Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autorovi clanku v nekterych vetach vypadava predmet ci spojka.
  • mají hodně a chtějí víc, z prohlášení že chtějí 100 milionu dolárů mě přešel úsměv. Na co to chtějí proboha? Teď už mají na na několik Star Citizens, místo aby se začili soustředit na dané moduly, tak chtějí víc peněz, další sliby. To nejde, to prostě nemůže dopadnou dobře...
    • Pravdu díž bratře asi potřebukí na barák ferari atd nějaká hra už je nezajímá
      samé sliby a skutek utek *16*
      • Prečo si myslíš, že skutek utek? Zatial postupne plnia všetko čo sľúbili.
        • cože si děláš težkou srandu.Kdyby plnily tak už dávno lítáme ve full a ne ty pseudolevely co sou *16*
          ,ale každopádně pokud ti to neva tak leda dobře pro tebe *3*
          • No mne to zatial nevadi ja som do hry prispel uz pred dvoma rokmi 2/2013 a uz vtedy som cakal ze hra bude najskor o 3-4ri roky cize su zatial v termine tak nechapem co by mi malo vadit?
            Pozri ak ti chyba len vesmirny simulator tak mas ine moznosti seria X, Elite alebo Starconflict pripadne EVE online aj ked ta nie je simulator ani arkadovy ;)
    • Samozrejmy vzdyt ty do toho vidis ;) lol
      • zatím sem viděl, co sem viděl, čili nic, co by mě dostalo do kolen. Zatím jenom slibují a činy nikde.
        • zatím jsem viděl, co jsem ještě nikde neviděl, tedy kombinaci 1st person střílečky s volným pohybem po lodích a po planetách v top grafice skloubené s promakaným vesmírným simulátorem a to mě dostalo do kolen
        • Tak necti jen tiscali;)
  • walltar
    Tak a Star Citizen už má 64 milionů ...
  • eeeem....dobrý?
  • Stejne nejslavnejsi vesmirny pet je zakladatel vesmirneho klanu treecatu "NIMITZ" od Honor Harringtonove. A hlavne ma vyborny skill telepatii:-)
    • Shania
      Nejznamější bude možná po tom, až konečně vyjde film, už aby to bylo:)
  • 65.6m , na 100ku dosahnou, ale prijde mi uz opravdu ujety vydavat lode za 50k korun. Vypada to ze to zdimaj co to da (fanousky). Az pak tuhle lod pujde ve hre ziskat trebas za 10 hodin hrani, tak ty lidi klepne. 50 tacu. WTF. me naopak prijde jak tu nekdo psal ze progres je malej za 2 roky, ze DO TED je velkej, ale prave ze ted se to zacne brutalne spozdovat. V podstate ukazali jen ty maly tresnicky na dortu ale dat tomu podobu konzistentni hry (zabavne hlavne) bude velky orech. taky jsem si lodicku koupil za 100$, ale tim to hasne. vsechno ostatni az ve hre.....
    • je to zpusob financování, neni natom nic ujetýho, ty lidi ví, jakou má ta lod cenu, ale koupí jí, aby podpořili vývoj, někdo ti dá za 50k meč, někdo lod....
    • Vyvoj SC vykazuje stejne znaky jako vyvoj Battlecruisr 3000 A.D. . Kdyz v roce 92 Smart oznamil na jakem projektu zacina delat, zacal boom jak krava, lidi si sedali na zadek. Nakonec plakali lidi i investori ( aspon to pro Epic byl eponymni Epic fail). Delal na tom 5 let a zklamal kazdeho kdo k tomu prisel. Jako clovek co si pamatuje 3000AD vidim velke podobnosti a je tedy logicke ocekavat i podobny resultat. Nehazim vsak jeste flintu do zita. Porad je tu moznost, ze vysledny produkt bude opravdu kvalitni. Roberts uz neni zady klucina, cili se da verit, ze ta mladicka naivita ( Smartova nemesis?) uz na nej nebude mit takovy vliv. Ted uz jsou prekazkou jen prehnane ambice, ktere vekem vyprchavaji pouze sporadicky . Snad se mu povede uhlidat svuj team (a hlavne sebe, nebot na kickstarteru v plne mire plati "quis custodiet ipsos custodes") a dostaneme to v co vsichni lidi doufali, ve spojitosti s BC3K.
  • TVL cim vic penez se do toho nalije,tim dyl bude trvat vyvoj samotne hry *7*
    • alien5
      A to rikas komu ? nam co mame uz 40-60 dolaru pred 2 lety a nic vic ? nebo tem amikum a UK ? to musis psat nekam jinam chlapeckuuu :)
      • To je dobrý, to neřeš. Jak to tu čtu, nevychodila polovina lidí ještě ani základku :o) Oni nejspíš myslí, že když přibude stretch goal, vydání hry se posune až do chvíle kdy bude tento cíl naplněn :o) Takový deadline na gumičce, která nikde nekončí. *1*
        • Mno a tupci jako ty si samo jeste nevsimli, ze presne tahle dopad ten slavnej soubojovej modul = mame vic prachu enz sme cekali, udelame to uplne jinak a "lip". A misto 3 mesicu do budem delat rok.
          • No, chytrému napověz... Tupci jako ja vedi co riskuji. Me tech 45 dolacu vazne nezivi. Jsem proste optimista. Kdybych ocekaval 4 mega a dostal 20, asi bych taky prehodnotil vyrobni plan. A ty bys zrejme udelal to same pokud bys takovou sanci jako Roberts dostal. *1*
            • walltar
              Já mám Oculus na stole a hraju s ním Elite vždycky jak mám čas ... *14*
            • No vidis, ja bych nejdriv hracum dodal presne to, co jsem dodat planoval v terminech jaky sem slibil. Teprve pak bych za zbyvajici prachy resil, jak to rozsirit. BTW: Kdepa mame oculus, ten uz mel bejt taky hotovej, zeano ... a nejak je ticho po pesine, jen par mamlasu poslalo prachy, aby oneco schudli a nekdo na tom neuveritelne vydelal. Takhle se to dela.
          • Lol odborniku ;) mas pravdu zeme je placata a okolo zeme obyha slunce to vis ze jo ;)
            • Kobyla, babyka, obyh?
        • Jen doplním. Vývoj SC probíhá v etapách. Obsah a mechaniky budou přibývat postupně třeba jako u her typu WoW. To znamená - solidní základ někde v horizontu 1-2 roky. Následně nabalování obsahu přesně dle stretch goal listu. Podotýkám, že stále a pouze jen za tolik peněz kolik jsem do toho dal na začátku. SP kampaň má mít 50 hodin. Dnes nemá nad 20h snad žádná AAA hra za 1200 Kč. Už tohle mi stačí ke štěstí. A to i v případě, že by tam těch misí bylo kjen 20 a zbytek by přilévali postupně. *3*
  • Veskoslav
    Tohle jsou reální cíle. Vyberete milion a udělate zvířátka. Moc práce na tom není a přitom je to další cíl. Jinak tak na okraj, zvířata ve Far Cry 4 dělal 10 členný tým například:) Takže si nemyslím, že by to bylo něco přehnané ve stylu uděláme dvě Hvězdy Smrti v měřítku 1:1 do posledního detailu.
    • walltar
      Ono hlavně posledních dost stretchgoalů byli věci co nevyžadují skoro žádnou investici. Nová loď, stojí kolem 50-200K USD a je to cíl po 1M USD, takže kolem 800K USD zbude na hru.

      A zvířata budou to samé ... Najmou si nějaké externí studio, co jim udělá pár petů co budou za člověkem běhat a otravovat ho.

      Příští cíl asi bude zajímavější ... Zvýšená modulárnost lodí. Na to se osobně těším.
      • Nemužu si pomoct ,ale podle mě pořád jenom zvyšují častku a hra nikde
        panové si asi uživají nekdě v karibiku a na nejakou hru kašlou,rozhodně výsledky podporují mou teorii.

        *16*
        • moje teorie je ze jsi dementni
        • walltar
          No pokud sleduješ co vydávají za content tak musíš vědět, jak na čem pracují ... Protože zatím všechno jede podle toho co řekli.

          Hangar modul -> Arena Commander -> Fps Module -> Planetside module -> Alpha hry jako takové.

          FPS modul a Planetside modul mají obojí živé dema, i když ještě nejsou hratelné pro komunitu.

          Netvrdím, že nemají zpoždění, ale původní plán byl trochu jiný a nepočítal s tím, že budou mít 60 milionů.
        • alien5
          Evidentne jsi od cervna byl nekde mimo planetu ze ? To se nam to zase pekne rozjizdi, ani nemate poneti kolik lidi se tomu tlemi ty co nepisi prispevky ani netroluji :)
          • hele trol si ty pokud si myslíš že je normální pořád zvyšovat a zvyšovat ale vás miliardaře to evidentně netrapí *12*
            • Takže to že to hráči kupujou a tim pořád tu částku zvyšujou, je chyba tvůrců? To dáva sakra smysl :-) Naopak stretch goals jsou fajn vec jak můžou poděkovat hráčům za takové prodeje
  • Za vybraných 64 milionů dolarů přidají tvůrci do Star Citizen domácí mazlíčky .... nadpis jako noha :DDDD

    Na to abych se začal abonentům nenažraného Star Citizenu smát mi stačí jedno jméno - Derek Smart .
    (Taky nevěděl kdy s megalomanií přestat a to co z něj časem lezlo , jako by Robertsovi ze skříně vypadlo . )
    • Derek... BC byla náhodou geniální hra akorát většina nepochopila, že jde o absurdní drama odehrávajici se na diskusních fórech a pokus o přistání na rotojuci planete bez naprogramování tření a odporu vzduchu má pouze adekvátne motivovat k "Dětem kicking" na fóru...
    • nemáš pravdu, Roberts (narozdíl od Dereka) má za sebou kariéru plnou velice úspěšných, (ne li přímo legendárníc) titulů, jako Wing Commandery či Starlancer a Freelancer, jestli někdo ví, jak udělat dobrou vesmírnou hru, je to tenhle chlap
      • To mu nevysvetlis nema to cenu ;) pochop pokud tu nekdo troluje a nebo pise blbosti tak ikdyz jim das odkaz na vse co je dostupne info tak se na to stejne nepodivaji.Takze vysvetluj cloveku co to je treba IFCS .RCS. nebo CMG v letovem modelu .. nema to smysl .;)
        • IFCS = International Federation of Cynological Sports. Hmm...
          • ;)) jj a nebo: ignorant fulda celkem spravnej. A nebo : Inteligent Flight Control System. ;))
      • To ale vubec nic neznamena. Ona totiz spousta lidi, ktery povazujes za spickovy vyvojare, jsou zaroven naprosto neschopni manageri. Jinak receno, pokud jim nekdo neslape na krk, jsou schopni vyvijet 10let a pak to cele zacit predelavat, protoze se jim to nezda.

        A takovych megalomanu, ktery naslibujou, rozdelaj a utecou od toho je pomerne dost. Pritom vyvoj tohodle zatim presne kopiruje prave megalomanske prusery - odklady, odklady odkladu, samo vzdy vyhradne kvuli tomu, ze "to vylepsime/predelame/..." a kdyz uz neco pustej ven, je to ve stavu, ze to ani nezkusili spustit.
        • walltar
          Tak Roberts není jen vývojář ... Pracoval jako producent na několika celkem velkých filmových projektech což je celkem management.
          • Za 35 melounu to lepsi byt nemohlo? Za stejnejch 35 micu byl natocen treba Donnie Brasco, ktery nejen ze trva presne o 60 minut dele, ale taky se z topho rozpoctu museli zaplatit herci jako Al Pacino a Johnny Depp (nehlede na prostej fakt, ze hercu a comparsu bylo u Donnie Brasco logicky trochu vic nez 6 lidi na vesmirny lodi). Nechces mi doufam tvrdit, ze Prinze jr. si za roli rekl stejne jako tito dva chlapci? Za tech 35 micu se da natocit klasika. Takze zase klid.
          • To jestli je Ch.Roberts slušný manager nelze soudit podle toho že Star citizen vybral x/y milionů - Když nabídneš pohár čisté vody bloudícímu po poušti , také ti slíbí hory doly , jen aby se už napil .;)

            No a to že i díky Wing Commanderu úzce koketoval s filmaři je stará známá . Stejně jako to , že Wing Commander film byl slušný propadák (Na který jsem šel do kina a za břicho se při několika scénách popadal už tehdy - tah motorů nekorespondoval s pohybem stíhačky , pak hlubinné nálože atd ) ... (IMDb Ratings: 4,1/10 from 13 471 users Metascore: 21/100 )
            • 1: nemuzes posuzovat podle vybranyh penez? Tak to potrebujes cvokare. *1*
              2: jo film nebyl nic moc souhlas.s rozpoctem 35 mega tusim to ale asi jinak nemohlo dopadnout.Me se take nelibily ty rotacaky na migu21 ;)
            • walltar
              Tak to zase o něm říká, že není nejlepší režisér. Já mluvil o jeho produkční činnosti... Lord of War, kde dělal právě producenta vůbec špatný nebyl. Nebo Lucky Number Slevin,
        • No ale evidentne je CR zkusenej manager protoze vybral zatim tolik coz ;) vubec nevis kdo to je atd..
    • ;) no samozrejme je to jeho kostlivec ve skrini a CR je uplne stejnej mas pravdu jak jinak ;)))
      • Přečetl jsem si nadpis třikrát , a dokonce i po zpátku ale obsah zůstává stejný - Jako by z Blesku vypadl ;) (Safra a neměň celý obsah reakce , páč to pak nedává moc smysl )
  • alien5
    Tupacik: souhlas nikdo nikoho nenuti. Ty lidi to vedi a taky to kupuji na ksetf pak to prodavaji na aukcich.Vyvoj a prodej jede super.Kazdy porad uvazuje na zdejsi pomery to nekupujou chudy lidi vetsinou Usa a Uk Francie.A 60 procent lidi ma autoru za 40 dolacu ;) Lidi porad uvazujou mistne a ne globalne. Vyvoj jede dobre staci sledovat reditt tam je toho 3x vice nez na ofiku forech a webech. Pochopte cim vic penez tim lepsi hra s vetsim obsahem. Bude snimani mimiky obliceje webovkou a avatar bude mluvit jako vy na TSku. Variabilita defacto co si hraci a developeri vymysli to tam muzou dat a nejsou omezeni financema a fantazii a provoz hry je zajistenej minimalne na 10 let po vydani atd...
    Je to prece Chris ;)
    • Jako dobry, ve hre muze byt vsechno ,nekonecno moznosti, bla bla bla... trosku detska naivita.
      Gamesim od 1987, a hry maji zkratka velke limitace prostredi. uz jen ten koncept propojit 3-4 hry do jedne velke, to zati nedokazal nikdo. Jsem trochu realista, takze je mi jasne ,ze finalni produkt nemuze, po technicke strance (servery/internet/real time) mit uplne vse co si ted fanousci mysli. Protoze kdyby se to CR povedlo, bylo by to asi na nobelovku. urcite tam budou limitace. loadingy, pocet hracu na urcitem uzemi, atd atd... mit ve hre mimiku z webovky, mi uz prijde tezce prehnane, ale kdyz to tam nekdo musi mit..... co se tyka te ceny, zadna lod na svete nestoji za 50.000 kacek. virtualni kosticky. nehlede na to, ze vse pujde ziskat ve hre casem. jako podporit vyvojovy team, ok, ale takto ? nevim no, vzhledem k te cene 2500$ za kus (a lode budou pribyvat), mi to prijde jako tezce pro elitarsky pristup. jen pro bohate. P2W ? na zacatku hry ano, pak se to asi srovna. Projdete si forum , staci sekce general. kolik tam je elitaru, ktery davaji na odiv, ze maji 890ku, nebo javelin, atd....jj 60% ma aurory. ale tech elitaru. *10*
      • alien5
        No a ze se pripravuje original HOTAS STAR CITIZEN ZA 250 dollaru to ti snad ani nebudu rikat to uz ti praskne arterie v hlave lol :) Nekdo hold nema duveru , chapu , uvidime ok cus .)
        • nevim co je hotas, takze cajk.
          • Hand On Throttle And Stick. Je to set joystick + rychlostni paka. Vyuziva se predevsim u leteckych simulatoru.
      • "co se tyka te ceny, zadna lod na svete nestoji za 50.000 kacek." lol ty to asi nejsi schopnej pochopit :) Ty lidi tech 50k NEdávaj za tu lod, ale je to příspěvek na hru prostě. Stejně jako byly ruzny levely příspěvků na Kingdom Come a za velkej support si mel napr (nepamatuju, je to priklad!) sochu se svou podobiznou a vyšlo tě to na X tisíc dolarů. Tak bys moh rikat, že řádná socha nestojí za XX tisíc dolarů, už to chápeš?

        A elitáři? Bože bože, sou to lidi, co dávaj těžký prachy do hry jejich snů, bud zato rád, esi se tu hru chystáš někdy hrát. Díky tem "elitářům" vybíraj miliardy korun, uvědom se prosímtě, meleš uplně z cesty. Tu "elitářskou" lod budeš ve hre moc získat obyčejnym hraním ZDARMA....
        • tak ja chapu ze si musis nakup javelinu za 50.000 babek obhajit nejak. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit