou ;)
  • Zlatá slova Cartmana, sice to bylo ohledně preorderu, ale tady na to se to hodí ještě víc :)
  • Já pořád nevím, nad čím se někteří rozčilujou? Nelíbí, nepříspívám, nekupuju. Pořád děláte, jak bych těch 64 mega bylo z vašich kapec. Já si pěkně počkám, až ta hra bude hotová.
    • Zrejme zavist trolovani neduvera v cokoliv pozitivniho demence povaha atd.. ;))
  • Jupí The Sims ve vesmíru. :-D
  • C-BEAM
    nestačí, že sa človek bojí prejsť cez trávnik aby nešliapol do psieho alebo mačacieho lajna, teraz si od týchto potvor neoddýchne ani vo vesmíre.
    • Spravny sedlak musi aspoň kilo hnoja do roka sněst
  • bude se dat i na hajzl chodit?
    • Jop, tohle to Chris detailně popisoval v posledním dopise. :-D
    • Sithard
      yop uz ted je v lodich regulerni hajzl aj se sprchou
      • walltar
        A Constellation Phoenix má výřivku ... *1*
        • tak jsem si našel ten Phoenix Constellation na youtubeu a ona je tam fakt virivka, ja nevim to už je trapne
          • walltar
            No dost lidem tam ta vířivka vadí. Osobně doufám, že ve finální verzi lodě už nebude. Protože to je příšernej nápad mít na takhle malý lodi vířivku. Na 890Jump neřeknu ... Ale na Phoenixu je to divný.
            • me to prijde celkove divny ja chci letat a bojovat ve vesmiru a ne se koupat ve virivce *15* *15*
        • V-ý-řivku? Fakt? To už ten systém petů zavedli? I ptáky? *1*
      • Keyz
        To by šlo využít v boji. Vypustit odpad před nepřítelem *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit