Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra vyjde nekdy kolem roku 2025 a pak ješte 5 let budou vychazet patche protože tam bude milion bugu, tak snad jednou vaše deti si to zahraji v pohode
    • Milion bugov? Som myslel že podla peciek ako je Watch dogs, GTA 5 či Assasins creed je to bežná vec *1*

      Ale na druhú stranu Arena Commander je zabugovaný a opravujú to pred vydaním a možem ho aj hrať.
      Nie ako dnešné plné hry, ktoré si kúpim po oficiálnom vydaní a ešte musím čakať na patch, aby som to vobec spustil či mohol slušne hrať *16*
    • No konecne dalsi odbornik ;))
      • No takhle to ale zatím vypadá , hra se hrát nedá , ale už slibuje virtuálního mazlíčka ... jako promiň ale moje důvěra ve zdárný vývoj Star Citizena byla nahlodána už před tím a co pak si mám myslet , když při dalším žebrání zveření takovou marginálnost ( na kterou ovšem zhusta slyší pubescenti ...)

        Holt některým hráčům by slušela kápě a kříž v ruce víc , než ostatním ...
        • Paul_cz
          Hrát se to nedá? Arena Commander neexistuje nebo co? A je snad jasný že když je hra ve vývoji tak se samozřejmě celá hrát ještě nedá. Příští rok vyjde první část singleplayer kampaně, pak se taky nebude moci hrát, viď ?
          • :) Vrchní Inkvizitor řádu stoupenců velitele perutě si to ujít nenechal .... Ne ,já opravdu arénu neberu jako vzorek který může mluvit za celou hru . Na to jak dlouho je hra ve vývoji jsou to jen průměrné drobky z toho co slibují .. Čekám že herní kampaň se odloží až po další podpůrné Kickstarterové kampani ;)
            • 2alien5: nj, kdyz je nekdo blbej jako ty, a netusi co je to prumer ...

              ---
              zk.rveny games opet neumi reakci zaradit
              • alien5

                Reakce na příspěvek:

                Jasne mazej do skolky pubertaku..
            • To ses teda mimo poradne, protoze na KS mela byt hra hotova 2k15. => touhle dobou by melo byt hotovo vse, a melo by se ladit a odbugovavat. Budou to !!! 2 !!! roky a co je hotovo? NIC. A mimochodem, 2 roky pri +- 200 lidech to hodi nejakych 3/4M clovekohodin.
              • Reakce na příspěvek:

                Ano mela s rozpoctem 2 az 20 mega.Jenze vybralo se vice a komunita (my) s tim souhlasime lepsi pozdeji nez rychle a uz hrajem od cervna mimichodem.2 roky na tom nedela 200.Jsi vedle!!! Zacinalo asi 5 lidi na konci roku 2013 jich bylo asi 100 +- a letos v unoru 220, ted 280 +-. Takze vse co uvadis az prvni vetu jsou spekulace domenky a tvoje nazory. Takze opet Lidi nez neco zacnete placat tak zjistovat zjistovat zjistovat porad jak mali deti.. omg
            • walltar
              No možná jsem mimo ... Ale které herní studio toho po cca roce a půl (ano zorganizování studia, když začínáš v 5 lidech něco zabere) toho ukáže víc? Mě ten vývoj připadá dost rychlý ... máme hratelnou část, další dvě hratelné části nám ukázali a u SQ42 (to je ta kampaň) whiteboxují desátou misi z deseti, které mají vyjít jako první.

              Ale asi budu jediný, který neočekává kompletně hratelnou hru s hodně předělaným enginem za rok a půl vývoje.

              Se podívej na Elite ... Ti pracovali na hře přibližně od doby kdy začal Chris zařizovat studio (Engine zpracovávali už před KS) a co vytvořili? Totálně procedurálně generované všechno. Mají cca 10lodí, které se v žádném případě neblíží tomu co můžeš vidět v SC. Vlastně všechny assety co udělali ručně se neblíží ani tomu co máme v Hangar modulu.

              A lítání ve vesmíru je prakticky skákání z jedný mapy do druhý... Prostě pořádnou hru za rok neuděláš. To není možný. A původní itinerář SC byl o tom, že se vypustí něco co vydělá další peníze. A pokud by hra vybrala minimum, tak ani neměla multiplayer. Tak je jasné, že když už ty peníze má, tak totálně překopal celej rozvrh vydávání.

              Ale já vím ... jsem jen další fanboy.
            • Paul_cz
              No povíme si to příští rok, osobně mi skepticismus přijde trochu mimo mísu v tomto případě. Kdyby to dělal nějakej velkej publisher tak neřeknu, ale když si to dělá Roberts sám spolu s 260ti lidmi a nikdo postaven výše mu do toho nekecá, a ty lidi co mají v týmu jsou extrémně talentovaní a engine co mají je taky vynikající, a když vydávají neustále články, videa, hratelné updates..no spousta velkých firem by se od nich měla učit (Ahoj Ubi/EA/Actard).
        • Ano to je tvuj nazor.Ale komunita ma jiny.bez hrat tetris ok .
  • Já pořád nevím, nad čím se někteří rozčilujou? Nelíbí, nepříspívám, nekupuju. Pořád děláte, jak bych těch 64 mega bylo z vašich kapec. Já si pěkně počkám, až ta hra bude hotová.
    • Zrejme zavist trolovani neduvera v cokoliv pozitivniho demence povaha atd.. ;))
  • Paul_cz
    Článek o mazlíčcích vyjde, ale článek o najmutí geniálního Tonyho Zurovce, autora Crusader No Remorse/Regret a zkurveným Microsoftem zrušeného nadčasového Loose Cannonu, ten už tu nevyjde. Ani když spolu Zurovec a Roberts udělali naprosto fantastický rozhovor plný šťavnatých informací:
    https://www.youtube.com/watch?v=8dL3nrrj2ZA

    Roberts má v týmu úžasné lidi, nepochybuju že Star Citizen bude pecka jaká se bude hrát roky.
    • Pokud ji kdy dokončí ..... jinak fakt , že Loose Cannon měl hodně našlápnuto vypálit rybník Rockstarům s GTA 3 .... škoda toho jak to dopadlo .
    • Jj konecne nekdo kdo se vyzna a neplaca blbosti;) mas bod.
  • PCkari sa dosmeju ked nam na PS4 vyjde genialny No Man Sky s moznostou pristat na kazdej planete a o 5 rokov skor ako trapny Star Citizen
    • teraz trosku mimo temu , podla komentarov predpokladam, že si fanúšik PS4 a konzol ako takých , predpokladám , že más aj PC . Nikdy som sa do triedneho boja PC vs PS nezapajal , dokonca vzdy som chcel playko a teraz som si ho aj kupil , tesil som sa velmi a musim povedat ze som velmi sklamany :( .Na to ze okolo PS4 sa robi hype ako svina tak je to strasna bieda, neurazte sa PSkari ale som velmi sklamaný a velmi som sa tešil na túto konzolu :(. Berem ze je to prvotny pocit a casom sa to zlepsi, dam tomu cas ale zatial to vidim biedne .
    • walltar
      No man's Sky bude i na PC ... Celkem se na něj těším. Imho vypadá hodně zajímavě.

      Otázka je jestli zvládnou procedurální generování líp, než tvůrci Elite. To co zatím ukázali vypadá hodně zajímavě.

      Akorát nechápu proč bych se měl přestávat smát. Já se ani smát nezačal. Osobně Jsem jen rád, když hra výjde na co nejvíc platforem. Konzoli nemám hlavně protože mám PC a jeden herní systém mě stačí, ale nemám nějak potřebu prokazovat svou nadřazenost. Já si osobně myslím, že jsme všichni hráči a je kravina se mezi sebou hádat o tom kdo má největšího pindíka. Každý má rád něco jiného a je jen pro dobro všech aby se hry objevili na co nejvíc platformách.
    • Co je na nem genialniho ja v tom vidim preskinovany Minecraft
  • Star Daikatana Citizen
    • Star Duke : Forever Citizen
  • Za vybraných 64 milionů dolarů přidají tvůrci do Star Citizen domácí mazlíčky .... nadpis jako noha :DDDD

    Na to abych se začal abonentům nenažraného Star Citizenu smát mi stačí jedno jméno - Derek Smart .
    (Taky nevěděl kdy s megalomanií přestat a to co z něj časem lezlo , jako by Robertsovi ze skříně vypadlo . )
    • Derek... BC byla náhodou geniální hra akorát většina nepochopila, že jde o absurdní drama odehrávajici se na diskusních fórech a pokus o přistání na rotojuci planete bez naprogramování tření a odporu vzduchu má pouze adekvátne motivovat k "Dětem kicking" na fóru...
    • nemáš pravdu, Roberts (narozdíl od Dereka) má za sebou kariéru plnou velice úspěšných, (ne li přímo legendárníc) titulů, jako Wing Commandery či Starlancer a Freelancer, jestli někdo ví, jak udělat dobrou vesmírnou hru, je to tenhle chlap
      • To mu nevysvetlis nema to cenu ;) pochop pokud tu nekdo troluje a nebo pise blbosti tak ikdyz jim das odkaz na vse co je dostupne info tak se na to stejne nepodivaji.Takze vysvetluj cloveku co to je treba IFCS .RCS. nebo CMG v letovem modelu .. nema to smysl .;)
        • IFCS = International Federation of Cynological Sports. Hmm...
          • ;)) jj a nebo: ignorant fulda celkem spravnej. A nebo : Inteligent Flight Control System. ;))
      • To ale vubec nic neznamena. Ona totiz spousta lidi, ktery povazujes za spickovy vyvojare, jsou zaroven naprosto neschopni manageri. Jinak receno, pokud jim nekdo neslape na krk, jsou schopni vyvijet 10let a pak to cele zacit predelavat, protoze se jim to nezda.

        A takovych megalomanu, ktery naslibujou, rozdelaj a utecou od toho je pomerne dost. Pritom vyvoj tohodle zatim presne kopiruje prave megalomanske prusery - odklady, odklady odkladu, samo vzdy vyhradne kvuli tomu, ze "to vylepsime/predelame/..." a kdyz uz neco pustej ven, je to ve stavu, ze to ani nezkusili spustit.
        • walltar
          Tak Roberts není jen vývojář ... Pracoval jako producent na několika celkem velkých filmových projektech což je celkem management.
          • Za 35 melounu to lepsi byt nemohlo? Za stejnejch 35 micu byl natocen treba Donnie Brasco, ktery nejen ze trva presne o 60 minut dele, ale taky se z topho rozpoctu museli zaplatit herci jako Al Pacino a Johnny Depp (nehlede na prostej fakt, ze hercu a comparsu bylo u Donnie Brasco logicky trochu vic nez 6 lidi na vesmirny lodi). Nechces mi doufam tvrdit, ze Prinze jr. si za roli rekl stejne jako tito dva chlapci? Za tech 35 micu se da natocit klasika. Takze zase klid.
          • To jestli je Ch.Roberts slušný manager nelze soudit podle toho že Star citizen vybral x/y milionů - Když nabídneš pohár čisté vody bloudícímu po poušti , také ti slíbí hory doly , jen aby se už napil .;)

            No a to že i díky Wing Commanderu úzce koketoval s filmaři je stará známá . Stejně jako to , že Wing Commander film byl slušný propadák (Na který jsem šel do kina a za břicho se při několika scénách popadal už tehdy - tah motorů nekorespondoval s pohybem stíhačky , pak hlubinné nálože atd ) ... (IMDb Ratings: 4,1/10 from 13 471 users Metascore: 21/100 )
            • 1: nemuzes posuzovat podle vybranyh penez? Tak to potrebujes cvokare. *1*
              2: jo film nebyl nic moc souhlas.s rozpoctem 35 mega tusim to ale asi jinak nemohlo dopadnout.Me se take nelibily ty rotacaky na migu21 ;)
            • walltar
              Tak to zase o něm říká, že není nejlepší režisér. Já mluvil o jeho produkční činnosti... Lord of War, kde dělal právě producenta vůbec špatný nebyl. Nebo Lucky Number Slevin,
        • No ale evidentne je CR zkusenej manager protoze vybral zatim tolik coz ;) vubec nevis kdo to je atd..
    • ;) no samozrejme je to jeho kostlivec ve skrini a CR je uplne stejnej mas pravdu jak jinak ;)))
      • Přečetl jsem si nadpis třikrát , a dokonce i po zpátku ale obsah zůstává stejný - Jako by z Blesku vypadl ;) (Safra a neměň celý obsah reakce , páč to pak nedává moc smysl )
  • To se mi líbí, jak se ti konzolisti vždyck slezou pod články o SC a začnou uraženě trolit *1* Jo, závist je mrcha *15*
    • A tak co? Je hezké, že i PCčkáři si projednou vyzkouší, jaké to je, když se jim sleze do diskuzí opačný tábor... *1*
      • Já mám na to jiný názor. Tady se nenaváží konzolisté do PC a ani naopak to tak neni. V obou táborech jsou jenom lidi. No a co člověk to unikát. Jsou jen dvě možné skupiny: Buď jsi anebo nejsi pako. O zařazení do té správné skupiny se každý zaslouží sám. *3*
    • vesmírné simulátory na konzole jsou docela velká díra na trhu, divim se že po tom ještě někdo neskočil
      • Myslíš si , že by konzolisté ochotně přispívali na hru , kterou by potom Sony potažmo Microsoft normálně distribuoval ? No za pokus by to stálo ;)
        • však nemluvím o Kickstarteru, ale o vesmírných hrách na konzole obecně, moc jich tedy opravdu není
          • Nevím jak na současné konzole ,které jsou svým obsahem jen předobrazem budoucího PC trhu , ale se simulátory obecně je to na konzolích hodně špatné . Na druhé straně , na staré konzole vyšel minimálně G-Police , který tak nějak definoval požadavky na simulátorové standardy u konzolových hráčů (viz nekonečné letecké arkády) .
            Ale ten Kickstarter by u konzol stál za zvážení ... jestlipak by vybraná částka rostla geometrickou řadou ;)
  • Ambivalentni pocit jako pes s karamelou v hube ;) 20 babek mi neprijde moc, ale s petama me dost nasrali a kdyz jsem videl tu virivku a obraz od Picassa na stene...Puvodne jsem tomuhle veril daleko vic, nez Brabacovi s Elite, nyni zastavam nazor, ze Elite je pravej vesmirnej simulator a tohle bude sraczka pro masy, ani za tech 20$ do toho ASI nejdu ;)
    • walltar
      No já potom co jsem zkusit Elite, tak souhlasím ... Je opravdu nudná jako pravý vesmír. Totálně sterilní a když si viděl jeden systém, viděl si už všechny. Jako na to abych si večer na hodinku zalítal a zastřílel je to super, ale cokoliv jiného tam nemá cenu dělat. Osobně jsem od ní čekal trochu víc.

      A ten clusterfuck, co tam nazývají vesmírnou mapou mě vážně rozčiluje. Je úžasné, že člověk má miliardy hvězd, ale nejde se v tom vůbec vyznat. Když někam cestuješ pořád jen zapínáš mapu aby ses podíval kam vlastně letíš, protože se to menuje KV-9548 nebo LP-4587.

      A když nakonec objevíš nový systém a zjistíš že tenhle systém vypadá úplně stejně jako všechny olstatní, tak se na to vysereš a jdeš si radši někam zabojovat (pokud se ti podaří na mapě s miliardou systémů najít nějaké bojiště).
      • No ja od toho taky vic necekam, nez si hodinku zalitat takhle vecer...A zatim nemam problem s tim najit bojiste, protoze me interdictujou piratez, cemuz neuhejbam a pak si to s nima vyridim, cili bitek je dosti, mining me taky docela bavi. No a kdyz to hrajes s kamosema dostava to taky uplne jinej rozmer.
        • waltar ma jenom jednoho kamose, oculuse
  • Joj jak nekdo mohl vibrat tolik love? to jako jde takhle vibirat love po internetu a luda to jako posylaji a pak jim staci dat nejaku hru a nikdo vas nezaluje za podvod?
    • wenceslaus
      Jdekamo ame to bich ty asy nedosal visvetlytg;:d#s*kklkcsss
    • walltar
      Co?
  • Já bych uvítal stretchgoal na nahrávací časy Arena Commanderu a lagy, které se objevují v jednotlivých soubojích. Zatím nic takového jsem neviděl.|:(
    • jj, loadingy su fakt dlhé, ale lagy teda nemám. Na to že mi to občas nestíha PC sa vyhovárať nemožem, ale lagy naozaj nemám.
    • wenceslaus
      lol - nebo stretchgoal na hotovou hru, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit