Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 64 mega za tamagoči, super!
  • Keyz
    Slibují vždy nové věci po nějaké době ale hlavně aby to také vyšlo v dohledné době hotové. S tolika prostředky a nezávislostí by to mělo vyjít ve 100% stavu.

    Ta rostoucí kumulace prachů, je skoro hrozivá. Další slib = více nutného času na jeho splnění a velké finanční rezervy bez přísného dohledu se zase můžou rovnat nekonečný vývoj a neustále předělávaní, vylepšování atd...
    Uvidíme jak s tím daný hospodář naloží. Jak jde o prachy je dobré být důsledný a nepodlehnout lákadlu velké rezervy a možností jí využít i když mám nějaký rozpočet. Pak to dopadá jako příklad v Bibli o Faraonovi...

    Nejhorší jsou pak ty sliby: "Vylepšíme vše". Tedy hra se opět odloží a ten kdo na to původně přispíval s tím, že si to zahraje tak jak odhadovali si bude muset hodně počkat a navíc tím přiznávají, že to co dostanou extra plánují spotřebovat. Pak se něco podělá, nemají dostatečné zásoby a jsou zpátky na KS. *16*
  • bude se dat i na hajzl chodit?
  • ty jo, to bude pr..er... 63MM USD, slušnej tunel.
  • Abych se priznal, tez se cimdal vic bojim pruseru. A to jsem z tech zprvu velmi nadsenych a svych 100 dolaru uz jsem do hry investoval.
  • Lenny
    Já doufám, že něco jako Polymorf z RD nebo Brain Slug z Futuramy :D
  • Stejne nejslavnejsi vesmirny pet je zakladatel vesmirneho klanu treecatu "NIMITZ" od Honor Harringtonove. A hlavne ma vyborny skill telepatii:-)
  • wenceslaus
    Proč?
  • Spravny sedlak musi aspoň kilo hnoja do roka sněst
  • A co to bude za mazlíček? Doufám, že vesmírný moučný mol *3*
  • Jestli to bude uspech tak je EA koupi a do roka potopi *1*
  • C-BEAM
    nestačí, že sa človek bojí prejsť cez trávnik aby nešliapol do psieho alebo mačacieho lajna, teraz si od týchto potvor neoddýchne ani vo vesmíre.
  • Jupí The Sims ve vesmíru. :-D
  • Tahle hra bude dobrej prů*er.
  • eeeem....dobrý?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit